×

×
background image

משך הניתוח - עד שלוש שעות
זמן החלמה- כמה ימים
עלות הניתוח- 14,000 עד 28,000 ש״ח

יתאימו להליך נשים בריאות ויציבות בדעתן לרוב לאחר הריון, בעלות חזה נפול.

הרמת חזה ללא ניתוח

משך הניתוח - עד שלוש שעות
זמן החלמה- כמה ימים
עלות הניתוח- 14,000 עד 28,000 ש״ח

יתאימו להליך נשים בריאות ויציבות בדעתן לרוב לאחר הריון, בעלות חזה נפול.

האם ניתן להגדיל ולהרים חזה נפול אצל נשים שאינן רוצות בניתוח או שמצבן הרפואי אינו מאפשר ניתוח הרמת חזה? ישנן חלופות רבות להרמת שדיים גם מבלי לעבור את הניתוח עצמו בהן חזיית ואקום, גלולות, ויטמינים ואפילו זריקות. אך האם הן מועילות ואף חשוב יותר האם זה בטיחותי? התשובה אינה תמיד חד משמעית אולם ברוב המקרים היא תלויה בטיב המוצר.

לפניכן מספר טכניקות איתן מבצעים הרמת חזה ללא ניתוח ושיטות להגדיל חזה שטוח המתיימרות לשמש כתחליף לניתוחי חזה. כבר בפתיח חשוב לומר כי אף לא אחת מהשיטות המתוארות כאן למטה בהמשך הוכחה כיעילה כמו ניתוחי החזה המסורתיים המבוצעים ע״י מנתחים פלסטיים ובעזרת סכין מנתחים!

חשוב שתדעי

למרות שמתוארות כאן מספר שיטות להגדלה והרמת חזה ללא ניתוח, אין תחליף לדבר האמיתי, ההמלצה שלנו היא לבחור במנתח פלסטי ששייך לאיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, אנחנו מקשרים למנתחים שכאלו, תוכלו להתחיל ע״י מילוי טופס פשוט כאן.


חזיית ואקום

מדובר במתקן שביכולתו להגדיל במידה מסוימת את החזה ללא ניתוח. המתקן הוא חזיית ואקום חיצונית שמיועדת להגדיל את מידת החזה כאשר לובשים אותה 16 שעות ביום למשך 10 שבועות. החזייה מושכת את רקמות החזה ומחזיקה אותו תחת לחץ שגורם לתאים להכפיל את עצמם. מחיר המתקן הוא כ- 10,000 ש״ח. מספר מנתחי חזה משתמשים במתקן כדי למתוח את הרקמות כאחת מהטכניקות לפני ניתוח להגדלת חזה או לשיקום החזה וכן למתיחת עור כהכנה למיקום השתלים.

חשוב שתדעי

למרות שמתוארות כאן מספר שיטות להגדלה והרמת חזה ללא ניתוח, אין תחליף לדבר האמיתי, ההמלצה שלנו היא לבחור במנתח פלסטי ששייך לאיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, אנחנו מקשרים למנתחים שכאלו, תוכלו להתחיל ע״י מילוי טופס פשוט כאן.


בוטוליניום להרמת החזה

בוטוקס (וגם דיספורט או קסיאומין) הוא תכשיר להחלקת קמטים שמשתק את השרירים הגורמים לקווי פנים זועפים ולקמטים במצח, לבוטוקס יש עוד עשרות שימושים בהם טיפול בהזעת יתר, טיפול בפיסורה, העלמת צלקות ועוד. מה שבטח לא ידעתן הוא שהזרקת בוטוקס יכולה גם לעזור להרמת חזה נפול לתקופה מוגבלת. הזרקת בוטולינום מסוג A אל תוך שרירי החזה, נותנת תמיכה לשרירי החזה וגורמת להרמתו. ההשפעה תחזיק כשלושה עד ארבעה חודשים כמו כל טיפול אחר הכרוך בהזרקת בוטוקס.


הרמה והגדלת חזה שטוח ע”י הזרקות

נעשו מספר מחקרים בנושא כדי לראות את השפעתם על הגדלת החזה. חומצה היאלורונית היא המרכיב העיקרי בשיקום עור הפנים ובמילוי קמטים וקפלים. חומצה היאלורונית עשויה מסוכרים טבעיים. מקרוליין – חומצה היאלורונית להזרקה, נוסתה בהצלחה באירופה כתחליף להגדלת חזה בלי ניתוח ולזמן מוגבל. מזריקים מקרוליין לאזור החזה, דוחקים את החזה ומייצבים אותו. בגלל שלמקרוליין יש פרודות גדולות יותר מאשר בכל חומצה היאלורונית אחרת, הוא מחזיק גם לפרק זמן ממושך יותר (כשנתיים לאחר ההזרקה למרות שבמשך אותם חודשים המקרוליין נספג בחלקו). קראו בהרחבה אודות הגדלת חזה בהזרקה

  הרמת חזה ללא ניתוח  


הרמת חזה ללא ניתוח באמצעות שומן

השתלת שומן בחזה כרוכה בהסרת שומן מאזור אחר של הגוף בו הוא נמצא (אזור תורם), והעברתו למקום אחר בגוף בו ישנו חוסר, כמו בחזה שטוח. שיטה זו לא הייתה מקובלת בעבר אולם כיום כן משתמשים בה כדי לשפר את מראה החזה לאחר שחזור שד. יתכן שבקרוב היא גם תייושם במקרים של הרמת חזה לצרכים אסתטיים.

הרופאים סברו שהזרקת השומן יכולה לשבש את קריאת הנתונים של צילום רנטגן בחזה או אפילו להטעות ולדמות מצב של תחילת סרטן השד. חששות אלו נתגלו כחסרי יסוד, ועדיין, יש חוסר וודאות לגבי כמות השומן שיש להזריק (עד 120 סמ״ק לכל שד) בגלל שלא כל השומן שמוזרק מחזיק מעמד, ולכן, הצלחת ההזרקה תלויה בעיקר בכישרונו ובמיומנותו של הרופא ובטכניקות בהן הוא משתמש. ביצוע הזרקת השומן לוקחת זמן רב, ומחירה יקר יותר מניתוחי חזה סטנדרטיים.


תכשירים טבעיים להרמת חזה

תכשירים להרמת חזה מפורסמים ונמכרים כתרופות פלא בעיתונים ובאינטרנט. באופן תיאורטי, חלק מאותם תכשירים יכולים להרים את החזה, אך אין שום הוכחה לכך שהתכשירים אכן עושים את אשר הם מתיימרים לעשות. חשוב לדעת שהמרכיב של “טבעיות” אינו בהכרח בטיחותי!

ישנם תכשירים להרמת החזה המכילים פיט ואסטרוגן (צמח המבוסס על אסטרוגן) שמגדיל את הסיכון להופעת סרטן השד. קיימות גם גלולות להרמה והגדלת החזה המכילות צמחים כמו שֻׁמָּר, חִלְבָּה, גַּרְגְּרָנִית יְוָנִית, נקבת גינסנג ועוד. לקריאה בהרחבה אודות גלולות להגדלת חזה


הרמת חזה ללא ניתוח ע”י משחות

קיים מגוון רחב של משחות שמטרתן עיצוב החזה. המשחות הנ”ל אינן מציעות כלום ויחד עם זאת הן מציעות הכול: החל מהרמת החזה ללא ניתוח ועד למניעת נפילת החזה. משתמשים בשילוב של מרכיבים כמן רטין A או פיטוסטרוגן. משחות וקרמים מהסוג שתואר, מתיימרים למתוח את העור ולשנות את הגוון והטקסטורה של החזה. רובם כוללים קרם לחות כך שהם יכולים לשנות את מראה העור. מחירים: עלות המשחות הללו תהיה בין 150 ועד ל -400 ש״ח ויותר.


חזיות מיוחדות ומדבקות להזקפת החזה

חזיות עם ריפוד יתאימו לנשים שרוצות להחצין חזה גדול וזאת מבלי לעבור את הניתוח עצמו. החזיות הללו מגיעות בגדלים ובמידות שונות בהתאם להעדפה אישית של כל אחת. תותבות חיצוניות של חזה מלאכותי משמשות בדרך כלל נשים לאחר כריתת שד כתוצאה ממחלת הסרטן, אולם הן יעילות גם כתחליף זמני לנשים שחוו ״תקלה״ עם שתלי חזה. ישנם עוד מוצרים שונים המדמים חזה מושלם ואף פטמות המדמות פטמות זקופות כל הזמן, קיימת גם מדבקה שמודבקת מסביב לפטמה וכלפי מעלה שתפקידה להרים חזה נפול.

pointer arrow

הגשמת החלום מתחילה כאן!