×

×
background image

משך ההליך- עד 40 דקות
מספר טיפולים- אחד (ולעיתים סדרה)
זמן החלמה- מספר שעות
תוצאות- עד שנה

הזרקת חומצה אורגנית נאוביה תתאים לנשים וגברים להם קמטים בפנים באזורים - צידי האף, מעל השפה העליונה, מסביב לפה וגם לעיצוב עצמות לחיים ושפתיים.

חומצה היאלורונית אורגנית נאוביה

משך ההליך- עד 40 דקות
מספר טיפולים- אחד (ולעיתים סדרה)
זמן החלמה- מספר שעות
תוצאות- עד שנה

הזרקת חומצה אורגנית נאוביה תתאים לנשים וגברים להם קמטים בפנים באזורים - צידי האף, מעל השפה העליונה, מסביב לפה וגם לעיצוב עצמות לחיים ושפתיים.

חומצה היאלורונית היא רב סוכר (דהיינו סוכר מורכב) שבנוי משתי יחידות דו סוכר, חומצה גלוקורונית ו- N אצטיל גלוקוזמין. החומצה ההיאלורונית נמצאת באזורים שונים בגוף בהם בעין, במפרקים ובמיוחד בעור. לחומצה ההיאלורונית תפקיד חשוב בחידוש איזון הלחות והיא מהווה מרכיב דומיננטי במיוחד ברקמות החיבור. החומצה (HA) מוסיפה לחות טבעית שמשיבה את הלחות לעור ובכך העור נראה צעיר ורענן מתמיד.

במרוצת השנים הגוף האנושי מזדקן, נוצר מצב בו חל אובדן של שומן תת עורי שמוביל להופעת קמטים וזאת למרות שתייה מרובה, אכילה מאוזנת וספורט - פשוט לא ניתן להעלים את סימני הזמן בפנים ללא התערבות אסתטית.

ע״פ האיגוד האמריקאי לניתוחים פלסטיים, אחד משני הטיפולים הפופולאריים ביותר (הלא פולשניים) בשנת 2022 היה הזרקת חומצה היאלורונית. ע״פ פרסומים של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית בישראל, בוצעו במהלך שנת 2018 כ - 75,000 פרוצדורות שעירבו הזרקה של חומצה היאלורונית! מדובר במספרים שמכפילים את עצמם בשנים האחרונות ולכן מדובר בתעשייה שמושכת ענקיות של ממש ורופאים מוכשרים שמנסים למצוא תמיד את הדבר הבא בתעשייה וכמובן לקחת חלק בעוגה.

מפיקים חומצה היאלורונית מחומרי גלם שונים. בעבר הפיקו אותה מתרנגולות (מהכרבולת), ובשנים האחרונות מפיקים את החומצה ההיאלורונית בתהליך המכונה פרמנטציה בקטריאלית - הווה אומר שמרכיבי החומצה לא מכילים בכלל חלבונים ממקור חי ומכאן שאין בעיות רגישות ואין אלרגיה לאחר הזרקת החומר.

הדור האחרון של החומצה ההיאלורונית הוא Neauvia - חומר אורגני מוביל ומתקדם שפותח ע״י פרופסור ניקולה זרבינטי (דרמטולוג איטלקי) ומשווק בישראל למאות רופאים ע״י חברת אינובה בריאות פתרונות אסתטיים בע״מ. בשונה מחומצה היאלורונית שמפיקים מחיידקים סטרפטוקוקיים, חומצה היאלורונית אורגנית נאוביה מסונתזת מחיידקים פרוביוטיים שנמצאים בתוך הגוף (חיידקים טובים שלא רעילים לבני האדם).

ההמלצה שלנו

נאוביה היא אחד מחומרי המילוי הבטוחים והאיכותיים שמשווקים כיום באירופה ובישראל ובקרוב מאוד גם בארה״ב, התוצאות שמתקבלות לאחר הזרקת נאוביה הן נהדרות והמחיר שמזרק חומצה היאלורונית אורגנית נמכר מצדיק כל שקל. אם את מחפשת רופאים מומלצים ומנוסים להזרקת Neauvia ומעוניינת בייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, מלאי טופס קצר עכשיו.


הטיפול ב- Neauvia הלכה למעשה

זריקות Neauvia מבצעים לרוב בחדר טיפולים והן יתאימו למטופלות צעירות בעיקר לעיבוי שפתים ולמטופלים (נשים וגברים) בגלאי 25 - 70. ההזרקה היא סבילה לחלוטין ומסתיימת תוך דקות בודדות ובשונה מחומרי מילוי אחרים שמכילים לידוקאין (חומר הרדמה), הנאוביה האורגנית איננה מכילה לידוקאין, מדובר ביתרון לפי דעתנו ולא בחיסרון שכן הלידוקאין מונע מהרופא להרגיש את הפגיעה בכלי הדם שתגרום לסימנים כחולים ולא נעימים. עדיף לשלוט היטב על כל פעולת ההזרקה ללא לידוקאין. אם את ממש פוחדת ואת רגישה תוכלי לבקש מהרופא המטפל למרוח לך משחת אמלה שתקל על הכאב במהלך ההזרקה. בסיום ההזרקה חוזרים לפעילות רגילה אולם יש להימנע מפני חשיפה למקורות חום גבוה כגון סאונה למשך שבוע.

ישנן מספר טכניקות להחדרת הג׳ל לפנים, כאשר מזרק נאוביה מגיע עם צינורית מיקרו קנולה דקיקה שאותה מחדירים לאזור המטופל ומסובבים. לא כל הרופאים אוהבים להחדיר קנולה ויותר ויותר רופאים מעדיפים להשתמש במזרק אולם חשוב שתדעו כי האפשרות הזו קיימת (הזרקה בקנולה) ומובנית בערכת ה- Neauvia לרופא.

שלב א׳ – הרופא מאתר נקודה אחת או יותר לכל אזור טיפול ולאחר מכן הוא מחטא את העור בחומר אַנְטִיסֶפְּטִי למניעת זיהום.

שלב ב׳ – הרופא מאבחן כמה ג׳ל חומצה היאלורונית אורגנית Neauvia צריך להזריק על מנת להקנות נפח מתאים לטשטוש והעלמת הקמטים בעור (מזרקי ה- Neauvia מכילים לרוב אחד סמ״ק חומר למעט מזרקי ההידרו דלוקס שמכילים 2.5 סמ״ק).

שלב ג׳ – הרופא מזריק Neauvia לעומקים שונים בעור בהתאם לאופי הקמט ובהתאם לאופי הטיפול כאשר לחומר המילוי שמגיע במצב צבירה ג׳ל יש תכונות זרימה נהדרות, וזאת למרות הצמיגות הגבוהה מאוד שלו המגיעה עד לכדי 28 מ״ג/מ״ל (במזרק סטימולייט שאותו מזריקים לשכבות העור העמוקות יותר וקרוב לעצם ובמזרק אינטנס יש 28 מ״ג/מ״ל - ראה בהמשך בפירוט של סוגי החומרים) שזה יותר מאשר כל חומצה היאלורונית אחרת שקיימת בשוק למעט חומצה היאלורונית אחת המשתווה לצמיגות של ה- Neauvia.

ההמלצה שלנו

נאוביה היא אחד מחומרי המילוי הבטוחים והאיכותיים שמשווקים כיום באירופה ובישראל ובקרוב מאוד גם בארה״ב, התוצאות שמתקבלות לאחר הזרקת נאוביה הן נהדרות והמחיר שמזרק חומצה היאלורונית אורגנית נמכר מצדיק כל שקל. אם את מחפשת רופאים מומלצים ומנוסים להזרקת Neauvia ומעוניינת בייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, מלאי טופס קצר עכשיו.


נאוביה - יתרונות וחסרונות

 1. תופעות לוואי מינוריות (אדמומיות ונפיחות קלה שאמורה לחלוף תוך שעות) - במחקרים שבוצעו בארצות הברית ובאיטליה התברר כי לאחר הזרקת מילוי אורגני נאוביה יש פחות תופעות לוואי ויותר סבילות מאשר מרבית החומרים בשוק (שלא לומר כולם).
 2. נאוביה מחזיקה בתו התקן המחמיר של האיחוד האירופי - CE והיא כמובן מצויידת באישור אמ״ר מטעם משרד הבריאות הישראלי.
 3. מילוי קמטים אורגני נאוביה נחשב לפילר מתקדם במיוחד ולא רק בגלל החיידקים הידידותיים שמרכיבים אותו, אלא גם מפני שהוא סמיך ואלסטי, התכונות הללו מקנות לו עמידות בפני חום וכמו כן פרק הזמן שהוא נשאר בפנים ולא נספג גדל - אפקט ארוך יותר.
 4. המזרקים האורגניים של נאוביה מגיעים בריכוזים ובצמיגויות המותאמים לצרכים המשתנים ולמיקום השונה שבו מתבצעת ההזרקה.
 5. תוצאות ההזרקה של נאוביה הן הפיכות, אם לאחר הזרקת חומר המילוי האורגני נאוביה את מרגישה ״מנופחת״ או אם הסימטריה בפנים נפגעה, ניתן לפרק את הפילר ע״י הזרקת היאלרונידאז שמחזיר את המצב לקדמותו.
 6. מפגש אחד ברוב המקרים מספיק ואין צורך בסדרת מפגשים עד שתקבלי את התוצאה הסופית והמיוחלת, למרות זאת נהוג להזמין את המטופלת לפגישת ביקורת לאחר מספר ימים.
 7. החסרון הדי יחידי של ה- Neauvia הוא פרק הזמן שהחומר האורגני מחזיק מעמד לאחר ההזרקה. חומרי מילוי אחרים ולא אורגניים עשויים להחזיק כחצי שנה לתשעה חודשים ויש חומרים שמחזיקים מעט יותר אולם Neauvia לרוב תחזיק יותר חודשים וברוב המקרים כשנה ואף יותר. ספיגת החומר משתנה בין מטופל למטופל והיא תלויה בסוג העור, בקצב חילוף החומרים של הגוף ולא פחות חשוב באיכות החומר, קצב ספיגת החומר ופירוק הקשרים בחומר. בכל אופן עד שהחומר מתפרק מדובר בתהליך איטי שמתרחש על פני חודשים.

חומצה היאלורונית אורגנית נאוביה  


סוגי Neauvia נפוצים

 • Intense rose – חומר מילוי עדין וטהור המתאים לתיקון רקמות רכות ולהגדלת רקמות ומאופיין בכמות גבוהה במיוחד של חומצה היאלורונית 28 מ״ג/מ״ל.
 • Hydro deluxe - חומר שמשלב הידרציה עמוקה וביו-סטימולציה. הזרקת הידרו דלוקס גורמת להתחדשות העור, להחלקת קמטים שטחיים ולחידוש גב כפות הידיים. הידרו דלוקס מכיל 18 מ”ג / מ”ל של חומצה היאלורונית טהורה, מועשר עם 0.01% של סידן hydroxyapatite. קומפוזיציה ייחודית זו מפעילה ותומכת בתהליכים טבעיים של ייצור קולגן, שבזכותם העור הופך להיות סמיך ומוצק יותר. הטיפול מבוצע בסדרה של 4 מפגשים עם הפסקה של 3 שבועות בין מפגש למפגש.
 • Intense rheology – חומר שפותח עבור ״אזורים קשים״. מתאים למילוי קמטוטים מעל השפה העליונה, לקמטים שיטחיים וגם להצערת גב כף היד. החומר מכיל 22 מ”ג/מ”ל של חומצה היאלורונית.
 • Intense lips – חומר עיבוי אורגני לשפתיים, גמיש מאוד, עמיד ועדין. אינטנס שפתיים מכיל 24 מ”ג/מ”ל של חומצה היאלורונית לקבלת תוצאות אופטימליות באזור השפתיים.
 • Stimulate – חומר למילוי קמטים עמוקים וקפלים בעור המכיל 26 מ״ג/ מ״ל של חומצה היאלורונית ו- 1% סידן (קלציום הידרוקסיד אפטיט). חומר מעולה וייחודי בגלל השילוב בין קיבולת המילוי הגבוהה שלו עם פעולת גירוי המעודדת ייצור של קולגן.
 • Intense lv – חומר מילוי אורגני שמתאים לשיקום רקמות עמוק. מילוי שמקנה נפח באזורים: עצמות הלחיים, סנטר ואף. עסקינן בחומר מילוי אורגני שמכיל ריכוז גבוה של חומצה היאלורונית - 26 מ”ג/מ”ל.

כמה עולה נאוביה?

טיפול באמצעות נאוביה אינו נחשב לזול שכן מדובר בחומר איכותי במיוחד. עלות מזרק מסתכמת לכדי 1,300 עד 1,800 ש״ח כתלות ברופא שמבצע את ההזרקה ובמטרת הטיפול. כאשר מבוצע טיפול שמצריך סדרה, מחיר הטיפול גבוה יותר. אם הקמטים עמוקים תידרשי ליותר ממזרק אחד ולכן במקרה שכזה עלות הטיפול תתומחר לפי עלות המזרק כאשר נהוג לתת הנחה על הזרקה של כמה מזרקים. בכל מקרה הטיפול באמצעות Neauvia משתלם ביחס לחומרי מילוי קמטים אחרים שכן הצמיגות שלו (עד 28) היא הגבוהה בשוק החומצות ולכן החומר גם מחזיק היטב בפנים וגם מנפח בהתאם וחוסך בכמות המזרקים הסופית שלה תזדקקו. בהחלט מומלץ!

pointer arrow

עושים סוף לקמטים! התחילי כאן