×

×

עיצוב וחיטוב הגוף

העלמת צלוליטיס, הצרת היקפים וטיפולים להמסת שומן הם הליכים קוסמטיים רפואיים שמטרתם אחת - חיטוב הגוף. דיאטה ותזונה נכונה, הרזיה, פעילות ספורט ואימונים בחדר כושר למרות שאינם מבוצעים עבור אותה המטרה (חיטוב הגוף) הרי שגם הם בסופו של דבר תורמים לחיטוב הגוף. חיטוב הבטן, עיצוב ישבן, מתיחת עור, הידוק עור ומיצוק - לפניכם כל האפשרויות הרפואיות באמצעותן ניתן לחטב את הגוף, להסיר שומנים סוררים וטורדניים ולהגיע לגיזרה עליה חלמתן שנים!

טיפ מנצח

בגלל שקיימות מספר טכניקות לחיטוב ועיצוב הגוף ומגוון מכשירים שונים, חשוב להתייעץ עם מכון או מרפאה שמסוגלים להציע לפחות שלוש אפשרויות טיפול שונות. אנחנו מקשרים למכונים ומרפאות שיכולות לתת כמה אופציות, תוכלו למצוא את המכונים הללו ע״י מילוי טופס קצר.


הצרת היקפי הגוף

ישנן שיטות וטכניקות טיפול רבות באמצעותן ניתן להפחית ולצמצם את ההיקפים בהן: שימוש במכשירים המשחררים שומנים לכודים בתאי השומן, טכנולוגיות המבוססות על גלי אולטרה – סאונד וטיפולים המבוססים על מסאז׳ וואקום.

לכניסה למאמרים מפורטים על הצרת היקפים

טיפ מנצח

בגלל שקיימות מספר טכניקות לחיטוב ועיצוב הגוף ומגוון מכשירים שונים, חשוב להתייעץ עם מכון או מרפאה שמסוגלים להציע לפחות שלוש אפשרויות טיפול שונות. אנחנו מקשרים למכונים ומרפאות שיכולות לתת כמה אופציות, תוכלו למצוא את המכונים הללו ע״י מילוי טופס קצר.


חיטוב ע״י המסת שומן

שתי השיטות המתקדמות שהגיעו בשנים האחרונות לישראל לחיטוב הגוף הן המסת שומן בטכנולוגיית גלי רדיו בודי טייט, ע”י טכניקה זו ניתן לחטב אזורים בעיתיים בגוף, שקשה מאוד לחטבם באמצעות פעילות ספורטיבית או דיאטה, המדובר באזורים כמו ישבן, בטן סנטר כפול, גב, ירכיים וכדומה והמסת שומן בקור, טכניקה יעילה במיוחד שמקפיאה תאי שומן, גורמת להם להפוך לנוזל שמתנקה מהגוף דרך מערכת הלימפה. ניתן היום אף לפסל ולחטב את הבטן באמצעות מכשיר לייזר מסוג ליפו ולהציג אפילו קוביות בבטן. פרט לטכניקות שצויינו ניתן לחטב את הגוף גם באמצעות שיטת הליפוליזיס, זריקות שמכילות תרכובות מסוימות שממיסות שומן נקודתי.

קראו עוד על חיטוב הגוף באמצעות המסת שומן


מזוטרפיה למצבורי שומן

שיטת טיפול מזוטרפיה נחשבת למתקדמת ביותר מבין שלל הטיפולים האסתטיים גם לחיטוב הגוף וגם להליכים קוסמטיים אחרים, ע״י מיקרו הזרקות ניתן לשפר את טקסטורת העור ולהרחיק צלוליטיס.

קראו עוד על מזוטרפיה והרחקת צלוליטיס

עיצוב וחיטוב הגוף  


הסרת צלוליטיס

צלוליטיס היא תופעה שפוגעת לרוב בנשים בכל חתך גיל וללא קשר למשקל האישה, ישנם טיפולים יעילים לתופעת הצלוליטיס שתוצאות הלוואי שלהם הם חיטוב הגוף. לפניכם סדרת מאמרים אודות פתרונות יעילים להעלמת צלוליטיס.

לכניסה למאמרים על חיטוב הגוף וטיפולי העלמת צלוליטיס


חיטוב הגוף בשאיבת שומן

אם החלטתם שהשיטות האחרות בהן הצרת היקפים, טיפולי צלוליטיס והמסת שומן הן יותר מידי “חלביות” עבורכם הרי שניתוח שאיבת שומן בוודאי יוכל לתת מענה במצבים בהם דרוש שינוי קיצוני. ניתוחי שאיבות שומן (מעבר לעובדה שהוא מסיר עודפי שומנים לא רצויים) בשילוב עם טכניקות פיסול ועיצוב גוף, יכולים לחסוך הרבה מאוד עבודה בחדר הכושר ולעיתים רבות הם ״משיגים״ תוצאות שלעולם לא הייתם מגיעים אליהן בדרכים אחרות כמו למשל כאשר מבוצע ניתוח למתיחת הבטן יחד עם שאיבת שומנים והסרת עודפי עור, פרוצדורה מסוג זו, מהדקת, ממצקת ומחזקת עור ושרירי בטן רופסים – לאחר הליך עיצוב גוף מסוג זה, תרגישו כאילו עשיתם 10,000 כפיפות בטן.

לכניסה למידע על חיטוב הגוף ע״י ניתוחי שאיבת שומן


הרמת גוף והסרת עודפי עור

משקל יתר, הריונות, ירידה משקל מהירה וסיבות נוספות, משנים את העור שמאבד במשך הזמן ממוצקותו ומגמישותו (הופך למסטיק). המדובר בתופעה שגורמת לסיוט אצל נשים רבות ולמרות שאין תרופות פלא יש הרבה מאוד מה לעשות כדי לפתור את בעיית עודפי העור שמתמקמים באזורי הגוף השונים.

לכניסה למאמר אודות הסרת עודפי עור והרמת גוף