לחצו כאן להשוואת מחירים
×

×
background image

משך ההליך- 15 דקות לטיפול
מספר טיפולים- שלושה ולעיתים יותר
זמן החלמה- אין
תוצאות- קבועות

הטיפול בנחירות מתאים לכל מי שסובל מהתופעה.

טיפול בנחירות

משך ההליך- 15 דקות לטיפול
מספר טיפולים- שלושה ולעיתים יותר
זמן החלמה- אין
תוצאות- קבועות

הטיפול בנחירות מתאים לכל מי שסובל מהתופעה.

יותר ממיליון אנשים בישראל סובלים מנחירות וע”פ הסטטיסטיקה יותר מכ- 50% מהגברים סובלים מהתופעה. נחירות נגרמות כתוצאה מחסימת מעבר האוויר אל המוח תוך כדי השינה, שמאלצת שאיפה חזקה של אוויר שגורמת לרעש. חשוב לדעת, נחירות ודום נשימתי הן תופעות הניתנות למניעה, קיימים טיפולים שונים להעלמת נחירות בהם התקנים דנטליים, טיפול בטכנולוגיית הפלסמה עליה נרחיב בהמשך וטיפול קצר בגלי רדיו, הנמשך מספר דקות במרפאה תחת הרדמה מקומית הנחשב קיום לטיפול המוביל מבין כולם. רוב הטיפולים מבוצעים ע״י מומחה אף אוזן גרון ובעיות שינה, אם אתם סובלים כדאי גם לחפש את המומחים שעובדים עם קופות החולים וחברות הביטוח הפרטיות.

השיטה המומלצת

השיטה המומלצת ע״י מרבית הרופאים בישראל לנחירות היא באמצעות לייזר. שאלו את הרופא אודות השיטה


טיפול בנחירות ודום נשימתי

תופעת הנחירות הינה תופעה רחבה המקיפה גברים ונשים כאחד. התופעה פוגעת ביכולתנו לתפקד בחיי המשפחה ומחמירה עד כדי היווצרות דום נשימה בשינה. הסטטיסטיקות מעידות כי כ- 52% מהגברים מעל גיל 35 נוחרים. בניגוד לעמדה הרווחת מסתבר כי גם 25% מהנשים נוחרות. הנחירות יכולות להופיע בכל גיל, אך אצל נשים הבעיה מופיעה לרוב לאחר הפסקת המחזור. הנחירה בשינה כלומר הרעש שמופק בשעת השינה, יכולה להופיע כתופעה בפני עצמה, הקרויה נחירה פשוטה או כחלק מתסמונת משולבת הכוללת גם הפרעת נשימה חוסמת. קיימים גורמים שונים לתופעת הנחירה, שינוי במתח של שרירי הלוע והלשון בזמן השינה גורמים לחיך הרך לחסום באופן חלקי את מעברי האוויר, הפרעת הנשימה החסימתית נגרמת ככל הנראה בגלל היצרות בלוע על ידי כוח היניקה. קיימים טיפולים שונים בבעיית הנחירה הכוללים בין השאר ירידה במשקל, התקנים שונים, שימוש במסכה, מכשיר המזרים אוויר בלחץ חיובי חזק ועוד טיפולים כירורגיים.

השיטה המומלצת

השיטה המומלצת ע״י מרבית הרופאים בישראל לנחירות היא באמצעות לייזר. שאלו את הרופא אודות השיטה


טיפול בנחירות ע”י גלי רדיו

טיפול בנחירות בגלי רדיו מתמקד בחיזוק שריר החך הרך שגורם לנחירה ומונע את הנחירות לתמיד! טיפול בגלי רדיו מבוצע ב- 3 מפגשים (לעיתים ארבעה) בהפרשים של חודש בין טיפול לטיפול. מדובר בהליך ללא ניתוח, שאינו מותיר צלקות ואינו כרוך בכאבים, הליך קצר שאורך לא יותר מ- 15 דקות לטיפול כאשר בסיומו חוזרים לפעילות רגילה. החברות איתם אנו משתפים פעולה יוכלו להוזיל את עלות הטיפולים בכ- 50% וזאת ובהנחה ויש לכם ביטוח בריאות פרטי! המחיר העדכני שידוע לנו נכון להיום עומד על אלפי שקלים בודדים לכל הטיפולים - מחיר שבהחלט שווה לכל כיס!


טיפול בנחירות ע”י קובליישן פלסמה

טכנולוגית ה”פלסמה” - מעין ניתוח אף מאפשרת לפתור את בעיית הנחירות בטיפול אחד תחת הרדמה מקומית וחשוב לא פחות ללא אשפוז ותוך חזרה מיידית לשגרה בשונה מניתוחי אף פלסטיים. הטכניקה הייחודית בה משתמשים נקראת “קובליישן פלסמה” המאפשרת טיפול ברקמות ללא שימוש בחום. טכניקה זו עושה שימוש בנוזל בעל מוליכות חשמלית אשר מאיץ חלקיקי נוזל, ותנועה זו מאפשרת לכווץ הסבת רקמות מיידית.


טיפול לייזר בנחירות

טיפול בנחירות באמצעות לייזר NightLase מבית פוטונה (יצרנית לייזר מובילה בעולם) מבוצע ללא הרדמה או משככי כאבים תוך 15 דקות באמצעות שיגור קרן לייזר לעבר החך הרך של המתרפא וזאת ללא שום מגע פיזי בין המכשיר לבין האף. באמצעות קרן הלייזר נוצר כיווץ בחך הרך וגם נוצרת הרמה שמשחררת את דרכי הנשימה. הטיפול בלייזר מקל במהירות על זרימת האוויר וע״י כך הוא מנטרל את הנחירות במהלך השינה. הטיפול בנחירות באמצעות מכשירי הלייזר איננו שורף את הרקמות באף אלה מביא להצרה שלהן ובכך הוא מחזק את החיך הרך כדי שזה יהפוך להיות יותר עביר למעבר האוויר שיכנס דרך חלל הפה. תוצאות הטיפול בנחירות בלייזר מראות שיפור משמעותי כבר לאחר המפגש הראשון וכאשר יסתיימו כל הטיפולים יורגש שיפור של כ - 90% ביכולת הנשימה של המתרפא. ההמלצה היא לעבור סדרה של שלושה עד שישה מפגשים (הפסקה של כחודש בין מפגש למפגש) לקבלת תוצאה אופטימאלית. לאחר טיפול לייזר בנחירות שלא תרגישו במהלכו כלום (אין כאבים!) חוזרים מידית לשגרת החיים הרגילה.


התקן דנטלי נגד נחירות

טיפול בנחירות ניתן גם לעבור באמצעות שימוש בהתקן דנטלי או סד לילה אותו ניתן להתקין במרפאת שיניים. משתמשים בהתקן דנטלי למניעת נחירות על הלסת התחתונה. באמצעות ההתקן ניתן לפתוח את דרכי הנשימה ע״י הבאת הלסת התחתונה (מספר מילימטרים קדימה) או לשון המתרפא קדימה ובמהלך השינה. משתמשים בכל מיני התקנים תוך לועיים שמאבטחים נתיבי אוויר ומאפשרים שינה טובה ונשימה חלקה. ההתקן הדנטלי הוא נשלף, קל, קטן ולרוב הוא מורכב מפלסטיק שאיננו לוחץ או מפריע ללסת במהלך השינה. מתרגלים במהירות רבה וללא כל מאמץ להתקן דנטלי נגד נחירות אולם השימוש בו מתבצע כאמור רק במהלך השינה. השימוש בהתקן דנטלי מקדם את הלסת בצורה הדרגתית וגם מאפשר לשרירים ולמפרקים להסתגל למיקום החדש שלהם באופן הדרגתי ועד למצב בו יפתחו בקביעות מעברי האוויר ויפסקו הנחירות. למרות כל האמור לעיל ההמלצה היא ״ללכת״ על הטיפול המעולה בלייזר.


מטרות הטיפול בנחירות

רוב הטיפולים מבוצעים על ידי מנתח אף ומומחי שינה ומטרתם היא להקטין את הענות הרקמות הרכות של החיך על ידי הקטנת גודל החיך וחיזוקו בדרך של יצירת תעלות בקוטר זעיר, התעלות עוברות הצטלקות כלומר חלקי הרקמה שעברו טיפול נספגים בתהליך הנמשך מספר שבועות והצלקות שנוצרו יוצרות מעין חיזוק לחיך בשיטה זו אין פגיעה ברירית המצפה את הרקמות ולכן ההחלמה מתבצעת כמעט ללא כאבים. טכנולוגיית ה”פלסמה” (פחות מומלצת היום) וטכנולוגיית הלייזר המובילה בעולם, מאושרות על ידי ה- FDA, משרד הבריאות האירופי (CE) ומשרד הבריאות בישראל.

pointer arrow

קבלי הצעות מחיר בתהליך פשוט וקל וחסכי הרבה זמן וכסף