×

×
background image

ניתוחי פנים

כשאנו מביטים במראה, לרוב מה שאנחנו רואים ומה שמרכז את רוב תשומת הלב הם החלקים בפנים שאנחנו לא אוהבים, אף סולד גדול ועקום, קמטים שמופיעים בחלק העליון והתחתון של הפנים, עפעפיים נפולות ועודף עור, צוואר מדולדל, שומן שמצטבר באזור הסנטר, אוזניים בולטות, פה הפוך ועוד פגמים רבים נוספים שהיינו רוצים להיפטר מהם לתמיד.

רוב התופעות המתוארות למעלה נובעות מסימני גיל או פגמים מולדים, החדשות הטובות הן שהיום יותר מתמיד יש פתרון כמעט לכל התופעות המתוארות וניתן לשפר, לעצב, לפסל ולנתח את האזורים הבעייתיים מבחינתנו ולהשיג תוצאות יפות שיעזרו לנו להרגיש ולהראות הרבה יותר טוב כאשר נתבונן שוב במראה.

לפניכם מדריך ניתוחי פנים שיספק לכם תשובות לכל השאלות החשובות בנושא הפנים, מומלץ שלאחר קריאת המדריכים בנושאים הקרובים אליכם תשלימו את המידע באמצעות פנייה לרופאים מומחים לפי אזור המגורים שלכם בחינם וגם כדי לקבל הצעות מחיר לפרוצדורה אותה אתם רוצים לבצע.

חשוב שתדעו

את מרבית הניתוחים האסתטיים פלסטיים למעט אף, אוזניים ועפעפיים) רשאים לבצע בישראל רק מומחים לכירורגיה פלסטית, רשימת הכירורגים המלאה מופיעה באתר האינטרנט של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, עשו לעצמכם טובה ועל תעברו ניתוחים פלסטיים אצל רופאים לא מורשים.


ניתוח אף

ניתוח אף הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר בעולם ומבוצע לרוב בבני נוער (החל מגיל 15-16) ועד לגיל 30 כאשר ישנם אף מבוגרים יותר שבוחרים לעבור את הניתוח. לפניכם המדריך לניתוח אף שם תוכלו לצפות בתמונות של ניתוחי אף לפני ואחרי, לקרוא כיצד מבוצע ניתוח אף הלכה למעשה, להבין את סוגי הניתוחים הקיימים בהם ניתוח אף פתוח וניתוח אף סגור, לברר כמה עולה ניתוח אף, לקבל רשימת טיפים שיעזרו לכם לצלוח את ההליך בקלות ועוד מאמרים נוספים שיעזרו לכם להחליט האם ניתוח אף מתאים עבורכם ואיך מתקדמים כדי להגשים את החלום שיושב אצלכם בראש כבר מגיל הילדות.

לכניסה למדריך המלא על ניתוח אף

חשוב שתדעו

את מרבית הניתוחים האסתטיים פלסטיים למעט אף, אוזניים ועפעפיים) רשאים לבצע בישראל רק מומחים לכירורגיה פלסטית, רשימת הכירורגים המלאה מופיעה באתר האינטרנט של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, עשו לעצמכם טובה ועל תעברו ניתוחים פלסטיים אצל רופאים לא מורשים.


ניתוח מתיחת פנים

הזרקת חומרי מילוי לטיפול בקמטים בפנים יכולה לעשות רק טוב אולם היא מוגבלת בזמן או בעיתית כאשר מזריקים חומרי מילוי קבועים שיכולים לגרום לתופעות לוואי קשות לאחר ההזרקה. ברוב המקרים מגיע שלב המצריך התערבות כירורגית גדולה יותר לטיפול במראה הפנים והכוונה היא לניתוח מתיחת פנים המשולב לרוב עם ניתוח מתיחת צוואר. מתיחת פנים מחזיקה מעמד שנים רבות (עד 12 שנים) כאשר התוצאות המושגות בטיפול עושות פלאים למנותחים.

חסרון בולט בניתוח מתיחת פנים הוא עלות הניתוח הגבוה אולם לאושר אין מחיר. לפניכם מדריך מתיחת פנים עדכני שם תוכלו למצוא את כל המידע לגבי הניתוח וגם לאופציות לא ניתוחיות הבאות לידי ביטוי בשימוש מכשירים מתקדמים המשיגים את אפקט המתיחה מבלי להזדקק לסכין המנתחים.

לכניסה למדריך המלא על מתיחת פנים


ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים הוא ניתוח שמטרתו להסיר עור מיותר, שומן ושרירים בעפעפיים העליונים או התחתונים. ניתוח עפעפיים משפר ומטפל בתופעה שמטרידות רבים והיא שקיות מתחת לעיניים ושקעים מתחת לעיניים או מה שמכונה בשפת העם עיניים שקועות. ניתוח עפעפיים לא מבוצע רק למרות קוסמטיות ורבים נזקקים להליך בשל בעיות רפואיות. באמצעות הניתוח ניתן גם להרים גבות נפולות.

לכניסה למאמרים על ניתוח עפעפיים


ניתוח הצמדת אוזניים

מיהם המועמדים המתאימים לניתוח הצמדת אוזניים? כיצד מבוצע ניתוח הצמדת אוזניים? מה חשוב לשאול בפגישת הייעוץ עם המנתח? מה אסור להסתיר? כמה זמן החלמה דורש ניתוח הצמדת אוזניים? מהם הסיכונים והסיבוכים בניתוח הצמדת אוזניים?

לכניסה למאמר בנושא ניתוח הצמדת אוזניים


ניתוח סנטר כפול

ניתוח סנטר כפול אצל אנשים בעלי פנים עגולים ומלאים, משפר את המראה של הצוואר העליון. כיום אפשר לטפל בתופעת סנטר כפול כבר בגיל צעיר על ידי שאיבת שומן וזאת על מנת ליצור את הזווית המבוקשת בין הסנטר לצוואר.

עוד על תופעת סנטר כפול

ניתוחי פנים  


ניתוח מילוי לחיים

אם אתן מעוניינות בלחיים עגולות או אם אתן סובלות מלחיים כחושות אז תדעו שיש הרבה מה לעשות, לפניכן הסבר מקיף על הטכניקה באמצעותה מבצעים ניתוח למילוי לחיים וגם הסברים על שיטות לניפוח ומילוי הלחיים ללא כל ניתוח וע״י הזרקה.

לקריאת המאמר המלא על מילוי לחיים


ניתוח לעיצוב הסנטר ושימוש בשתלים בפנים

מבנה הסנטר משפיע על כל הפנים, במצבים בהם הסנטר קצר או ארוך ניתן לשפר ולשנות את צורתו, אחת מהדרכים היא השתלת שתל בסנטר, ישנם מצבים נוספים בהם משתמשים במשתלים בפנים (עצמות הלחיים), לפניכם מאמר העוסק בניתוחי סנטר ושימוש בשתלים באזורים אחרים בפנים.

לכניסה למאמר על עיצוב סנטר ושימוש בשתלים בפנים

pointer arrow

קבלי הצעות מחיר בתהליך פשוט וקל וחסכי הרבה זמן וכסף