×

×
background image

משך ההליך - עד 40 דקות
כמה טיפולים - אחד + ביקורת
זמן החלמה - מספר שעות
תוצאות - עד שנה

יתאימו להליך נשים וגברים להם קמטים באזור הפנים באזורים- צידי האף, מעל השפה העליונה, מסביב לפה וגם לעיצוב עצמות לחיים ושפתיים.

רבנס

משך ההליך - עד 40 דקות
כמה טיפולים - אחד + ביקורת
זמן החלמה - מספר שעות
תוצאות - עד שנה

יתאימו להליך נשים וגברים להם קמטים באזור הפנים באזורים- צידי האף, מעל השפה העליונה, מסביב לפה וגם לעיצוב עצמות לחיים ושפתיים.

משפחת מוצרי רבנס (Revanesse) המיוצרת בטכנולוגייה חדשנית בשם Thixofix (טכנולוגיה באמצעותה מייצבים את החומצה ההיאלורונית) מאפשרת אספקת ״פילרים״ (חומרי מילוי) בטוחים ואיכותיים ואשר אינם גורמים לגבשושיות בעור לאחר הזרקתם בשל המרקם האחיד והחלק שלהם. רבנס מיוצרת בקנדה ומשווקת בישראל ע״י פרומדיקס, הנחשבת לאחת מהחברות המובילות והאמינות בענף האסתטיקה.

רבנס, בדומה לחומצות היאלורוניות אחרות, הוא חומר מילוי שמתפרק בצורה טבעית בעור ואשר אינו מכיל מוצרים מהחי ולכן אין צורך לבצע בדיקות רגישות לפני הזרקתו. חומצה היאלרונית Revanesse “תחזיק מעמד” לאחר הזרקתה פרק זמן של כשנה לאחריה תזדקקי לטיפולי תחזוקה על מנת לשמר את התוצאה היפה שמתקבלת מיד בסיום ההזרקה.

מטרת מוצרי Revanesse היא להקנות ווליום באיזורים ספציפיים בפנים כגון עצמות לחיים, למלא קמטוטים וקמטים משמעותיים ואף לנפח שפתיים כל זאת ע״י זריקות ג׳ל חומצה היאלורונית Revanesse לשתי שכבות העור התחתונות ובהתאם לסוג הטיפול ואופי הקמטים. החומצה משתלבת בטבעיות רבה בתוך העור והיא מעודדת יצירה של קולגן ואלסטין שהם סיבים שתומכים במבנה העור ואשר יש להם השפעה קריטית על אלסטיות העור.

ההמלצה שלנו

לבחירת חומרי המילוי יש קשר ישיר להצלחת הטיפול, אחד הגורמים המשמעותיים למשל הוא עובי העור, בחירה שגויה עשויה לפגוע בתוצאות ההליך ולכן חשוב שהמטפל יחזיק מגוון פילרים, ולא ״ימליץ״ על הפילר המשתלם ביותר עבורו. אנחנו מקשרים לרופאים שמשתמשים במגוון חומרי מילוי וממליצים לכם להתייעץ איתם, התחילו כאן ע״י מילוי טופס קצר.


בטיחות השימוש ברבנס

רמת הניקיון של הרבנס הופכת אותו לבטוחה במיוחד! רבנס מיוצר ע״י Prollenium Medical Technologies חברה קנדית מובילה שמשווקת את משפחת מוצרי רבנס ליותר משמונים מדינות ברחבי הגלובוס. החומר הוכח גם כבטוח ויעיל ע״י רשויות הבריאות בכל העולם ובעיקר ה - FDA האמריקאי שנחשב למחמיר ביותר. אין הרבה חומצות היאלורוניות שיכולות ״להתגאות״ באישור של משרד הבריאות האמריקאי, רבנס היא אחת מהבודדות שיש לה את האישור לצד רסטילן שגם הוא חומר שמאושר ע״י מינהל המזון, ג׳ובידרם ועוד. רבנס מאושרת גם ע״י ה - CE האירופי וגם ע״י משרד הבריאות הישראלי.

בגלל שגוף האדם מייצר באופן עצמי חומצה היאלורונית, הזרקת Revanesse לשכבות העור איננה מזוהה כחומר זר ולכן הוא אינו נדחה ע״י הגוף אלא רק מתפרק באופן טבעי לאחר כשנה לערך. רבנס מיוצר בתנאים מחמירים ותחת בקרה קפדנית לכל אורך שלבי הייצור כאשר כל מזרק ומזרק היוצא את שערי המפעל נבחן ונבדק בעין כדי למנוע אי אלו נעימויות או תקלות.


יכולות ושימושי הרבנס

הזרקת רבנס מתחת לעור תפצה ביעילות על בריחת החומצה ההיאלורונית שהגוף מייצר וזאת בשל הריכוז הגבוה של היקף החומצה שנמצאת במזרקי רבנס. קמטי ההבעה מתמלאים מיד בסיום ההזרקה והיקפי הפנים מורמים. העור היבש והפגוע, גמישותו, האלסטיות שלו וגוון העור משתקם באופן טבעי לאחר זריקות Revanesse. מזריקים רבנס לאזורי הפנים השונים כגון הקמטים שבין האף לפה, לעיצוב והדגשת עצמות לחיים, לקמטים בזוויות הפה, לקמט הזעף לאחר הזרקת בוטוקס, למילוי מתחת העיניים, לעיצוב ועיבוי שפתיים ולעידון הקמטוטים שמעל השפה העליונה. ניתן להזריק רבנס גם לפיסול האף.

ההמלצה שלנו

לבחירת חומרי המילוי יש קשר ישיר להצלחת הטיפול, אחד הגורמים המשמעותיים למשל הוא עובי העור, בחירה שגויה עשויה לפגוע בתוצאות ההליך ולכן חשוב שהמטפל יחזיק מגוון פילרים, ולא ״ימליץ״ על הפילר המשתלם ביותר עבורו. אנחנו מקשרים לרופאים שמשתמשים במגוון חומרי מילוי וממליצים לכם להתייעץ איתם, התחילו כאן ע״י מילוי טופס קצר.


סוגי Revanesse ואזורי הטיפול

מזריקים רבנס לקווי גבות ובקפלים, בקמטים מהאף לכיוון הפה, לקמטי המַרְיוֹנֶטָה (לתיקון פה הפוך), לקמטוטים מעל השפתיים (בעיקר אצל מעשנות), לעיצוב שפתיים ולחיים ולנפח בעצמות הלחיים. ניתן להשיג את מוצרי רבנס גם עם חומר מאלחש לידוקאין שמפחית את תחושת אי הנוחות שעשויה להתלוות להליך אצל מטופלות מסוימות. להלן סוגי החומר:

  1. רבנס קיס – לעיצוב ועיבוי השפתיים.
  2. רבנס Pure – להידרציה של שכבת הדרמיס בטכניקת המזותרפיה.
  3. רבנס Ultra – לקמטים בינוניים ועמוקים, בכל אזורי הפנים.
  4. Revanesse Contour – לעיצוב קווי מתאר הפנים.
  5. רבנס (אריזה ירוקה) – לטיפול בקמטוטים ומילוי שקעים מתחת לעיניים.

יתרונות, חסרונות ותופעות לוואי

יתרונות בולטים של הזרקת רבנס: תוצאה מיידית - כבר בסיום הטיפול תוכלי להתרשם מהתוצאות, תופעות לוואי מינוריות כגון: אדמומיות באזור ההזרקה, שטף דם או נפיחות קלה. בטיחות מרבית, מוצר טבעי שאינו מהחי שנספג לאחר כשנה מהגוף, תוצאות הפיכות מההליך - אם אינך מרוצה מהתוצאה ניתן להזריק חומר בשם היאלרונידז שמפרק את החומצה ומנקה אותה מהאזור אליה הוא הוזרק. מאושר לשימוש ע״י מינהל המזון והתרופות האמריקאי שנחשב למחמיר ביותר מבין הרשויות הרגולטוריות בעולם.

רבנס  

חסרונות הטיפול ברבנס: הזרקה שאינה מתאימה לאנשים בעלי רגישות גבוהה ידועה לחומצה היאלורונית. זריקת Revanesse נספגת לאחר כשנה והיא איננה קבועה כמו הזרקת סיליקון למשל (במאמר מוסגר נציין כי ממש לא מומלץ להזריק סיליקון נוזלי, רפואי או טהור או בכלל סיליקון בשל תופעות לוואי בעיתיות במיוחד בלשון המעטה).


Revanesse מחירים

כמה עולה הזרקת רבנס? עסקינן בטיפול לא זול אולם בהתחשב בתוצאות ההליך והשפעתו על מצב הרוח אפשר לומר באופן חד משמעי כי הזרקת רבנס בהחלט משתלמת! מזרק אחד של רבנס יעלה בין 1,400 ש”ח ועד ל- 1,700 ש”ח, המזרקים מכילים 1 סמ”ק חומר בצמיגות שונה בהתאם ל - 5 מוצרי הסדרה כאשר באמצעותם ימלא הרופא המטפל קמטוטים קלים עד קמטים בינוניים ולא עמוקים, אם אתם זקוקים לטיפול משמעותי יותר תאלצו לרכוש כמה מזרקים. תמחור ההליך מבוצע בהתאם למספר המזרקים שהרופא יצטרך להזריק כאשר ברוב המרפאות והמכונים תקבלו הנחה כאשר תרכשו יותר ממזרק אחד.

pointer arrow

עושים סוף לקמטים! התחילי כאן