×

×
background image

משך ההליך- עד 40 דקות
מספר טיפולים- אחד
זמן החלמה- מספר שעות
תוצאות- עד שנה

נשים וגברים להם קמטים באזור הפנים באזורים - צידי האף, מעל השפה העליונה, מסביב לפה וגם לעיצוב עצמות לחיים ושפתיים.

רסטילן

משך ההליך- עד 40 דקות
מספר טיפולים- אחד
זמן החלמה- מספר שעות
תוצאות- עד שנה

נשים וגברים להם קמטים באזור הפנים באזורים - צידי האף, מעל השפה העליונה, מסביב לפה וגם לעיצוב עצמות לחיים ושפתיים.

רסטילן הוא חומר אידאלי לקבלת מראה חלק וצעיר לטיפול בקמטים ושפתיים שמיוצר בשוודיה המבוסס על חומצה היאלורונית טהורה מיוצבת מחומר שאינו מן החי (חומר טבעי הנמצא בגוף האדם). רסטילן מיוצר מתרביות חיידקים בטכנולוגיה מולקולרית בשילוב עם טכנולוגיה שהופכת את הרסטילן לסמיך יותר מאשר חומרי מילוי קמטים אחרים.

הזרקת רסטילן מבוצעת לשכבות עמוקות יותר בעור כתלות בסמיכות החומר, ניתן גם להזריק מוצרי רסטילן לקמטים שטחיים יותר. הרסטילן הוא מוצר יופי טבעי שאינו משפיע על ההבעה או על תנועות הפנים. הוא ג’ל טהור ומזוקק שמוזרק לעור בכמויות מזעריות בכדי לשקם את הנפח ואת מבנה העור.

ההמלצה שלנו

רסטילן לדעתנו נחשב לאחד מחומרי המילוי הבטוחים ביותר בעולם, הוא נמצא פה כבר שנים רבות, תוצאותיו נהדרות ומחירו המעט גבוה יחסית לחומרי מילוי אחרים מצדיק כל שקל. מחפשת רופאים מומלצים ומנוסים להזרקת רסטילן? מעוניינת בייעוץ חינם ללא כל התחייבות, מלאי טופס קצר עכשיו.


הטיפול ברסטילן הלכה למעשה

הזרקות הרסטילן מבוצעות במרפאה ובעיקר במטופלים בגילאים 25 עד 70, בחלק מהמקרים תחת הרדמה מקומית ובמיוחד כאשר מנפחים שפתיים. הרסטילן החדש מכיל לידוקאין (חומר מאלחש) ולכן לא תחושו בכאב ובאי נוחות מדקירות המחט במשך ההזרקה (בהנחה כמובן שהרופא המטפל מזריק את החומר נכון). בהתאם לאופי הטיפול הזרקת החומר אורכת דקות ספורות עד לחצי שעה. בסיום ההזרקה המטופל חוזר לשגרת חיים רגילה וללא כל מגבלות.

שלב ראשון – הרופא יבחר נקודה אחת או יותר של הזרקה לכל אזור טיפול ולאחר מכן הוא יחטה את העור באמצעות חומר אַנְטִיסֶפְּטִי (חומרי חיטוי).

שלב שני – הרופא יקבע את הכמות המדויקת של הרסטילן בו הוא ישתמש.

שלב שלישי – המילוי יוזרק מתחת לעור, החומצה ההיאלורונית שבמילוי נצמדת לעור כאשר המים שהיא מכילה עוזרת לשמר את הנפח מתחת לפני העור. החומצה מתנהגת כמו מגנט למים, שעוזרת לשמור על הנפח המחודש של העור. התוצאות נראות בבירור לאחר שבוע, לרסטילן יש שיעור הצלחה גבוה להעלמת קמטים עמוקים שאינם מושפעים מטיפולים אחרים כמו פילינג כימי או מיקרו-דרמביישן.

ההמלצה שלנו

רסטילן לדעתנו נחשב לאחד מחומרי המילוי הבטוחים ביותר בעולם, הוא נמצא פה כבר שנים רבות, תוצאותיו נהדרות ומחירו המעט גבוה יחסית לחומרי מילוי אחרים מצדיק כל שקל. מחפשת רופאים מומלצים ומנוסים להזרקת רסטילן? מעוניינת בייעוץ חינם ללא כל התחייבות, מלאי טופס קצר עכשיו.


רסטילן - יתרונות וחסרונות

 1. משתמשים ברסטילן ומוצריו יותר מעשרים שנים (כבר בשנת 1996 התחילו לטפל באמצעות רסטילן), עד היום בוצעו למעלה מעשרים מיליון טיפולים ברסטילן בכל העולם כאשר רק בישראל, בוצעו למעלה מחצי מיליון הזרקות, לא נרשמו תופעות לוואי שאינן חולפות והחומר נחשב לבטוח ואיכותי במיוחד.
 2. הזרקת רסטילן גורמת למראה צעיר קליל וטבעי.
 3. רסטילן מאושר ע״י מינהל התרופות והמזון האמריקאי (FDA), משרד הבריאות הישראלי וה-CE האירופי לטיפולים אסתטיים בקמטים בפנים ולעיבוי השפתיים.
 4. ניתן להזריק רסטילן לכל סוג עור ולכל סוג של שקעים וקמטים באזור הפנים ביעילות מרבית.
 5. תוצאות ההזרקה נראות לעין מיד מתום הטיפול.
 6. תוצאות הטיפול לאחר הזרקת רסטילן הן הפיכות, אם אין שביעות רצון מהתוצאה, אפשר להמתין עד לספיגת החומר עד שנה או לחילופין לבקש מהרופא המטפל שיזריק חומר שמפרק את המילוי (היאלרונידאז) כך שבתום הטיפול לא יראה דבר.
 7. ברוב המקרים טיפול אחד באמצעות רסטילן מספיק ואין צורך לחזור למפגש נוסף או לבצע ביקורת לאחר ההליך.
 8. הסיכון לרגישות לרסטילן נמוך ביותר ולכן אין צורך בביצוע מבחן רגישות כפי שמבוצע למשל בהזרקת קולגן.
 9. הסדרות האחרונות של הרסטילן מכילות לידוקאין שמפחית את הכאב למינימום במהלך ההזרקה.
 10. החיסרון הגדול והיחידי של הזרקת רסטילן הוא משך הזמן שהאפקט לאחר הטיפול נמשך, רסטילן מחזיק מעמד לא יותר משנה, ישנם חומרי מילוי סמי זמניים שיעילים לתקופה ממושכת יותר בהם רדיאס או סקולפטרה.

רסטילן  


סוגי רסטילן

לפניכם רשימת מוצרי רסטילן כולל ציון האזורים בפנים אליהם מזריקים את החומר. השוני בין כל אחד מהמוצרים הוא ברמת הסמיכות שלו. חשוב להדגיש כי סוג חומר המילוי באמצעותו יבוצע ההליך תלוי במספר פרמטריים בהם אופי הטיפול, מבנה העצמות שלך, איכות וסוג העור וכמובן רצון המטופל.

 • רסטילן פרלן – רסטילן פרלן מוסיף נפח לעור וממלא קמטי פנים בדרגה מתונה עד חמורה כמו קווים שיורדים מהאף עד לפינת הפה (קמטי אף-שפה המכונים קמטים נאזולביאליים). פרלן היא נוסחא של ג’ל חומצה היאלורונית טהורה שפותחה במיוחד להקניית נפח. מה שמבדיל את הפרלן מרסטילן רגיל הוא גודלם הממוצע של היחידות (חלקיקים) ועומק ההזרקה. בממוצע, חלקיקי הג’ל בפרלן ארוכים יותר מאלו שברסטילן, מה שהופך את הפרלן לבחירה טובה במיוחד לטיפול בקמטים. פרלן הוא מוצר מעולה שמומלץ גם לטיפול בהיקפי הפנים, לעיצוב הצדודית, לשיקום וניפוח השפתיים ועוד. השפעתו ממושכת יותר (מעל לשנה) מפני שהוא יוצר “רשת מולקולארית” ששומרת על הנפח ההתחלתי למשך זמן רב יותר.
 • רסטילן - מתאים לטיפול בקמטים בעומק בינוני, בעיקר לקמטים שבין האף לפה ובזוויות הפה.
 • רסטילן Kysse - מקנה לפנים מראה מאוזן וטבעי וזאת באמצעות עיצוב תווי פנים והדגשתם.
 • רסטילן טאצ’ - מתאים לקמטים וקמטוטים עדינים בהם הקמטים מעל השפה העליונה הנגרמים כתוצאה מעישון.
 • רסטילן ליפ – חומר המיועד לעיבוי שפתיים, מקנה נפח קל עם מראה מעודן וטבעי (ולא דמוי ברווז).
 • רסטילן ויטל /ויטל לייט – חומר מילוי קמטים באמצעותו ניתן לבצע הזרקה לשכבות העמוקות בעור, מקנה מראה מלא וגורם לעור להראות מתוח, מתאים להצערה וחידוש עור הפנים.
 • רסטילן סאב קיו Subq - חומר מילוי קמטים באמצעותו ניתן לתת נפח גדול יותר בעיקר באזור עצמות הלחיים והסנטר, מחירו נמוך יחסית לשאר חומרי הקבוצה.
 • רסטילן סקינבוסטרס - סדרת טיפולים (לרוב 3 בהפרשי זמן של כחודש האחד מהשני) שגורמת למיצוק וחידוש העור, תורמת לאלסטיות ומעשירה את עורך בעזרת מתן לחות ורכות לשכבות העמוקות בעור. באמצעות רסטילן סקינבוסטרס (Skinboosters) ניתן לטפל בצלקות אקנה, גב כף היד, באזור הדקולטה (המחשוף ומתחת לצוואר) ובאזור העיניים, הפה והמצח. סקינבוסטרס מקנה גם רכות ולחות לשפתיים.
 • רסטילן לטיפוח העור – סדרת מוצרים לטיפוח עור הפנים והגוף שיצאה לשוק בשנת 2010 ומכילה שישה מוצרים: חומרי ניקוי לפנים, קרמים ליום וללילה, סרום לילה וקרם ידיים וגם קרם הרגעה לאחר הטיפול עם רסטילן. התיאוריה שמאחורי רסטילן לטיפוח העור היא פשטות ויעילות. המוצר כולל רק מרכיב פעיל שהוא טוב לעור ונמצא באיכות מתאימה להשגת תוצאה מקסימאלית. שלא כמו החומצה ההיאלורונית שנמצאת במוצרי טיפוח העור האחרים שמכילים נוזלים, בטכנולוגית Nasha החומצה ההיאלורונית מגיעה כיחידות (חלקיקים) מיקרוסקופיות עם יכולת ייחודית לשמירה והוספת לחות לעור. בנוסף, לחומרים יש השפעה בולטת לעין כאשר הם נכנסים אל תוך הקווים הזעירים ביותר בעור. הצורה הקריסטלית של היחידות מקרינות אור, והעור הופך להיות טבעי יותר, מבריק ובעל מרקם רך למגע.

כמה עולה הזרקת רסטילן?

טיפול רסטילן הוא בהחלט לא זול אבל שווה כל שקל! הקמטים יעלמו ותראי במיטבך לאורך חודשים. עלות מזרק רסטילן / רסטילן פרלן נעה סביב 1,500 ש”ח ועד ל- 1,700 ש”ח כאשר כמות החומר במזרק היא אחד סמ”ק. לרוב מזרק אחד צריך להספיק לטיפול בקמטים בינוניים אולם ככל שהקמטים עמוקים יותר יש צורך במספר מזרקים נוספים המייקרים את ההליך. התמחור מתבצע לפי מזרק כאשר נהוג לתת הנחה על הזרקה של יותר ממזרק אחד.

pointer arrow

עושים סוף לקמטים! התחילו כאן