×

×
background image

משך הניתוח- כשעה עד שעתיים
מחירים- 14,000 עד 19,000 ש״ח
משך ההחלמה- מספר ימים
תוצאות- עשרות שנים

ניתוח להגדלת חזה יתאים לנשים בריאות ויציבות בדעתן המעוניינות בחזה שופע וסקסי.

איך תעברי ייעוץ מושלם?

משך הניתוח- כשעה עד שעתיים
מחירים- 14,000 עד 19,000 ש״ח
משך ההחלמה- מספר ימים
תוצאות- עשרות שנים

ניתוח להגדלת חזה יתאים לנשים בריאות ויציבות בדעתן המעוניינות בחזה שופע וסקסי.

נמאס לך מכל מיני הערות פוגעניות לגבי החזה שלך, סיימת קשר ואת מרגישה שאת חייבת את זה לעצמך ואת רוצה “להראות לכולם” כולל גם לו ושיקנא! חסר לך משהו בחזה? כבר שנים את מפנטזת על חזה גדול וסקסי אבל עד עכשיו זה ממש ממש לא קרה מאלף ואחת סיבות? תפסת את עצמך וזהו החלטת שאת רוצה לעבור ניתוח להגדלת חזה ואת חזק בעיניינים.

כדי שלא תעשי טעות וכדי שההליך לא יגמר במפך נפש המאמר הזה בדיוק בשבילך! לפנייך שלושת השלבים לפגישת ייעוץ מוצלחת בדרך לחזה המושלם בו את חושקת, כאן תוכלי לקרוא איך למצוא מנתח חזה מתאים ואיך לקיים פגישת ייעוץ מוצלחת לפני ניתוח להגדלת חזה.

טיפ מנצח

ניתוח להגדלת חזה רשאים לבצע רק מומחים לכירורגיה פלסטית, היזהרו מרופאים אחרים ושימו לב שהמנתח שייך לאיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, אנחנו מקשרים רק למומחים מנתחים ששייכים לאיגוד! מעוניינת בייעוץ? תוכלי להתחיל כאן ע״י מילוי טופס קצר.


שלב א׳ - מציאת מנתח מתאים

התייעצי וראייני מספר מנתחים פלסטיים רב ככל האפשר, עד שתמצאי את הרופא איתו נוצר החיבור המתאים (קליק), הכימיה עם המנתח חשובה מאוד להצלחת הניתוח. ודאי כי המנתח יקשיב ויבין למה את מצפה מההליך. בדקי האם המנתח הוא חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית (יש תעודה כחולה שמנפיק האיגוד לכל אחד שחבר באגודה - דרשי לראות אותה במהלך הייעוץ), זה גם יבטיח לך כי הרופא המנתח מעודכן בכל החידושים בענף הכירורגיה הפלסטית.

בזמן השיחה עם המנתח שאלי אותו על עבודתו, היכן ובאיזה בית חולים ציבורי התמחה, השכלתו והיכן נרכשה, בארץ או בחו”ל, במה בדיוק אותו פלסטיקאי מתמחה - יתכן ותגלי כי מומחיותו היא דווקא בסוג אחר של ניתוחים פלסטיים ולא בניתוח להגדלת חזה, שאלי כמה ניתוחי הגדלת חזה ביצע בעבר, את יכולה לבדוק לאחר השיחה מול משרד הבריאות על הרופא שאת עומדת לבחור בו, תוכלי לשאול האם הוא שותף להליכים משמעתיים מטעם משרד הבריאות דבר שאמור להדליק אצלך נורה אדומה לגבי כל ההתקשרות מול אותו פלסטיקאי.

מומלץ לגלוש גם באתרי אינטרנט שמרכזים פסקי דין ולחפש במנועי החיפוש את שם המנתח והאם הוא צד לתביעות רשלנות מה שכמובן יצריך התייחסות שונה, בקשי לראות את אלבום הניתוחים שלו, כאשר את מביטה בתמונות אותן הציג לפניך הפלסטיקאי כדאי לעשות זאת בדקדקנות רבה כאשר עליך לשים לב בראש ובראשונה לסימטריות של השדיים, עליך לזכור ולדעת כי אותן תמונות יהיו בדרך כלל העבודות המוצלחות ביותר שלו, אם יש לך שאלות או חששות ממה שראית, שאלי את המנתח והקשיבי היטב לתשובתו, לא כל ניתוח להגדלת חזה אחד דומה לשני ויתכן כי הרופא רצה דווקא להראות בתמונות תיקון של מצב מסוים שהיה בפועל וכיצד הוא התמודד עם הבעיה ואכן ביצע אותו כנדרש.

טיפ מנצח

ניתוח להגדלת חזה רשאים לבצע רק מומחים לכירורגיה פלסטית, היזהרו מרופאים אחרים ושימו לב שהמנתח שייך לאיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, אנחנו מקשרים רק למומחים מנתחים ששייכים לאיגוד! מעוניינת בייעוץ? תוכלי להתחיל כאן ע״י מילוי טופס קצר.


שלב ב׳ - בדיקה במהלך הייעוץ

במהלך הייעוץ המנתח יבחן את החזה שלך, ישנם גם מנתחים פלסטיים שיצלמו את החזה בזמן הייעוץ, הרופא גם יעריך את גודל וצורת השדיים, את איכות העור וגם יבדוק את מיקום הפטמה והעטרה. המנתח יציע הצעות על סמך הנתונים שנבחנו. אם יש לך דרישות נוספות זה השלב לדבר! שיחה גלויה ופתוחה תעזור לו להבין ולרצות את השאיפות שלך במידת האפשר, חשוב להקשיב לדעתו על אף רצונותיך וזאת באם לא ניתן לרצות אותך כפי שחלמת, זה טבעי למשל שתרצי שדיים גדולים, אולם שתלים גדולים ולא פרופורציונאליים לגופך יגרמו לבעיות שעליהן לא חשבת ומכאן החשיבות היא “שתיפלי” בידיים טובות.

בזמן הייעוץ, על הרופא לשאול אותך לגבי כל ההיסטוריה הרפואית שלך. מידע זה יעזור לקבוע האם את מועמדת מתאימה לניתוח הגדלת חזה. אל תסתירי כלום, לא תרופות אותן את נוטלת, אלרגיות מהן את סובלת וגם מידע על ניתוחים אחרים אותם עברת בעבר. ידעי גם את המנתח האם פרט לתרופות מרשם את נוטלת ויטמינים או תוספי מזון. המנתח ישאל אותך גם לגבי העבר המשפחתי שלך ולמחלת סרטן השד בפרט. מעבר ניתוח להגדלת חזה אינה מגדילה את הסיכון לחלות במחלת סרטן השד אולם יש הוכחות לכך שלאחר ההגדלה, קשה יותר לזהות על ידי בדיקות ממוגרפיה האם את חולה בסרטן השד (לא עלינו).

אם את נמצאת בקבוצת הסיכון יתכן כי המנתח יציע למקם את השתל מעל השריר במקום מתחת לשריר. מחקרים הראו כי מיקום כזה של השתל יפריע פחות בביצוע בדיקת ממוגרפיה לאיתור המחלה הארורה ולכן רצוי שזו הדרך בה ימוקם השתל. דבר נוסף שכדאי להזכיר בזמן הייעוץ הוא האם את נמצאת במשקלך האידיאלי. בהנחה ואת נמצאת במהלך דיאטה או מתכוונת לרדת במשקל (כמו כולן) כדאי לדחות את מועד ביצוע הניתוח כאשר את כבר יציבה על משקלך לתקופה של מספר חודשים, רצוי גם לציין האם את מתכוונת להיכנס להריון, הריון יכול לשנות את צורת החזה ולכן יתכן וזה יהיה חכם לחכות עד שתסיימי עם הלידות.

איך תעברי ייעוץ מושלם?  


שלב ג׳ - תוכנית פעולה

כשאת מסיימת את ההתייעצות, עליך לדעת בדיוק מהם השלבים הבאים. עליך לקבל מידע בזמן השיחה עם המנתח לגבי גודל וסוג שתלי הסיליקון, מיקום החתך וכיצד יוכנס השתל - מעל השריר, מתחת לשריר, דרך הפטמה (פחות נפוץ היום) או דרך העטרה. כדאי שתהיה לך יותר מברירה אחת לגבי סוג שתלי סיליקון בהם ישתמש הפלסטיקאי בביצוע הניתוח. אם המנתח מציע לך רק שתלים מחברת יצרני שתלי סיליקון אחת, בדקי אופציות טובות נוספות, הביני את כל האפשרויות העומדות בפניך.

את גם צריכה לדעת האם את זקוקה לניתוח משולב (הגדלה + הרמה). המנתח חייב להסביר לך את הסיכונים בניתוח להגדלת חזה וגם אודות תהליך ההחלמה. בהחלט אחרי הפגישה יש מידע רב לעבד ולכן יקל עליך אם תרשמי הערות במהלך השיחה. זמן הייעוץ אורך כחצי שעה ויותר, תלוי כמה זמן יאפשר הכירורג. סוג הניתוח ומספר השאלות שתשאלי יכולות להאריך את זמן הפגישה, אסור לך לעולם להרגיש בזמן הייעוץ שאין לרופא מספיק זמן עבורך - רופא שלא מקדיש לך זמן לפני הניתוח, וודאי שלא יעשה כן לאחריו.

pointer arrow

הגשמת החלום מתחילה כאן!