×

×
background image

ניתוחים פלסטיים הם שם כוללני להתערבות כירורגית שיכולה לנבוע מסיבות רפואיות כגון שחזור (מומים, תיקוני כוויות וכדומה) או מסיבות אסתטיות. כאן בפורטל נעסוק בהרחבה בניתוחים קוסמטיים שמטרתם שיפור ההופעה החיצונית.

ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים הם שם כוללני להתערבות כירורגית שיכולה לנבוע מסיבות רפואיות כגון שחזור (מומים, תיקוני כוויות וכדומה) או מסיבות אסתטיות. כאן בפורטל נעסוק בהרחבה בניתוחים קוסמטיים שמטרתם שיפור ההופעה החיצונית.

בעשור האחרון חל שינוי משמעותי בהתייחסות לניתוחים פלסטיים, הן מהפן המנטאלי פסיכולוגי לפיו אין זה בושה לעבור ניתוחים פלסטיים, והן מההיבט הכלכלי. אם בעבר ניתוחים פלסטיים בוצעו בעיקר ע״י נשים השייכות לעשירון העליון הרי שהמגמה השתנתה ללא היכר! יותר ויותר נשים וגם גברים מצטרפים למעגל המנותחים, מרקעים ומחתכי אוכלוסיה שונים כולל גם המעמד התחתון וזאת למרות שניתוחים פלסטיים הם סוג של מותרות.

לפניכם המדריך המקיף והמוביל בישראל לביצוע ניתוחים פלסטיים, כאן תוכלו למצוא את כל המידע לגבי כל סוג של ניתוח פלסטי אשר מבוצע ומאמרים קשורים אחרים בנושאים אסתטיים שונים מלבד ניתוחים פלסטיים על מנת שתוכלו לקבל את התמונה המלאה בטרם תחליטו לבצע פרוצדורה אסתטית פלסטית כלשהי.

המלצה חשובה!

ניתוחים פלסטיים חשוב לבצע רק אצל מנתחים פלסטיים מומחים החברים באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. לכל חבר באיגוד יש תעודה, בקשו לראות אותה כבר בשלב הייעוץ. אנחנו מקשרים רק למנתחים שחברים באיגוד, התייעצו איתם עכשיו.


הגדלת חזה

ניתוחי חזה משנים את גודלו וצורתו של החזה. ישנן נשים החושקות בחזה גדול ויש כאלו שמקוות להחזיר את הגלגל אחורנית, דהיינו לפני הלידות וכל ההליך הנלווה להריון הכולל הנקה. שאלת המחיר של ניתוחי חזה אף היא משחקת תפקיד חשוב אצל נשים רבות לגבי ההחלטה האם לעבור ניתוח הגדלת חזה או שזה יישאר בגדר חלום.

ניתוחי הגדלת חזה לרוב מבוצעים ע״י הכנסת שתלי סיליקון או שתלים העשויים ממעטפת סיליקונית אליהם מוזרקת תמיסת מי מלח מעל לשריר החזה או מתחת לשריר. סיכונים וסיבוכים בניתוחי חזה אף הם יכולים להוות פקטור משמעותי, גודל השתל היא אחת השאלות הקריטיות העומדות בפני כל אחת המעוניינת בניתוח. לפניכן המדריך המקיף בישראל העוסק בניתוחי חזה בכלל ובהגדלת חזה בפרט.

לכניסה למדריך הגדלת חזה

המלצה חשובה!

ניתוחים פלסטיים חשוב לבצע רק אצל מנתחים פלסטיים מומחים החברים באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. לכל חבר באיגוד יש תעודה, בקשו לראות אותה כבר בשלב הייעוץ. אנחנו מקשרים רק למנתחים שחברים באיגוד, התייעצו איתם עכשיו.


הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה יכול להרים ולשנות את מראה החזה לאחר צניחתו בשל גורמים רבים שעיקרם הריונות והנקה או הפחתת משקל משמעותית. ניתוח הרמת חזה יכול להתבצע עם או בלי שימוש בשתלים וזה כמובן תלוי במטרותיך. האם את מועמדת מתאימה לניתוח הרמת חזה וגם במה הניתוח יכול לתרום לך?

לקריאת המדריך השלם לניתוח הרמת חזה


ניתוח אף

ניתוח אף הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר בעולם ומבוצע לרוב בבני נוער (החל מגיל 15-16) ועד לגיל 40. בניתוח אף מפסלים ומעצבים מחדש את צורת האף בין אם מדובר בפגמים אסתטיים שקיימים מלידה, חבלה, או שינויים שחלו במהלך שנות ההתבגרות. ניתוח אף מקנה פרופורציה וצורה חדשה לאף יחד עם התאמה מושלמת לתווי הפנים.

לפניכם המדריך לניתוח אף שם תוכלו לצפות בתמונות של ניתוחי אף לפני ואחרי, לקרוא כיצד מבוצע ניתוח אף הלכה למעשה, להבין את סוגי הניתוחים הקיימים בהם ניתוח אף פתוח וניתוח אף סגור, לברר כמה עולה ניתוח אף, לקבל רשימת טיפים שיעזרו לכם לצלוח את ההליך בקלות ועוד מאמרים נוספים שיעזרו לכם להחליט האם ניתוח אף מתאים עבורכם ואיך מממשים את החלום שיושב אצלכם בראש כבר מגיל הילדות.

לקריאת המדריך לניתוח אף


שאיבת שומן

לפניכם סדרת מאמרים בנושא שאיבת שומן, תוכלו להתרשם מגלריית תמונות לפני ואחרי שאיבת שומן, לקבל מידע על כיצד מבוצע ניתוח שאיבת שומן, החלמה והתאוששות מהניתוח, טיפים להחלמה מהירה, סיכונים סיבוכים ותופעות לוואי, מחירונים מפורטים ועלות המרכיבים של ניתוח שאיבת שומן ועוד תשובות לשאלות אחרות בוערות בנושא.

לכניסה למידע מקיף על שאיבת שומן


מתיחת בטן

המדריך לניתוח מתיחת בטן כולל מידע מלא על כיצד מבוצע ניתוח מתיחת בטן, תמונות לפני ואחרי ניתוח מתיחת בטן, טיפים להחלמה מהירה מהניתוח, צלקות סיבוכים וסיכונים מניתוח מתיחת בטן ועוד.

למאמר המלא על מתית בטן


עיצוב ישבן

כל השיטות לעיצוב חיטוב והגדלת הישבן (לא רק ניתוחים פלסטיים) בהן עיצוב הישבן בשומן גוף עצמי (הרמת ישבן ברזילאית), עיצוב ישבן בהזרקת חומרי מילוי, ניתוח להגדלת הישבן ע״י שתלים מסיליקון וגם, סיכונים וסיבוכים כתוצאה מההליך החלמה ותוצאות.

לקריאת השיטות לחיטוב, הגדלת ועיצוב הישבן

 

ניתוחים פלסטיים  


מתיחת פנים

הזרקת חומרי מילוי לטיפול בקמטים בפנים יכולה לעשות רק טוב אולם היא מוגבלת בזמן או בעיתית כאשר מזריקים חומרי מילוי קבועים שיכולים לגרום לתופעות לוואי קשות לאחר ההזרקה. ברוב המקרים מגיע שלב המצריך התערבות כירורגית גדולה יותר לטיפול במראה הפנים והכוונה היא לניתוח מתיחת פנים. מתיחת פנים מחזיקה מעמד שנים רבות (עד 12 שנים) כאשר התוצאות המושגות בטיפול עושות פלאים למנותחים. חסרון בולט בניתוח מתיחת פנים הוא עלות הניתוח הגבוה אולם לאושר אין מחיר.

קראי עוד על מתיחת פנים


מתיחת צוואר

מתיחת צוואר יכולה להתבצע אגב ניתוח מתיחת פנים אולם לא רק. ניתן לבצע מתיחת צוואר וזאת מבלי לעבור ניתוח מתיחת פנים קלאסי באמצעות המסת שומן או ע״י ניתוח מתיחת צוואר התורם להשגת איזון, רעננות ומראה צעיר העוזר הרבה להסתיר את הגיל שכן ידוע כי אזור הצוואר הוא “מסגיר גיל”.

קראו עוד על מתיחת צוואר


ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים הוא ניתוח שמטרתו להסיר עור מיותר, שומן ושרירים בעפעפיים העליונים או התחתונים. ניתוחים פלסטיים בעפעפיים משפרים ומטפלים בתופעות שמטרידות רבים כמו שקיות מתחת לעיניים ושקעים מתחת לעיניים או מה שמכונה בשפת העם עיניים שקועות. ניתוח עפעפיים לא מבוצע רק למרות קוסמטיות ורבים נזקקים להליך בשל בעיות רפואיות.

כל מה שצריך לדעת על ניתוח עפעפיים


הצמדת אוזניים

מיהם המועמדים המתאימים לניתוח הצמדת אוזניים? כיצד מבוצע ניתוח הצמדת אוזניים? מה חשוב לשאול בפגישת הייעוץ עם המנתח הפלסטי? מה אסור להסתיר בפגישת הייעוץ? כמה זמן החלמה דורש ניתוח הצמדת אוזניים? מהם הסיכונים והסיבוכים בניתוח הצמדת אוזניים? מי רשאי לבצע את הניתוח?

למידע נוסף על הצמדת אוזניים


סנטר כפול

סובלים מסנטר כפול? ישנן היום מספר טכניקות מתקדמות להעלמת סנטר כפול, קראו על המסת סנטר כפול באמצעות מכשור מתקדם, ניתוח סנטר כפול, הזרקות בשיטת ליפוליזיס על מנת ליצור את הזוויות המבוקשת בין הסנטר לצוואר, סיבוכים וסיכונים מההליך ועוד.

לפרטים נוספים בנושא סנטר כפול


הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה יכול לעזור לך להיפטר משומן, רקמת שד ועור מיותר בשילוב עם עיצוב השדיים מחדש כך שהם יתאימו לפרופורציית הגוף שלך. הקטנת חזה יכולה גם כן להקטין את הלחץ על עמוד השדרה ולמנוע תופעה של עקמת ובעיות גב אחרות נוכח עודף המשקל של החזה. אם יש לך שדיים גדולים ואת או אתה, מעוניינים בהקטנה הגעתם למקום הנכון.

למידע נוסף בנושא הקטנת חזה


גניקומסטיה

מהי גניקומסטיה? ממה נגרמת גניקומסטיה? איזה הליך מקובל לטיפול בהקטנת חזה לגבר? האם הקטנת חזה לגברים ע״י ניתוח היא האופציה הנכונה?

למידע מקיף על הקטנת חזה לגברים - גניקומסטיה


ניתוחים פלסטיים ואגינאלים

אסתטיקה ואגינאלית היא כבר מזמן לא מילה גסה, יותר ויותר נשים מעוניינות לעבור ניתוחים פלסטיים באזור האינטימי. הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר הם הצרת נרתיק להנאה מחיי מין איכותיים לאחר שהנרתיק מתרחב בעיקר לאחר הריונות, ניתוח לשחזור קרום הבתולין המיועד לנשים שנקלעו לתסבוכת במגזרים שונים באוכלוסיה וגם כאלו המעוניינות לתת לבן הזוג שלהם סוג של “מתנה” או את התחושה כי הם היו הראשונים לבתק את קרום הבתולין.

לקריאת המאמר עיצוב הואגינה


מחירון ניתוחים פלסטיים

מעוניינים לדעת כמה עולה ניתוח פלסטי? לפניכם מחירון ניתוחים ממוצע עדכני כפי שנצפה ע״י סוקרים מטעמנו בחודשים האחרונים. אתם מוזמנים להתרשם מרמות המחירים ולקבל הצעת מחיר אטרטיבית מצוות המנתחים והמרפאות שעובדים בשיתוף עם פורטל מדיקארט שאפ.

לצפייה במחירון ניתוחים פלסטיים


זמן החלמה לאחר ניתוחים פלסטיים

קראו כמה זמן אורכת ההחלמה מניתוחים פלסטיים בטבלה המרכזת את הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים.

לצפייה בטבלת החלמה מניתוחים פלסטיים

pointer arrow

קבלי הצעות מחיר בתהליך פשוט וקל וחסכי הרבה זמן וכסף