×

×
background image

משך ההליך- בהתאם לסוג הניתוח
מספר ניתוחים- ברוב המקרים אחד
זמן החלמה- לפחות שבוע
תוצאות הניתוח- קבועות

הניתוח מתאים לנשים ובמקרה של גניקומסטיה גם לגברים בעלי ציפיות ריאליות מהניתוח, בריאים ויציבים בנפשם.

ניתוחי חזה

משך ההליך- בהתאם לסוג הניתוח
מספר ניתוחים- ברוב המקרים אחד
זמן החלמה- לפחות שבוע
תוצאות הניתוח- קבועות

הניתוח מתאים לנשים ובמקרה של גניקומסטיה גם לגברים בעלי ציפיות ריאליות מהניתוח, בריאים ויציבים בנפשם.

מדריך הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה משנה את גודלו וצורתו של החזה. ישנן נשים החושקות בחזה גדול ויש כאלו שמקוות להחזיר את הגלגל אחורנית, דהיינו לפני הלידות וכל ההליך הנלווה להריון הכולל הנקה. שאלת המחיר של סיליקון בחזה אף היא משחקת תפקיד אצל נשים רבות לגבי ההחלטה האם לעבור ניתוח הגדלת חזה או שזה יישאר בגדר חלום. הגדלת חזה לרוב מבוצעת ע״י הכנסת שתלי סיליקון או שתלים העשויים ממעטפת סיליקונית אליה מוזרקת תמיסת מי מלח מעל לשריר החזה או מתחת לשריר. סיכונים וסיבוכים לאחר ניתוחי חזה אף הם יכולים להוות פקטור משמעותי, הגודל של השתל היא אחת השאלות הקריטיות העומדות בפני כל אחת המעוניינת בניתוח.

למידע מורחב על ניתוחי הגדלת חזה

 


מדריך הרמת חזה

ניתוחי חזה יכולים להרים ולשנות את מראה החזה לאחר צניחתו בשל גורמים רבים שעיקרם הריונות והנקה או הפחתת משקל משמעותית. ניתוח הרמת חזה יכול להתבצע עם או בלי שימוש בשתלים וזה כמובן תלוי במטרותיך. בעזרת טכניקות ניתוחי חזה מתקדמות ניתן להרים חזה נפול וזאת עם מינימום צלקות הנראות לעין. האם את מועמדת מתאימה לניתוח הרמת חזה, במה הניתוח יכול לתרום לך? כמה עולים ניתוחי חזה להרמה ומיצוק השדיים? הכנות וטיפים חשובים לפני הניתוח ועוד.

למידע מורחב על ניתוח הרמת חזה

 


מדריך הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה יכול לעזור לך להיפטר משומן, רקמת שד ועור מיותר בשילוב עם עיצוב השדיים מחדש כך שהם יתאימו לפרופורציית הגוף שלך. ניתוחי חזה יכולים גם כן להקטין באופן משמעותי או להעלים לחלוטין את הלחץ על עמוד השדרה ולמנוע תופעה של עקמת ובעיות גב אחרות נוכח עודף המשקל של החזה. איך מתבצעת הקטנת חזה לנשים? כמה עולה הניתוח? איך להפחית את התשלום באופן משמעותי באמצעות קופות החולים ועד למימון מלא של הניתוח, כיצד תוכלי להפחית את הצלקות וגם טיפים להחלמה מהירה לאחר ניתוחי חזה.

למידע מלא על הקטנת חזה

 


ניתוחי חזה לגבר

ניתוחי חזה לגבר ידועים במונח הלועזי בשם גניקומסטיה (הקטנת חזה לגברים) ומטפלים בשדיים שצמחו לגבר כתוצאה ממספר גורמים בהם שימוש בסמים מסוג מריחואנה, תרופות הורמונאליות ועוד. ניתוחי חזה מסוג זה לא תמיד הכרחיים שכן שדיים של גבר לרוב נעלמים לאחר תקופת מה. איך מתבצעים ניתוחי חזה בגברים? כמה זה עולה? איזה טיפולים מקובלים לתופעה שכל כך מביכה את הגברים, איך להכין את עצמך לניתוח וגם טיפים והמלצות שיש ליישם לפני ההליך הנבחר.

למידע מלא על ניתוחי חזה בגברים – גניקומסטיה

ניתוחי חזה  


ניתוחי חזה לתיקון פטמות

ישנן שתי תופעות הקשורות לפטמות, לראשונה קוראים פטמה שקועה הנחשבת לנפוצה גם אצל גברים וגם אצל נשים. כאשר הפטמה “מתחבאת” בתוך העטרה והיא אינה בולטת לעין דרוש טיפול (לא חובה), מדובר בדרך כלל בפגם מולד או בתופעה שמופיעה בגיל מתקדם. לפניכם מאמר המפרט את כל השיטות בהן “מתקנים” פטמות שקועות כגון הזרקת חומרי מילוי וניתוח כירורגי לשליפה והזקרת הפטמות מחוץ לעטרה. התופעה השניה היא פטמות מאורכות בה מטפלים ע״י ניתוח הקטנת פטמות, עוד תוכלו לקרוא על שיטות ביתיות להסתרת הפטמות, למי הניתוח מתאים וגם על סיכונים סיבוכים ותופעות לוואי מההליך.

לכניסה למאמר פטמות שקועות

 


ניתוחי חזה לתיקון אסימטריה

אחת מהתופעות שאינה פוסחת על אף אחת מאיתנו היא אסימטריה בחזה, כאשר שד אחד מתחיל להתפתח קצת לפני השד השני או שאחד גדל במהירות רבה יותר מהשני הסימטריה בשדיים מופרת. ישנן נשים שסובלות מחזה אסימטרי לחלוטין שבולט ונראה לעין אולם לרוב רובנו אי הסימטריה איננה נראית בעין מזויינת. כאשר הסימטריה מופרת בצורה משמעותית היא עלולה להוות בעיה פיזית ובעיקר נפשית עבור נשים והנשיות שלהן. אם אתן סובלות מחזה לא סימטרי, חשוב שתדעו כי ישנם מספר ניתוחי חזה אותם אפשר לבצע כדי להעלים את המפגע לחלוטין.

הכנסי למאמר בהרחבה על חזה לא סימטרי

 


חזה טובולרי / חזה צינורי

הטיפול בחזה טובולרי (חזה צינורי) כולל במקרים רבים שינוי מוקדם של הבלוטה על ידי חלוקה מחדש באופן כירורגי של אותה בלוטה, הסרת הרקמה מיותר בעטרה והנחת שתלים על ידי חתך שמבוצע מסביב לעטרה. במידה ובחזה טובולרי העטרה גדולה מידי, גם היא ניתנת לתיקון על ידי אותו חתך. במקרה של חזה טובולרי גדול, הטיפול הוא על ידי חתכים כפי שמבוצעת הרמת חזה או בהִיפֶּרְטְרוֹפְיָה של החזה. לפניכם מאמר מפורט על חזה טובולרי, איך תוכלו לדעת האם אתן סובלות מחזה שכזה? וגם איך מתקנים חזה צינורי.

לקריאה בהרחבה על תיקון חזה טובולרי

 


חזה סנדלרים

חזה סנדלרים הוא שקע בעצם החזה וסחוסים המשיקים לצלעות. אבחון חזה סנדלרים מתבצע בשניות, מספיק מבט חטוף כדי לזהות את התופעה, גם כאשר היא “חלשה” יחסית. ב- 90% מהמקרים, חזה קעור הוא תוצאה של עיוות מלידה בדפנות החזה. ישנם כיום מספר ניתוחי חזה אותם אפשר לבצע כדי להיפטר מעיוות קוסמטי זה. לפניכם המאמר המקיף בישראל לתיקון חזה סנדלרים (פקטוס אקסבקטום).

קראו עוד על ניתוחי חזה לתיקון חזה קעור

 


השתלת חזה בעזרת שומן

השתלת חזה ע״י הזרקת שומן גוף עצמי היא טכניקה המבוצעת בהצלחה יותר משני עשורים בעיקר בנשים שעברו כריתת שד או אצל נשים שעברו ניתוחי חזה שהסתבכו כמו במצבים בהם חלה התקשות קפסולרית לאחר שימוש בשתלי סיליקון המכונה קופסית. באמצעות ניתוחי חזה מתקדמים בהם משתילים שומן, ניתן לבנות, לתקן או להגדיל חזה נשי. מדובר בטכניקה מהפכנית המאפשרת שיקום והגדלת חזה על ידי העברת רקמות שומן עצמי ותאי אם, כלומר ללא צורך בשתלי סיליקון, ע״י הוצאת שומן ממקום אחד בגוף והשתלתו באזור החזה ובנקודות מסויימות.

קראו עוד ובהרחבה על ניתוח השתלת חזה עם שומן

 


שחזור שד

ניתוח לשחזור שד, מחזיר לנשים שעברו ניתוחי חזה לא רצוניים (כריתת שדיים לרוב כתוצאה ממחלת סרטן השד) את המראה הישן ולעיתים אף מראה מחודש ומשופר.

למידע נוסף על שחזור שד

pointer arrow

הגשמת החלום מתחילה כאן!