×

×
background image


כל הטיפולים האסתטיים שמופיעים במדריך נכתבו ונערכו על ידי רופאים מומחים וצוות המערכת, היכנסו והתרשמו מהמגוון העשיר שיש לנו להציע, אנחנו בטוחים לחלוטין שתמצאו את הטיפול שמתאים לכם!

טיפולים אסתטיים


כל הטיפולים האסתטיים שמופיעים במדריך נכתבו ונערכו על ידי רופאים מומחים וצוות המערכת, היכנסו והתרשמו מהמגוון העשיר שיש לנו להציע, אנחנו בטוחים לחלוטין שתמצאו את הטיפול שמתאים לכם!

בהמשך תוכלו למצוא תקצירים לטיפולים אסתטיים פופולאריים גם בטכנולוגיית לייזר למגוון פרוצדורות אסתטיות בהן פילינג, מיקרודרמביישן, העלמת צלקות וצלקות אקנה, קמטים והזרקות בוטולינום, סימני מתיחה, פטרת ציפורניים ועוד.

טיפ מנצח

כמעט לכל בעיה אסתטית יש פתרון. הפתרון אומנם יכול להיות שונה וגם התוצאה עלולה להיות שונה וזאת כתלות ברופא המטפל ושיטת הטיפול איתה מבצעים את ההליך. גם למכשור בו עושים שימוש יש משמעות קריטית ולכן אם אתם רוצים לטפל במשהו שמפריע עשו זאת לאחר שסקרתם ובחנתם לפחות מספר שיטות ומגוון מכשירים.


פילינג וקילוף עור

וודאי תרצו לדעת כיצד ניתן להשיג מראה צעיר, חלק ורענן, טיפול פילינג הוא אחת מהאפשרויות היותר מקובלות ברפואה אסתטית כדי לשפר את מראה עור הפנים. לפניכם מאמר המפרט את מגוון השיטות הקיימות בהליך פילינג בהן: פילינג כימי, קל, בינוני, עמוק, שימוש במכשירי לייזר ופירוט סוגי המכשירים המובילים בישראל לביצוע פילינג ועוד.

לכניסה למאמר בנושא פילינג


בוטולינום טוקסין

בוטולינום טוקסין היא תרופה באמצעותה משתקים שרירים באזורים שונים בגוף לפרקי זמן של כחצי שנה. באמצעות בוטוקס, דיספורט או קסאומין ניתן לטפל במגוון רחב של תופעות החל בצרכים אסתטיים בהם החלקת קמטים, דרך טיפולים להפסקת זיעת יתר ועד לטיפול בפיסורה, ריפוי צלקות, מיגרנה ועוד. לפניכם מדריך מקיף על בוטולינום טוקסין התרופה שכבשה את העולם בעשר השנים האחרונות

לכניסה למדריך להחלקת קמטים בפנים

טיפ מנצח

כמעט לכל בעיה אסתטית יש פתרון. הפתרון אומנם יכול להיות שונה וגם התוצאה עלולה להיות שונה וזאת כתלות ברופא המטפל ושיטת הטיפול איתה מבצעים את ההליך. גם למכשור בו עושים שימוש יש משמעות קריטית ולכן אם אתם רוצים לטפל במשהו שמפריע עשו זאת לאחר שסקרתם ובחנתם לפחות מספר שיטות ומגוון מכשירים.


מילוי קמטים

אנחנו ממש לא אוהבים אותם, אבל בכל אופן הם תמיד מופיעים גם אם אנחנו לא ממש רוצים! יש כאלו שזה לוקח זמן, אבל בסוף רואים את הקמטים אצל כולם… היכן מופיעים קמטים? איזה סוגים של קמטים קיימים? איך מבצעים מילוי קמטים? כל חומרי המילוי בהם משתמשים בישראל ובעולם, מחירון טיפולים עדכני והכל במדריך המקיף בישראל למילוי קמטים.

לכניסה למדריך מילוי קמטים


עיבוי שפתיים

המדריך השלם לעיבוי שפתיים - כל מה שרציתם לדעת על עיבוי שפתיים שיטות באמצעותן מבצעים את ההליך, חומרי מילוי בהם משתמשים, החלקת קמטים מעל השפתיים, ניפוח, עיצוב והגדלת שפתיים לתקופות קצרות וגם עיבוי שפתיים קבוע

לכניסה למדריך לעיבוי שפתיים


הזעת יתר

המדריך המקיף למניעת הזעת יתר באזורים בית השחי, פנים ומצח, כפות ידיים ורגליים, מפשעות ועוד. כאן תוכלו לקרוא על כל שיטות הטיפול בהזעת יתר בהן זריקות, ניתוח הזעת יתר מכשור בשם מירה דריי ותמיסות המכילות אלומיניום כלורי.

לקריאת המדריך הזעת יתר


פיגמנטציה

במדינה שטופת שמש כמו ישראל ועל רקע ההתחממות הגלובלית מדי שנה, הסובלים מבעיות פיגמנטציה הולכים וגדלים בקצב מפחיד, לפניכם מאמר מפורט השופך אור על הנושא. בנוסף תוכלו לקרוא על כל שיטות הטיפול בהופעת פיגמנטציה וכתמי עור בהם: שימוש במשחות הבהרה, מכשירי לייזר (לייזר פרקסל או פיקסל, לייזר יהלום ועוד), טכנולוגיית IPL ועוד.

לכניסה למאמר כיצד נפטרים לתמיד מבעיות פיגמנטציה וכתמי עור

טיפולים אסתטיים  


טיפול בצלקות אקנה

רפואה אסתטית מתקדמת לטיפול בצלקות אקנה וצלקות אחרות יכולה לגרום לסובלים ממנה (בעיקר באזור הפנים) תחושה נהדרת כאשר הללו מוסרות לאחר תחושת אי נוחות ובטחון עצמי נמוך המלווה את המטופל לרוב כבר מגיל ההתבגרות. רפואה אסתטית מתקדמת וטיפולים אסתטיים פותרים את הבעיה לשביעות רצון המטופלים. לפניכם מספר שיטות להעלמת צלקות אקנה.

לקריאת המאמר העלמת צלקות אקנה


טיפולי מיזוטרפיה

העלמת צלוליטיס, טיפול מקדים להפחתת משקל גוף, טיפולים נגד הזדקנות – אנטי אייגינג, טיפול בעור עודף, הצערת עור הידיים  והצוואר וטיפולים מונעים נגד נשירת שיער בכל אחד מאלה ועוד ניתן לטפל באמצעות מזוטרפיה. מזוטרפיה (מיזוטרפיה) היא רפואה אסתטית ושיטת טיפול שהומצאה בצרפת העוסקת בהזרקת כמות מיקרוסקופית של חומרים טבעיים אל תוך העור.

לכניסה למאמר מזוטרפיה


הסרת נקודות חן

כל מה שרציתם לדעת על הסרת נקודות חן והסרת שומות, כיצד מוגדרת נקודת חן? מידע על טכניקות שונות להסרת הנקודות בהן: הסרת נקודות חן בלייזר, בשיטת גלי רדיו, באמצעות מחט חשמלית, ע״י חנקן נוזלי וגם על הסרת נקודות חן בשיטה הכירורגית.

הסרת נקודות חן


הסרת קעקועים

איזה קעקועים ניתן להסיר? לכמה טיפולי הסרת קעקועים תזדקקו כל שיטות הטיפול להסרת קעקועים בהם: הסרת קעקועים בלייזר, שיוף, ניתוח להסרת קעקועים. תופעות לוואי וסיכונים, מחירים, תוצאות הטיפול ועוד במדריך המקיף להסרת קעקועים.

לקריאת המדריך להסרת קעקועים


פטרת ציפורניים

מהי פטרת ציפורניים כיצד מאבחנים פטרת ציפורניים שיטות טיפול מתקדמות בהן הסרת פטרת ציפורניים בלייזר. טיפים ועצות שימושיות לסובלים מפטריות בציפורניים, בעיות בציפורניים ועוד.

לכניסה לפורטל פטרת ציפורניים


שיטות מתקדמות לטיפול בהופעת טחורים

רפואה אסתטית נותנת מענה למגוון בעיות שהן לאו דווקא אסתטיות בהן טיפול בהופעת טחורים. לפניכם מאמר מקיף בנושא טחורים, הסוקר בהרחבה שיטות טיפול להעלמת טחורים בהם ניתוח כירורגי, הזרקות של חומרים כימיים (סקלרותרפיה), קשירות ועוד.

לפורטל טחורים וקריאה אודות הטכניקה המתקדמת בעולם שאינה בסל הבריאות


פיסורה אנאלית

למרות שפיסורה אנאלית איננה שייכת לתחום רפואה אסתטית היא עדיין קשורה בדרך עקיפה לנושא וזאת מאחר והטיפול המתקדם והחדשני ביותר המבוצע בסובלים מפיסורה אנאלית משלב בתוכו הזרקת בוטולינום טוקסין בשילוב עם מכשיר גלי רדיו חדשני שמונע את הכאבים ומעלים את הפיסורה לתמיד.

לקריאת המאמר פיסורה אנאלית והסבר אודות טיפול בפיסורה ע״י בוטולינום

מידע נוסף

המדריך ״רפואה אסתטית״ נוצר ע״י אורי לנדסברג בכפוף לתנאי השימוש בפורטל תאריך עדכון אחרון: 31/12/2022

pointer arrow

קבלי הצעות מחיר בתהליך פשוט וקל וחסכי הרבה זמן וכסף