×

×
background image

משך ההליך- כשעה עד שעתיים
מחיר שוק- מ- 14,000 ועד 19,000 ש״ח
זמן החלמה- מספר ימים
תוצאות- עשרות שנים

הגדלת חזה טבעית מתאימה לנשים בריאות ויציבות בדעתן להן חזה קטן או בינוני המעוניינות בשדרוג המראה וחזה מצודד.

הגדלת חזה טבעית

משך ההליך- כשעה עד שעתיים
מחיר שוק- מ- 14,000 ועד 19,000 ש״ח
זמן החלמה- מספר ימים
תוצאות- עשרות שנים

הגדלת חזה טבעית מתאימה לנשים בריאות ויציבות בדעתן להן חזה קטן או בינוני המעוניינות בשדרוג המראה וחזה מצודד.

בחירת גודל השתלים היא שאלה חשובה עבור כל מועמדת לניתוח. נשים רבות בהן דוגמניות, סלבריטאיות ושחקניות קולנוע מבצעות הגדלת חזה טבעית ולא טבעית וניתן לראות זאת במגאזינים המובילים. ההליך הפך לפופולארי במיוחד ולכן זה לא מפתיע מדוע להרבה נשים אובססיה לגבי גודל השדיים. עם המחשבה והלך הרוח הזה, מאוד הגיוני שנשים רבות מבצעות יותר ויותר הגדלות חזה בכל שנה שעוברת.

ברגע שהחלטת על ביצוע ההליך, נשאלת תמיד שאלת מיליון הדולר והיא כיצד להחליט על גודל השתלים? האם כדאי ללכת על הגדלת חזה טבעי ולא על חזה בומבסטי? התשובה מבוססת על האנטומיה שלך ומתחשבת ברצונותיך עד כמה שניתן. ההחלטה על גודל השתלים היא החלטה אישית שלך!


עובדות שחשוב שתכירי לפני שתעברי הגדלת חזה טבעית

תמיד יש ברירה - אין ולא קיימת מידה אחת המתאימה לכל שתל. ישנם סוגים שונים של שתלי סיליקון שמגיעים בגדלים שונים. באופן כללי השתלים נחלקים לשניים, על בסיס סיליין (מי מלח) או על בסיס ג׳ל סילקוני. שניהם מאוד נגישים ולכל אחד מסוגי השתלים היתרונות והחסרונות שלו. למשל שתלים ממי מלח עשויים להרגיש כמו מעין בלון בעוד ששתלי סיליקון דורשים לעיתים בדיקת MRI אחת לכמה שנים לאחר הגדלת חזה בכדי לבדוק האם קיימת דליפת חומר (ישנם סוגים שונים של שתלי סיליקון עם מעטפת כפולה וכאלה שאינם דולפים אולם גם שתלים אחרים קיימים בענף), בבדיקה רגילה במרפאה דרך אגב קשה מאוד לעלות על דליפה בשתלי סיליקון ג׳ל.

 מידה המותאמת ע”פ אנטומיית הגוף שלך- לכל מועמדת לניתוח הגדלת חזה יש מבנה אנטומי שונה. אין תחליף מדויק או ראוי למדידות! מנתח פלסטי חייב לקבוע את היקף החזה שלך, את רוחב הבסיס של השדיים שלך ואת המרחק בין השדיים. פרמטר נוסף וחשוב מאוד בניתוח הגדלת חזה הוא רפיון העור, כדי להשיג הגדלת חזה טבעית ומוצלחת יש צורך בכמות רקמה אשר תכסה את שתלי החזה. מאוד חשוב לבחון האם השדיים שלך סימטריות.

 הגודל הרצוי לאחר הגדלת חזה- עליך לשוחח עם המנתח לגבי הרצון לגודל חזה מסוים. הביאי תמונות של שדיים שנראות לך, ספרי למנתח שכך את מעוניינת להראות, את חייבת להיות מאוד מדויקת בהסברייך עד כמה שניתן, המידע אותו תעבירי לרופא יציג לו כיוון ברור, כיצד את רואה את התוצאות מהניתוח ויותר חשוב האם זה בכלל אפשרי לבצע את מה שאת רוצה על כל המשמעויות הנלוות לכך כולל ביטול הניתוח מבחינתו, מצב שבהחלט יכול להתרחש שכן ידוע שאחוז הסירובים של מנתחים פלסטיים לבצע ניתוח הגדלת חזה ובכלל עומד על כ- 20% וזאת מאחר והציפיות לתוצאות הן מוגזמות ולא אפשריות. הגדלת חזה טבעית היא האופצייה שאת מחפשת!


הגדלת חזה טבעית - עובדות נוספות וחשובות

לשכוח ממידת החזייה - לא כל החזיות בעלות מידת התאמה זהה, לדוגמא, חזייה מידה C של ויקטוריה סיקרט שונה ממידת חזייה C של טריומף. אין באמת סטנדרטיזציה. פועל יוצא של עובדה זו הוא שאי אפשר להגיד לפלסטיקאי “אני רוצה חזייה מידה C לאחר הגדלת חזה” באמירה מהסוג הזה אין בכלל טעם כמו שהבנת.

 דברי ב- CC – אז כשהבנת שלא ניתן להגדיר גודל חזה חדש על פי מידת החזייה כיצד תוכלי לספר למנתח באיזה חזה חדש את חושקת? נפח החזה נמדד בסנטימטר מעוקב הווה אומר סיסי ובאנגלית CC. שתלי סיליקון בחזה מתחילים ב- 120 סיסי עד 850 סיסי. הרבה נשים “סגורות” על גודל ב- סיסי מבלי לחשוב יותר מדי על נתונים אנטומיים אישיים כפי שהוסבר קודם לכן בהם כמות הרקמה. כאשר שוקלים בכמה סיסי את מעוניינת זכרי כי ההבדל בין 300 סיסי ל- 360 סיסי הוא בסך הכל 60 גרם שהם משהו כמו חצי חפיסת שוקולד.

 על תסמכי על המחשוף - חזה גדול יותר לא בהכרח מתאים למחשוף. המחשוף מיוחס למרווח הטבעי בין השדיים שלך לגודל של החזה. כאשר החזה שלך גדל לאחר הניתוח, גודל המחשוף קטן בדרך כלל אבל ככל שהמרחק בין השדיים שלך גדל, כך תקטן ההשפעה של השתלים על המחשוף שלך.

 עשי שיעורי בית - לעולם לא תדעי מהו הגודל המתאים והנכון ללא ניסוי. ישנן מספר דרכים לקבוע מה נראה מצוין עליך וזאת מבלי באמת לעבור הגדלת חזה בפועל. אחת מהשיטות הפופולאריות היא מבחן האורז. מיד כאן בהמשך תוכלי להיכנס לקישור על הגדלת חזה והגודל הרצוי ותוכלי ללמוד כיצד לבצע את מבחן האורז לקביעת גודל השתל בניתוח הגדלת חזה, ההמלצה שלנו היא ללכת על הגדלת חזה טבעית ולא “להשתולל” לקבלת אומדן מדויק לגבי גודל החזה שלך בצעי את מבחן האורז.

הגדלת חזה טבעית  


שיטות טבעיות להגדלת חזה

אם אתן רוצות לעבור הגדלת חזה טבעית וללא ניתוח, הפסקה הזאת היא בשבילכן. כבר בפתיח נדגיש כי טכניקות טבעיות המחליפות ניתוח כירורגי אינן משיגות את התוצאה הרצוייה ואינן מספקות את הרצון הגדול שמתעורר לפני ההחלטה “לעשות משהו עם החזה שלי”. אפשר להשתעשע בטכניקות הללו אם הן לא מסכנות בריאות, בעיקר הדברים אמורים לגבי הגדלת חזה טבעית ע״י הזרקת חומרי מילוי בהם מקרוליין או הזרקת שומן גוף עצמי עליהן תוכלו לקרוא במאמר הגדלת חזה ללא ניתוח או כאלו שחשודות כמזיקות לבריאות כמו גלולות להגדלת חזה המכילות חומרים טבעיים. הגדלת חזה טבעית שלא באמצעות ניתוח ניתן לבצע גם ע״י עזרים כמו חזיית ואקום, משחות מיוחדות ומדבקות שדואגות להזקיף את החזה.

שימי לב! אף לא אחת מהשיטות שתוארו לעיל תוכל להעניק לך חזה טבעי ומלא כפי שאת רוצה! אז הגדלת חזה טבעית מומלצת רק באמצעות ניתוח פלסטי, כאן זה המקום להתחיל, אנחנו נוכל לעזור לך למצוא את המנתח המושלם.

הערות חשובות

המידע שלפניך נאסף מתוך מאמר שכתב ד״ר פאט פאזמינו - חבר המועצה האמריקאית לכירורגיה פלסטית. המאמר תורגם והותאם לשפה העברית. שימי לב, כאשר את מתכננת את החזה החדש שלך ומתלבטת בכמה תגדילי חשוב מאוד להקשיב לעצת המנתח, שתל גדול מידי עשוי לגרום לבעיות בעתיד לעומתו, שתל קטן יגרום למפח נפש ואולי לניתוח חוזר.

הערות חשובות

המידע שלפניך נאסף מתוך מאמר שכתב ד״ר פאט פאזמינו - חבר המועצה האמריקאית לכירורגיה פלסטית. המאמר תורגם והותאם לשפה העברית. שימי לב, כאשר את מתכננת את החזה החדש שלך ומתלבטת בכמה תגדילי חשוב מאוד להקשיב לעצת המנתח, שתל גדול מידי עשוי לגרום לבעיות בעתיד לעומתו, שתל קטן יגרום למפח נפש ואולי לניתוח חוזר.


מידע נוסף

המאמר ״הגדלת חזה טבעית״ תורגם, נערך ונבדק ע״י אהרון סגיסמאן, אורי לנדסברג ואורלי לביא בכפוף לתנאי השימוש בפורטל תאריך עדכון אחרון: 26/12/2022

pointer arrow

הגשמת החלום מתחילה כאן!