×

×
background image

משך ההליך- עד 40 דקות
מספר טיפולים- אחד
זמן החלמה- מספר שעות
תוצאות- עד שנה

מתאים לסובלים מקמטוטים וקמטים בפנים באזורי צידי האף, מעל השפה העליונה, מסביב לפה וגם לעיצוב עצמות לחיים, פיסול אף ועיצוב קו הסנטר וגם להקניית נפח בשפתיים.

חומר מילוי טבעי אלג׳נס

משך ההליך- עד 40 דקות
מספר טיפולים- אחד
זמן החלמה- מספר שעות
תוצאות- עד שנה

מתאים לסובלים מקמטוטים וקמטים בפנים באזורי צידי האף, מעל השפה העליונה, מסביב לפה וגם לעיצוב עצמות לחיים, פיסול אף ועיצוב קו הסנטר וגם להקניית נפח בשפתיים.

התפתחות הרפואה האסתטית והפופולריות הרבה שהיא צברה בשנים האחרונות, הביאו לריבוי של טיפולים אסתטיים, חומרים וטכניקות שונות ומגוונות, שמטרתם לתקן או להצעיר את מראה העור והפנים בפרט בדרך לא כירורגית ולהביא לתוצאות הטובות ביותר שישתוו ואף יעלו על התוצאות המתקבלות בניתוחים פלסטיים.

כתוצאה מכך, ענף האסתטיקה מוצף בתכשירים ותרופות שונות, ריכוזים שונים של חומרים פעילים ושיטות להחדרתם לעור. אחת מתופעות הלוואי הנפוצות בטיפולים אסתטיים בעיקר לפנים היא תגובה אלרגית משתנה לחומרים בהם נעשה שימוש במהלך הטיפולים, כמו למשל בוטוקס, סיליקון, קולגן ואף לעיתים גם לחומצה היאלורונית (תלוי בהרכבה) או רגישות לג’לים ופולימרים אחרים.

לראשונה בתחום הרפואה האסתטית ישנו חומר מילוי 100% טבעי, מתכלה שנספג בגוף באופן מלא וקבוע המשווק בבלעדיות ע״י חברת נובו גולד בע״מ המתמחה בשיווק וייבוא של מוצרים רפואיים מובילים.

Algeness® הוא חומר מילוי 100% טבעי ביולוגי מתכלה, הראשון מסוגו בתחום. החומר עצמו מיוצר בתהליך של טיהור אגאר-אגאר מאצות אדומות וג’ל אגרוז מטוהר. כלומר, בניגוד לחומרי מילוי מוכרים בענף, המכילים חומצה היאלורונית וקולגן בריכוזים כאלה ואחרים כאשר בנוסף אליהם מוסיפים חומרים סינתטיים צולבים (BBDE או PEG), כאן מדובר בחומר מילוי טבעי ב- 100%, כך שהסיכון להופעת רגישות ל- Algeness שואף לאפס.

חומר מילוי טבעי אלג׳נס® הוא פרי עשור של מחקר מדעי וקליני, שמטרתו הייתה למצוא את החומר הטבעי והביו-תואם ביותר למילוי קמטים ותיקון של אובדן נפח ברקמות הרכות בפנים. ולכן בזכות המבנה המולקולרי והביופיזי של Algeness®, כמו גם פרוטוקול הטיפול הקפדני והייחודי, הרופא שמבצע את ההזרקה יכול לשלוט בצורה מלאה על אופן הטיפול והתוצאות.

ההמלצה שלנו

אלג׳נס הוא חומר מילוי טבעי וייחודי המשווק כיום בישראל בהצלחה רבה, התוצאות שמתקבלות מחומר המילוי אלג׳נס נהדרות והמחיר שבו הוא נמכר מצדיק כל שקל. מחפשת רופאים מומלצים ומנוסים להזרקת Algeness? מעוניינת בייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, מלאי טופס קצר עכשיו.


סוגי טיפולים אותם ניתן לבצע עם אלג׳נס

מילוי שקעים בעיניים – עיוות שוקת הדמעות מאופיין בשקעים כבדים ושקיות מתחת לעיניים. העור השקוע בעפעף התחתון הוא תוצאה של רפיון עור ורקמת שריר. Algeness® הוא פתרון טבעי לתיקון עיוות שוקת הדמעות עם זמן החלמה קצר ונפיחות מתונה לאחר ההליך. המראה העייף, הכולל עיגולים שחורים ושקיות מתחת לעיניים מטריד רבים, כיוון שהוא לא רק גורם למראה מבוגר אלא גם עייף וחסר חיוניות. הזרקת אלג׳נס מספקת פתרון בטוח, יעיל ומיידי לתופעה שעליה תוכלו לקרוא בהרחבה במאמר עיגולים שחורים מתחת לעיניים.

הזרקות לעיצוב הסנטר וקו הלסת – אנשים רבים חשים שהסנטר שלהם קטן מדי או לא פרופורציונלי ביחס לשאר הפנים. הפתרון המסורתי היה ועודנו היום הוא ניתוח פלסטי בסנטר (כולל שימוש במשתלי סיליקון) אשר מצריך זמן החלמה של עד שישה שבועות כולל שימוש בחגורות לא נוחות במיוחד וחבישה שהופכת את ההליך הכירורגי למאוד מסורבל וקשה עבור המתרפא. כעת ניתן לבצע עיצוב סנטר וקו לסת בקלות יחסית באמצעות שתל להזרקה מסוג Algeness® אשר מוסיף פרופורציה מעולה לחלק התחתון של הפנים.

מילוי הקמטים בצדי האף ובזוויות הפה - ישנם אנשים שאינם אוהבים את מראה קמטי הצחוק (אותם קווי אורך היורדים מצדי האף אל זוויות הפה) שלהם ומרגישים שזה גורם להם להראות מבוגרים. במקרים מסוימים קפלי העור בצידי האף (קמטי נזו-לביאלי) לאורך זוויות הפה יכול להיות בולט מאוד ולא אסתטי. הזרקת אלג׳נס היא פתרון טבעי לתיקון קווים אלו בצדי האף, עם נפיחות מוגבלת מאוד, החלמה מהירה, בטיחות גבוהה ועם תוצאות מיידיות שנראות לעין.

עיצוב ופיסול אף ללא ניתוח - ניתוח אף הוא אחד משני הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר בעולם. כמו כל הליך כירורגי, ניתוח אף כרוך בכאב וזמן החלמה ארוך למדי שיכול לנוע בין 3 ל- 12 שבועות. כיום יש פיתרון חלופי להימנעות מניתוחים כואבים וזמני החלמה ארוכים. פתרון בטוח לאלו שאינם מרוצים מצורת האף. בעזרת שתל להזרקה של Algeness® ניתן לבצע טיפול פשוט, בטוח, יעיל שנותן תוצאה מיידית.

עיצוב עצמות לחיים - אובדן נפח הוא הגורם העיקרי להזדקנות הפנים; אופי ועוצמת השינויים משתנה בין אדם לאדם, בהתאם למצב ספיגת העצם, הגיל ואיכות הרקמות הרכות. מילוי טבעי אלג׳נס הוא פיתרון מעולה להשבת הנפח בפנים. עצמות לחיים שטוחות וחלולות גורמות לפנים להראות מבוגרות ולהדגיש את האפקט הנפול של העור. הזרקת אלג׳נס על פני העצם הזיגומטית (עצם הלחי) ולתוך השכבות העמוקות בעור (היפודרמיס), מוסיפה נפח לחלק המרכזי של הפנים ואף גורמת להצערת מראה הפנים.

עיצוב, עיבוי ומילוי קמטים באזור השפתיים - הקניית נפח לאזור השפתיים הוא טיפול מאוד פופולרי, היום באמצעות אלג׳נס ג׳ל ניתן להקנות ווליום לשפתיים. באמצעות חומר המילוי ניתן גם להעלים קמטוטים שנמצאים מעל לשפה העליונה ע״י הזרקות ישירות לקווים ולקמטוטים שמאוד נפוצים אצל נשים מעשנות.

ההמלצה שלנו

אלג׳נס הוא חומר מילוי טבעי וייחודי המשווק כיום בישראל בהצלחה רבה, התוצאות שמתקבלות מחומר המילוי אלג׳נס נהדרות והמחיר שבו הוא נמכר מצדיק כל שקל. מחפשת רופאים מומלצים ומנוסים להזרקת Algeness? מעוניינת בייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, מלאי טופס קצר עכשיו.


אלג׳נס - יתרונות וחסרונות

  1. תופעות לוואי קלות במיוחד כגון אדמומיות ונפיחות לא משמעותית שעלולים להופיע כאשר באופן כללי כל תופעות הלוואי ללא יוצא מן הכלל חולפות תוך שעות בודדות.
  2. אלג׳נס נושא את תו התקן המחמיר של משרד הבריאות האירופי ה- CE והוא כמובן מאושר גם ע״י משרד הבריאות הישראלי.
  3. מילוי טבעי אלג׳נס נבדל ממרבית חומרי המילוי הקיימים היום בתחום שכן הוא אינו מצריך הוספת כימיקלים, חומרים שממיסים ו/או קשר צולב שחייב להיות בחומצה היאלורונית למשל על מנת להאריך את פרק הזמן שהחומצה תישאר בפנים.
  4. מיד כאשר ההליך מסתיים ניתן להבחין בתוצאות המעולות של הטיפול.
  5. את מטרות הטיפול תוכלי להשיג כבר בטיפול הראשון, אין צורך ביותר מפגשים למעט מפגש ביקורת שנהוג להזמין אליו את המטופלת.
  6. החסרון הבולט של אלג׳נס הוא פרק הזמן שהוא מחזיק בפנים לאחר ההזרקה הנאמד בכ - 12 חודשים ובהתאם לאופי הטיפול. על מנת שתראי במיטבך מומלץ לבצע טיפולי תחזוקה אחת למספר חודשים ובהתאם לספיגת החומר הטבעי בפנים.

חומר מילוי טבעי אלג׳נס  


סוגי אלג׳נס

  • אלג׳נס DF – חומר מילוי טבעי שמכיל 3.5% ג’ל אגרוז (רב-סוכר) ובנוסף 0.4% חומצה היאלורונית שאינה מצולבת. באמצעות אלג׳נס DF ניתן לטפל באזור קו הלסת, בסנטר, באזור עצמות הלחיים וגם לצורך פיסול אף.
  • אלג׳נס LD - חומר מילוי טבעי שמכיל אחוז אחד של ג’ל אגרוז. משתמשים בג׳ל הזה לצורך מילוי שקעים מתחת לעיניים ולעיבוי והקניית נפח בשפתיים כאשר השימוש בג׳ל הוא תת עורי.
  • אלג׳נס HD – חומר מילוי טבעי שמכיל אחוז וחצי של ג’ל אגרוז. משתמשים בג׳ל זה כדי למלא קמטוטים עדיניים וגם לאזור הקמטוטים שנמצאים מעל לשפה העליונה.
  • אלג׳נס VL – חומר מילוי טבעי שמכיל 2.5% ג’ל רב סוכר ובנוסף 0.5% חומצה היאלורונית. משתמשים באלג׳נס VL לצורך הקניית נפחים גדולים בינוניים בפנים, למילוי קמטים עמוקים ובעיקר באזור צידי האף וקמטי המריונטה, לצורך הקניית קו לסת פורפורציונאלי לקווי מתאר הפנים וגם לצורך הדגשת עצמות לחיים.

כמה עולה ג׳ל Algeness ?

טיפול Algeness הוא לא כל כך זול אולם הוא שווה את המחיר ובטח כאשר מדובר בחומר טבעי שאינו גורם לתופעות לוואי. זריקות אלג׳נס יחליקו וימלאו קמטים במהירות ואת תיראי במיטבך לפחות 12 חודשים לאחר ההזרקה. מחיר מזרק אלג׳נס יעלה סביב ה- 1,700 ש”ח למזרק של 1 סיסי כתלות בסוג האלג׳נס המזרק וכמובן ברופא שמבצע את ההליך (רופא מקצועי ומיומן יבקש יותר כסף מרופא מתחיל). אם הקמטוטים עדינים וקלים באופן יחסי תידרשי למזרק אחד אבל אם הקמטים עמוקים יותר תדרשי לשני מזרקים ואף יותר. בדרך כלל יש גמישות רבה במחיר הטיפול הכולל אם רוכשים מספר מזרקים.

pointer arrow

עושים סוף לקמטים! התחילי כאן