×

×
background image

משך ההליך- עד 30 דקות
מספר טיפולים- אחד + ביקורת
זמן החלמה- מספר שעות
תוצאות- 10 - 14 חודשים

סטילאג׳ תתאים לנשים וגברים שסובלים מקמטים באזורי הפנים השונים (צידי האף או קמטי מריונטה, מעל השפה העליונה, מסביב לפה) ובנוסף לעיצוב עצמות לחיים ושפתיים.

סטילאג | חומצה היאלורונית Stylage

משך ההליך- עד 30 דקות
מספר טיפולים- אחד + ביקורת
זמן החלמה- מספר שעות
תוצאות- 10 - 14 חודשים

סטילאג׳ תתאים לנשים וגברים שסובלים מקמטים באזורי הפנים השונים (צידי האף או קמטי מריונטה, מעל השפה העליונה, מסביב לפה) ובנוסף לעיצוב עצמות לחיים ושפתיים.

ככל שהשנים חולפות, העור מתחיל לאבד בהדרגה מהאלסטיות שלו (כתוצאה מירידה ברמות הקולגן והאלסטין), מתחילים להופיע סימני קמטים והפנים מאבדות את המראה הצעיר. כשאנחנו מתבגרים, הגוף מייצר פחות החומצה ההיאלורונית והעור נעשה דק ויבש יותר, מה שתורם להופעת קמטים (גם למימיקה בפנים ולכוח המשיכה יש תרומה לא מבוטלת להופעת הקמטים).

מוצרי סטילאג’ הינם חומרים המבוססים על חומצה היאלורונית, עם חומר אנטי אוקסידנטי (חומר נוגד חמצון) שנקרא מניטול. קומפלקס ייחודי של חומר זה, וחומרים נוספים, מתמזגים עם רקמות הגוף, על מנת לתת תוצאה טבעית עם מינימום תופעות לוואי, שכן סטילאג׳ הוא אינו גוף זר שמוחדר לגוף כמו שתל סילקון למשל, אלא חומר שקיים באופן טבעי בגוף. ניתן לראות את תוצאות הטיפול מיד לאחר ההזרקה, כאשר המראה הטבעי והרענן נשמר למשך כשנה ויותר.

בין אם את/ה מעוניינ/ת בהחלקת קמטים מידית, עיצוב שפתיים חושניות, או הוספת נפח למבנה הפנים והלחיים, מוצרי סטילאג’ מאפשרים טיפול פשוט ובטוח, מכיוון שהם מותאמים לעומק וסוג הקמט. עונת החורף היא אידיאלית לביצוע הזרקות של חומרי מילוי לפנים. מזג האוויר הקר מכווץ את כלי הדם וכתוצאה מכך פוחתים הסימנים הכחולים שעשויים להופיע (מינורים וחולפים תוך ימים בודדים) לאחר הזרקת סטילאג׳. כמו כן, זריקות סטילאג׳ מפחיתות הצטברות נוזלים ונפיחות, מה שגורם לתהליך ההחלמה להיות מהיר יותר.

ההמלצה שלנו

ישנן עשרות אם לא מאות חברות יצרניות לפילרים (חומרי מילוי). לדעתנו כדאי לבקש מהרופא המטפל להזריק רק חומצות ברמת ״הניקיון״ הגבוה ביותר. בנוסף בררי אם לחומצה ההיאלורונית יש אישור C.E אירופי ו/או אישור מטעם ה- FDA האמריקאי. מחפשת רופאים מומלצים ומנוסים שמזריקים רק פילרים מאושרים ואיכותיים? מעוניינת בייעוץ חינם ללא כל התחייבות, מלאי טופס קצר עכשיו.


הזרקת סטילאג’ הלכה למעשה

סטילאז’ או סטלאג’ (Stylage) הוא פילר (מילוי) לקמטים, שמיוצר על ידי “מעבדות ויואסי״ (Vivacy Laboratories) - חברה צרפתית בעלת שם עולמי. המילויים עשויים מחומרים מבוססי חומצה היאלורונית, שם נרדף ל- “מולקולת היופי”, שנמצאת באופן טבעי בגוף, והיא רכיב מרכזי במבנה העור, ששומר על העור לח, אלסטי ומוצק. חומצה היאלורונית היא שרשרת של מולקולות סוכר, שכבר קיימות בכל רקמה בגוף. החומצה ההיאלורונית נחוצה כדי לשמור על לחות ונפח העור, והיא מעודדת ייצור של סיבי קולגן ואלסטין. במהלך ההזדקנות, רמת החומצה ההיאלורונית בגוף הולכת ופוחתת. תהליך זה מגביר את התייבשות העור, היווצרותם של קמטים, ואיבוד המראה החיוני של השפתיים. הזרקת סטילאז׳ תעניק נפח לפנים ותמלא קמטים בשלושה צעדים פשוטים:

צעד ראשון – חיטוי אזור ההזרקה ע״י חומר אַנְטִיסֶפְּטִי (חומרי חיטוי) ולאחר מכן סימון (יש רופאים שלא מסמנים) הנקודות אליהן יוזרק הסטילאז׳.

צעד שני– הרופא שמבצע את ההזרקות יקבע בהתאם לאופי ומיקום הקמט את כמות הסטילאג׳ שאותה הוא יזריק (נמדדת בסמ״ק אחד שיש בכל מזרק) ואת סוג וצמיגות החומר (בהמשך תוכלו לקרוא על כל חומרי קבוצת סטילאג׳).

צעד שלישי– מזריקים חומצה היאלורונית Stylage מתחת לפני העור (לשכבת הדרמיס ולשכבת ההיפודרמיס העמוקה בהתאם למטרת ההליך) והיא נצמדת אליו כשהמים שהסטילאג׳ מכילה סופחת נוזלים נוספים ומוסיפה לאזור נפח נוסף. את תוצאות ההזרקה רואים מייד אולם התוצאה הסופית תתקבל תוך פרק זמן של כשבוע.

ההמלצה שלנו

ישנן עשרות אם לא מאות חברות יצרניות לפילרים (חומרי מילוי). לדעתנו כדאי לבקש מהרופא המטפל להזריק רק חומצות ברמת ״הניקיון״ הגבוה ביותר. בנוסף בררי אם לחומצה ההיאלורונית יש אישור C.E אירופי ו/או אישור מטעם ה- FDA האמריקאי. מחפשת רופאים מומלצים ומנוסים שמזריקים רק פילרים מאושרים ואיכותיים? מעוניינת בייעוץ חינם ללא כל התחייבות, מלאי טופס קצר עכשיו.


תרכובת הסטילאג׳

את התרכובת מייצרים ללא שימוש במוצרים מן החי, והיא מתבססת על תהליך תסיסה ביולוגי. לאחר יצירת ההרכב של סטילאג’, הוא עובר טיהור, ומשולב בטכנולוגיה של המוצר המוגמר. התוצאה שמתקבלת היא ג’ל מתכלה, צמיגי במיוחד, שמשתלב באופן טבעי בפנים. המילוי משולב עם חומרים ובעיקר מניטול - מרכיב המצוי בטבע, וידוע בתכונותיו האנטי אוקסידנטיות וסורביטול - מרכיב טבעי שעוזר לשמור על לחות העור.

המרכיבים הללו נועדו לא רק לשמור על תכונת העמידות של הג’ל, אלא גם לשמור על בריאות העור מרדיקלים חופשיים כולל שמירה על האלסטיות שלו. אחרי הרבה שנים של פיתוח ומחקר, מוצרי הסטילאג’ נמכרים והרבה ברחבי העולם וגם בישראל (משווק בישראל ע״י חברת אלפאמדיקס) עם קולקציה של מילויים שניתנת לשימוש במגוון רחב של טיפולים אסתטיים החל בתיקון עור לא חיוני ועד להגמשת עור הפנים. כל הפילרים בקבוצה הסטילאג׳ מכילים חומרי אלחוש (לידוקאין) שמפחיתים חוסר נוחות בזמן ההזרקה.


יתרונות וחסרונות בהזרקת סטילאג׳

 1. זריקת סטילאג׳ מבוצעת בהצלחה כבר כמה שנים, אין תופעות לוואי משמעותיות מהפעולה וגם אם מופיעה אדמומיות קלה או שטף דם הם נעלמים תוך כמה שעות או מקסימום 4 עד 7 ימים.
 2. אפשר להזריק את הסטילאג׳ באמצעות מזרק אגרונומי שנקרא BI- SOFT בעל מנגנון בטיחות שמותאם לפילרים מבית סטילאג’. השימוש במזרק המיוחד יעזור לרופא המטפל לשפר את יכולת ההזרקה.
 3. חומצה היאלורונית סטילאג׳ מאושרת לשימוש מטעם משרד הבריאות הישראלי (רשיון א.מ.ר) ומטעם משרד הבריאות האירופי - CE.
 4. ניתן להזריק סטילאג׳ לכל סוגי העור ולכל סוגי הקמט ביעילות גבוה.
 5. את תוצאת הטיפול רואים מיד בסיום ההליך.
 6. הזרקת הסטילאג׳ הפיכה, הווה אומר, אם לא מרוצים מהתוצאה ניתן לפרק את הסטילאג׳ ע״י הזרקת היאלרונידאז.
 7. האנטי אוקסידנט מניטול הוא טבעי, בטוח, ונספג לחלוטין על ידי הגוף.
 8. אין צורך בבדיקת רגישות כדי לבחון את התאמתך להליך, אין סיכון לאלרגיה ולכן ניתן לבצע את הטיפול ללא בדיקה מקדימה.
 9. החסרון הבולט בהזרקת חומצה היאלורונית הוא פרק הזמן הקצר יחסית שהסטילאג׳ מחזיק מעמד בפנים. מוצרי סטילאג׳ נספגים תוך שנה. במאמר מוסגר נציין כי אין חומר מילוי איכותי שמחזיק זמן רב יותר למעט רדיאס או סיליקון שאינו מומלץ בכלל, ראו הוזהרתם!.

סטילאג


מוצרי משפחת סטילאג׳

 • סטילאג׳ Hydro & HydroMAX – טיפול חד פעמי או כזה שמבוצע בסדרה המעניק מראה עור רענן וצעיר, מיועד לאזורי הפנים, הצוואר, גב כף היד, והמחשוף (דקולטה). תוצאות הטיפול הן מיידיות ונשמרות למשך מספר חודשים (אבל לא שנה). משתמשים בהידרו ובהידרומקס תוך שימוש במחטים עדינות כדי לטשטש קמטוטים וכדי לשמור על רמה אופטימלית של לחות בעור כדי להאט את תהליך ההזדקנות.
 • סטילאג׳ Special Lips - מזריקים סטילאג׳ ליפס לצורך הדגשת תוחם השפה ולצורך ניפוח שפתיים. הליפס יתאים גם לקמטוטים שממוקמים מעל השפה העליונה שמאוד שכיחים אצל נשים מעשנות מעל גיל 45.
 • סטילאג׳ S – מתאים למילוי שקעים מתחת לעיניים ולקמט הזעף שממוקם בין הגבות כטיפול משלים לזריקות יופי.
 • סטילאג׳ M – חומר מילוי שמוזרק לקמטים שבין האף לפה ולתיקון זוויות הפה (קמטי פה הפוך).
 • סטילאג׳ L – חומר מילוי שמוזרק לקמטים עמוקים מאוד שבין האף לפה ולתיקון זוויות הפה (קמטי פה הפוך) וגם לצורך פיסול האף ולמילוי ועיצוב שקעים בסנטר.
 • סטילאג׳ XL & XXL – חומר מילוי שמיועד למלא ולתת נפח לקפלים עמוקים בעור וגם לעיצוב עצמות לחיים ולהקניית ווליום באזור קו הלסת והסנטר.

כמה עולה מזרק Stylage?

הזרקת סטילאג׳ (או כל חומצה היאלורונית המאושרת להזרקה בישראל - חשוב שתוודאו זאת היטב לפני ההזרקה ובנוסף שימו לב לתוקף, לעיתים מחיר נמוך מאוד עשוי להצביע על כך שמזריקים לכם חומר שעבר זמנו!) היא בהחלט לא זולה אבל היא שווה כל שקל! באמצעות טיפול קצר שלא יקח יותר מחצי שעה, הקמטים יעלמו ותראי במיטבך למשך כל השנה.

מזרק סטילאג׳ יעלה לך בין 1,300 ל- 1,700 שקלים כאשר כל מזרק מכיל אחד סיסי. ברוב המצבים סיסי אחד של חומר יטפל בקמט בינוני אולם ככל שהקמט בולט ועמוק יותר תאלצי לרכוש כמה מזרקים שייקרו לך את הטיפול. התמחור מתבצע לפי מזרקים וברוב המקומות שמכבדים את עצמם תמיד באים לכיוון הלקוח ומציעים מבצעים כמו ״קני שני מזרקים וקבלי את השלישי במתנה״. בררי מול הנציגים לגבי מבצעים שיש החודש - כמעט תמיד יש מבצע!

pointer arrow

עושים סוף לקמטים! התחילו כאן