LPG

החברה הצרפתית LPG מערכות, המציאה שיטה חדשנית לטיפול בצלוליטיס כבר בתחילת שנות ה- 90 הנקראת אנדרמולוגיה (Endermologie). שיטת ה- lpg מפעילה שילוב של מסאז על הרקמות העמוקות ופעולת יניקה. חשוב לציין כי lpg קיבלה את אישור ה- FDA האמריקאי להסרה זמנית של הצלוליטיס.

אנדרמולוגיה היא טכניקה לא פולשנית להפחתת צלוליטיס. בטכניקה זו משתמשים בגלילים באמצעותם מעסים עמוקות את האזור הבעייתי בעור ובה בעת מבצעים יניקה שמטרתה למתוח את העור ולהסיר שקערוריות. ההורמונים (בעיקר האסטרוגן) אצל האישה, גורמים לשורה של שינויים ביניהם הצטברות של שומן באזורים מסוימים בגוף כמו הירכיים והישבן. הופעת השומן מתחת לעור ויצירה של מחיצות ברקמות המקשרות מעגלות את התאים השומניים אשר מתגבשים לצורה של הצלוליטיס, אותו מנסים לפרק בטיפול lpg.

טיפ מנצח

בגלל שיש מספר טכניקות לטיפול בצלוליטיס ומגוון מכשירים שונים להעלמת התופעה, חשוב להתייעץ במכון או מרפאה שמסוגלים להציע לפחות שלוש אפשרויות טיפול שונות. אנחנו מקשרים למכונים ומרפאות שיכולות לתת כמה אופציות, תוכלו למצוא את המכונים הללו ע״י מילוי טופס קצר שנמצא מעליכם או משמאלכם.

 


כיצד מבוצע טיפול ב- Lpg?

Cellu M6 הוא ציוד שמיוצר על ידי Lpg מערכות המצויד בראשי גליל מיוחדים לטיפול. באמצעות ראשים אלו, נוצרת הנעה ויניקה שמופעלת על העור והרקמות. שיטת עבודה זו היא ייחודית לדגם הזה היות וההנעה האוטומטית של הראשים היא פטנט בלעדי. את הטיפול מתחילים בהערכת מצבה של המטופלת כדי לקבוע איזו סדרה של טיפולים יש להתאים את מטרת הטיפול שיכולה להיות הצרת היקפים, העלמת צלוליט ועוד. משך הטיפול הוא כ - 30 דקות, פעם עד פעמיים בשבוע. מלבישים את המטופל עם בגד מיוחד ומתחילים בטיפול שנחשב נעים ומרגיע. ה - LPG קיים כבר למעלה מ - 20 שנים ורבבות נשים מפיקות ממנו תועלת רבה. מכשיר ה lpg מותאם אישית לרגישות העור של כל מטופל ולכן הטיפול אינו כואב כלל.

האנדרמולוגיה משפיעה על הצלוליטיס ועל איכות ומראה העור ויתכן גם שהיא תלווה בהורדה מסוימת של משקל. שילוב של תזונה נכונה תעזור לשפר את יחס המשקל למבנה הגוף והאנדרמולוגיה תפעל ביעילות כנגד הצלוליטיס והיקפי הגוף. טיפול lpg מותאם לכל גיל והוא שימושי יותר ככל שעובר הזמן. במשך השנים, הבעיות המחזוריות מחמירות והמראה של הצלוליטיס מקבל דגש חזק יותר והעור מאבד מחוזקו וגמישותו. הגדלת המיקרו מחזוריות המקומית בטכניקת ה- LPG, מאפשרת את שיקום הרקמות הקושרות ועקב זאת לשיפור המראה הכללי של העור. התוצאות של הטיפולים בטכניקה LPG מוכחות גם מדעית על ידי מחקרים מדעיים שבוצעו באוניברסיטאות בכל רחבי העולם.

 


שיטת lpg שאלות ותשובות

ש. כיצד מטפלים ב “קליפת תפוז”?

ת. יש להתאים את הטיפול לסוג של הצלוליטיס ולדרגה של ההתפתחות. משתמשים בעיקר במזוטרפיה, ניקוז לימפתי ידני, מסאז ואנדרמולוגיה להעלמת צלוליטיס.

 

lpgש. האם טיפול ב LPG גורם לכאבים?

ת. טיפול אנדרמולוגיה LPG מוגדר באופן כללי כנעים ואינו כואב אולם תנועות מסוימות במהלך הטיפול יכולות להיות לא נעימות בעיקר בטיפולים הראשונים.

 

ש. מהו מספר הטיפולים הדרוש?

ת. תלוי בדרגת החומרה של הצלוליטיס ובטיפולים נוספים משולבים בהנחה ואלו מבוצעים, באופן כללי יש לעבור לפחות 10 טיפולים, כדי להגיע לתוצאות אופטימאליות יתכן ותדרשו ל- 15 עד 20 טיפולים.

 

ש. האם ה LPG גורם לרפיון העור?

ת. בהחלט לא. שימוש נכון בראשי המכשיר על אזור הטיפול הוא הכרחי כדי להשיג תוצאה טובה אולם בשום אופן אין הוא גורם לרפיון בעור.

 

ש. במה תלויות תוצאות הטיפול ב LPG?

ת. ה LPG נחשב לאחד המכשירים המובילים בעולם לטיפול בצלוליטיס, כדי להגיע לתוצאות טובות דרושה מיומנות טובה וניסיון רב של המטפל.

 

ש. האם דרושים טיפולי תחזוקה בסיום סדרת הטיפולים?

ת. בכדי לשמור על התוצאות הטובות אותם השגתם, דרושים טיפולי תחזוקה נוספים המבוצעים אחת למספר חודשים.