×

×
background image

משך הטיפול בצלוליטיס- כשעה
מספר טיפולים- 5 - 20
זמן החלמה- אין
תוצאות- לטווח הקצר בינוני

טיפול בצלוליטיס יתאים לרוב לנשים להלן מראה גומתי של העור (קליפת תפוז) בעיקר מסביב לירכיים, מפרקי הירכיים ואזור הישבן.

צלוליטיס

משך הטיפול בצלוליטיס- כשעה
מספר טיפולים- 5 - 20
זמן החלמה- אין
תוצאות- לטווח הקצר בינוני

טיפול בצלוליטיס יתאים לרוב לנשים להלן מראה גומתי של העור (קליפת תפוז) בעיקר מסביב לירכיים, מפרקי הירכיים ואזור הישבן.

הטיפול בתופעת צלוליטיס נעשה באמצעות מספר טכנולוגיות שונות וקיימים מספר מכשירים וטיפולים יעילים ברמות שונות להעלמת צלוליט (Cellulite). חשוב להפנים, עדיין לא נמצא המכשיר או הטכנולוגיה שנותנת מענה מלא ברמה של 100% לטיפול בצלוליטיס.

המכשירים שנמצאים בשוק נותנים פתרון טוב, מעלימים ומטשטשים את הצלוליטיס אולם התוצאות לא נשמרות לתמיד ויש לתחזק באופן הדוק את התוצאה המושגת בהליך. לפניכם מאמר שיסקור את מרבית המכשירים והשיטות המקובלות בישראל לטיפול בהופעת צלוליטיס.

בהמשך תוכלו להיכנס למאמרים נוספים בתחום שיוכלו להשלים לכם את כל המידע הדרוש לפני ההחלטה על התחלת הטיפולים.

חשוב שתדעו

בגלל מספר השיטות להעלמת צלוליטיס והמכשירים השונים שבשימוש המכונים, חשוב להתייעץ עם מספר מכונים על מנת שתוכלו לקבל החלטה מושכלת היכן לבצע את ההליך. תוכלו להתחיל כאן ע״י מילוי הטופס בפורטל.


שיטות ומכשירים נגד צלוליטיס

  1. Tri Active – שיטת טיפול הפועלת בשלושה רבדים הכוללת קירור, עיסוי וטיפול משולב לייזר. שיטת טרי אקטיב יעילה ומטפלת באזור הנגוע וזאת מבלי לגרום לתופעות לוואי משמעותיות או לסיכונים מיותרים. המערכת המשולבת מחוברת לידית אותה המתפעל מעביר על האזור המטופל והנגוע בצלוליטיס, תפקיד הקירור בטרי אקטיב הוא לכווץ את תא השומן ובכך למנוע בצקת שמתפתחת בזמן הטיפול, העיסוי המבוצע ע״י המכשיר, גורם לדם לזרום באופן מוגבר מה שמעודד את ייצור הקולגן והאלסטין מחדש באזור המטופל יחד עם שילוב הלייזר היוצר אף הוא זרימת דם מואצת באזור המטופל שמביא לטשטוש והעלמת צלוליטיס. מספר הטיפולים שצריך לעבור הוא בין 10 ל- 14 טיפולים המבוצעים אחת לשבוע באורך של כמחצית השעה כאשר מיד לאחר הטיפול במערכת Tri-Active ניתן לחזור לפעילות רגילה. תוצאות הטיפול כאמור נשמרות רק אם שומרים על משקל הגוף ולכן טיפולי תחזוקה אחת לתקופה של מספר חודשים מומלצים בחום וזאת כדי לשמר את התוצאות.
  2. טכנולוגיות LPG (אנדרמולוגיה) – שיטת טיפול הגורמת לגירוי בשכבות העמוקות מתחת לעור מה שעוזר להגברת המטבוליזם ומרכך ומגמיש את הרקמה המחברת את תאי השומן יחדיו. מכשירי LPG פותחו בצרפת ומבוססים על ואקום (יניקה) שתפקידו להמריץ את מחזור הדם הגורם לייצור קולגן באזור הבעייתי. המראה המתקבל לאחר טיפול צלוליטיס באמצעות LPG אחיד ומוצק ולכן גם משתמשים במכשיר לטיפולי הצרת היקפים. הטיפול מבוצע באופן הבא: המטופל מולבש בחליפה מיוחדת ובאמצעות ידית אותה מתפעל המטפל מבוצע מסאג׳ שמעבר לזה שהוא מיועד להעלמת צלוליטיס הרי שגם הטיפול עצמו הוא נעים ומרגיע. מספר הטיפולים שיש לבצע הוא כ- 20, הנמכרים כסדרה והמבוצעים פעמיים בשבוע כאשר כל מפגש אורך כמחצית השעה. מיד לאחר טיפול צלוליטיס LPG במכשיר אנדרמולוגיה ניתן לחזור לפעילות רגילה. השימוש במכשיר LPG מיעד גם לטיפולי הצרת היקפים ומומלץ ביותר לכאלו שעברו ניתוח פלסטי ובמיוחד לאחר ניתוח שאיבת שומן. טיפולי תחזוקה אף הם מומלצים אחת לתקופה של מספר חודשים וזאת כדי לשמר את תוצאות הטיפולים. לקריאה בהרחבה על מכשיר lpg.
  3. מזוטרפיה - ניתן לבצע העלמת צלוליטיס באמצעות הזרקות תת עוריות של מינרלים, ויטמינים וחומרים הומיאופתיים אל האזור הנגוע. ההזרקה מפרקת ומשפיעה על הצלוליט באופן כזה שהיא ממריצה את זרימת מחזור הדם בנימים שבין תאי השומן באזור הנגוע בצלוליטיס כך שמרקם העור משתנה והופך לחלק יותר כאשר סימני הצלוליטיס מטשטשים. מזוטרפיה מבוצעת רק ע״י רופא בישראל למרות שבחו”ל גם אחיות ומטפלים אחרים מורשים לבצע טיפולים שכאלו ולכן חשוב להקפיד כי מי שמבצע את הטיפול הוא אכן רופא.
  4. בלה קונטור – מכשיר שעובד בטכנולוגית גלי אולטרה סאונד. לאחר מיפוי האזור הנגוע, גורם המכשיר לשחרור השומנים הלכודים בתאי השומן ומנקה אותם דרך מערכת הלימפה מהגוף בתהליך שאורך מספר שבועות בדומה למכשיר אחר בשם סמרטליפו שאף הוא יעיל לטיפול בצלוליטיס אולם עיקר פעולתו וגדולתו היא הטיפול במצבורי שומן. השימוש במכשיר בלה קונטור גורם להפיכת השומנים האגורים בתאי השומן לזמינים לשימוש בתהליך חילוף החומרים בגוף עובדה המאפשרת לגוף לשרוף יותר שומנים במהלך פעילות גופנית. לקריאה בהרחבה על מכשיר בלה קונטור.
  5. דרמסוניק – מכשיר מסוג דרמסוניק פועל בטכנולוגיית האולטרה סאונד. הדרמסוניק מחדיר לאזור הנגוע ג׳ל שתפקידו לרכך את האזור המטופל ולאחריו מתבצע סוג של מסאג׳ הגורם לניקוז השומן ולמיצוק האזור המטופל. הטיפול אורך זמן רב יחסית (מעל שעה) ויש צורך לחזור עליו אחת לתקופה על מנת לשמר את התוצאות.
  6. אקסנט – שיטת טיפול נוספת שהתגלתה כיעילה ביותר לטיפול בהופעת צלוליטיס היא טיפול באמצעות מכשיר בשם אקסנט. טכנולוגיית ה- Accent פועלת גם כן באמצעות גלי רדיו הגורמים לפירוק תאים שומניים באזור הנגוע ובסופה של סדרת טיפולים בת שישה מפגשים מתקבלת התוצאה הרצויה. טיפול באקסנט גורם לחימום השכבה הפנימית ואורך כ- 40 דקות במהלכם תרגישו גלי חום על האזור המטופל אולם לא תחושו כאב בטיפול. טיפולי תחזוקה יש לבצע אחת למספר חודשים כדי לשמר את התוצאות המתקבלות. מחיר הטיפול באקסט גבוה במעט מכל שיטות הטיפול האחרות וזאת בשל עלותו הגבוה של המכשיר שמיוצר אגב בישראל ע״י חברת “אלמה לייזרס” – יצרנית מכשירים מהמובילות בעולם בתחומי האסתטיקה הרפואית. 
  7. Vela Smooth - ע״י שילוב מיוחד של אור אינפרא אדום, אנרגיית רדיו מונחית (RF) וואקום ניתן לטפל בתופעת צלוליטיס ולשפר את מרקם העור באמצעות חימום תת עורי המגביר את קצב זרימת הדם. להמשך קריאה אודות העלמת צלוליט במכשיר הוולה
  8. אולטרה שייפ - מכשיר בשם אולטרה שייפ העובד בטכנולוגיית האולטרה סאונד נמצא יעיל ואפקטיבי בהעלמת צלוליטיס באזורים שונים בגוף. האולטרה שייפ הוא מכשיר ייחודי בעל עוצמות גבוהות איתו מבצעים סדרת טיפולים (עד 5) עד לקבלת התוצאה הרצויה. קראו עוד על אולטרה שייפ.

חשוב שתדעו

בגלל מספר השיטות להעלמת צלוליטיס והמכשירים השונים שבשימוש המכונים, חשוב להתייעץ עם מספר מכונים על מנת שתוכלו לקבל החלטה מושכלת היכן לבצע את ההליך. תוכלו להתחיל כאן ע״י מילוי הטופס בפורטל.


צלוליט

לפניכם הסבר מלא על צלוליט, מהוא צלוליט כפי שהוא מוגדר בספרות המקצועית, במאמר שלפניכם בוצע ניסיון לפשט את המונח כך שתוכלו להבין בדיוק מדוע הצלוליט נוצר, במי הוא פוגע? האם זה בגלל עודף משקל ועוד.

לכניסה למאמר בנושא צלוליט

צלוליטיס  


סוגי צלוליטיס

לפניכם מאמר העוסק בסוגי צלוליטיס קיימים בהם צלוליטיס רך הנחשב לנפוץ ביותר מבין כל הסוגים, צלולטיס קומפקטי שנחשב לצלוליט הגרוע ביותר המקבל צורה קשוחה וקשה, כואב במיוחד שפוגע למזלנו לא ברבים וצלוליטיס בצקתי שהוא שילוב של שני הסוגים הראשונים. באיזה איזורים מופיע כל סוג ובמי זה פוגע וגם, מאיזה פעולות כדאי להימנע בכדי לא להחמיר את מצב הצלוליט.

לקריאת המאמר על סוגי צלוליטיס


מזותרפיה לצלוליטיס

אחת השיטות המתקדמות שאינה נסמכת על מכשירים היא שיטת המזותרפיה שהומצאה בשנות השמונים ע״י רופא צרפתי בשם פיסטור, בשיטה זו מחדירים קוקטייל של חומרים הומיאופתיים לאזור הנגוע ומסירים את הצלוליט. טכניקה זו מבוצעת בסדרת טיפולים במהלכה מזריקים או מחדירים לעור בעזרת רולר מחטים חומרים ותרופות להחלקת העור הכוללים גם חומצות אמינו, חומצה היאלורונית ומינרלים לקבלת מרקם עור חלק ונטול קליפה.

קראו עוד על טיפולי מזותרפיה לצלוליטיס


8 מיתוסים על צלוליטיס

הצלוליטיס היא תופעה שפוגעת בלמעלה מ - 80% מאוכלוסיית הנשים ובשל היותה סוג של מחלה נוצרו סביבה מיתוסים רבים. לפניכם רשימת 8 מיתוסים נפוצים, נכונים ושגויים.

לקריאת המאמר 8 מיתוסים על צלוליטיס


טיפול בצלוליטיס

המאמר הבא עוסק בשאלות חשובות אודות טיפולי צלוליטיס בהן: הסיבות שבגללן נגרם הצלוליטיס, מי מוסמך לטפל בתופעה, עד כמה הטיפול כואב והאם יש תופעות לוואי בשימוש במכשירים השונים וגם האם דיאטה יכולה לעזור.

לקריאת המאמר שאלות ותשובות על טיפול בצלוליטיס

pointer arrow

העלמת הצלוליטיס ביעילות מתחילה כאן!