×

×
background image

משך ההליך- עד שעה וחצי
מספר טיפולים- אחד
זמן החלמה- מספר שעות
תוצאות- עד שנתיים

ההליך מתאים לנשים שאינן מעוניינות או שאינן יכולות לעבור ניתוח כירורגי החושקות בחזה שופע וסקסי.

הגדלת חזה ללא ניתוח

משך ההליך- עד שעה וחצי
מספר טיפולים- אחד
זמן החלמה- מספר שעות
תוצאות- עד שנתיים

ההליך מתאים לנשים שאינן מעוניינות או שאינן יכולות לעבור ניתוח כירורגי החושקות בחזה שופע וסקסי.

נשאלת השאלה האם בניתוחים פלסטיים הסיליקון מפנה מקום יותר ויותר לג׳ל חומצה היאלורונית? ובכן, בכל שנה מבוצעים בישראל אלפי ניתוחים כירורגיים להגדלת החזה ולא נראה באופק איזה שינוי משמעותי בכמות ניתוחי החזה בשיטה המסורתית ועדיין, במרוצת השנים, הטכניקות משתנות וגם חומרי המילוי משתנים. אחת הדוגמאות הבולטות היא הזרקת חומצה היאלורונית, חומר נוח במיוחד המחליף שתלים מסיליקון ושתלי מי מלח.

הרצון להגדלת חזה אצל הנשים נובע יותר בגלל התקווה להערכה עצמית ובטחון עצמי מאשר לחץ מגברים. אם עד לאחרונה הגדלת חזה בוצעה רק באמצעות ניתוח כירורגי בו החדירו שתלי סיליקון או פרוטזות הרי שהיום ישנן עשרות נשים אמיצות שבוחרות לעבור הגדלת חזה ללא ניתוח.

ההמלצה שלנו

למרות שזה נשמע מאוד מפתה, כל השיטות שאינן כוללות ניתוח כירורגי לא באמת יגדילו את החזה לגודל שאת מפנטזת עליו, התייעצי עם המומחים שלנו שידעו להגשים לך את החלום ע״י ניתוח פלסטי כירורגי, התחילי כאן ע״י מילוי הפרטים האישיים שלך.


הגדלת חזה ללא ניתוח – מנפלאות הרפואה החדשה

הרפואה הפלסטית המתקדמת מציעה מגוון רחב של אפשרויות המאפשרות גם טיפולים שונים שאינם מצריכים ניתוח (טכניקות לא כירורגיות). מנתחים פלסטיים מדגישים את האפשרות של הגדלת החזה בהזרקה באמצעות ג׳ל מחומצה היאלורונית (מקרוליין), המותאם באופן מיוחד לשינוי המראה החיצוני של הגוף בצורה מאד מדויקת ומבוקרת. סוג כזה של טיפול, אינו דורש אשפוז ונחשב להרבה פחות פולשני מניתוח הגדלה מסורתי, זמן הפעולה קצר באופן יחסי ומשיג תוצאות מיידיות.

ההמלצה שלנו

למרות שזה נשמע מאוד מפתה, כל השיטות שאינן כוללות ניתוח כירורגי לא באמת יגדילו את החזה לגודל שאת מפנטזת עליו, התייעצי עם המומחים שלנו שידעו להגשים לך את החלום ע״י ניתוח פלסטי כירורגי, התחילי כאן ע״י מילוי הפרטים האישיים שלך.


למי זה מתאים?

בתחילה, התהליך היה מבוצע בנשים שלא חפצו בהגדלה ניכרת של החזה או שלא רצו לעבור ניתוח בהרדמה מלאה (למרות שאפשר לבצע ניתוח הגדלת חזה בהרדמה מקומית) או נשים שמבחינה רפואית לא התאימו להליך המסורתי.

לחומצה היאלורונית תכונות ייחודיות: היא אינה גורמת לאלרגיות והיא אינה נדחית על ידי הגוף (בהגדלת חזה עם שתלי סיליקון יש כ- 4% סיכוי לדחיית השתל, הליך שמכונה התקשות קופסית). חומר המילוי מורכב בצורה טבעית מרקמות שונות של הגוף וממלא פונקציות של לחות, שימון וכמובן נפח.

הרופא המבצע קובע את הכמות שיש להזריק בהליך בהתאם לאזור בו מטפלים ובתנאי שהכמות המקסימאלית של הג׳ל לא תעבור את ה – 120 מיליליטר בכל שד. אי לכך וגם מסיבות אחרות, התהליך אינו מהווה תחליף לכל ניתוחי הגדלת החזה.


כיצד מבוצע ההליך?

הטיפול מבוצע במרפאה או בחדר טיפולים ואינו מצריך חדר ניתוח והוא מתחיל בדקירה עם מחט מיוחדת שמחדירה את המקרוליין לעור. המקרוליין מקנה נפח, תומך ברקמות והוא כמובן אינו משאיר צלקות. באופן רגיל מספיקות מספר הזרקות כשההליך אורך לא יותר משלושים דקות עד שעה.

הטיפול מבוצע תחת הרדמה מקומית (לרוב מאלחשים את האזור המטופל במשחה ורק במקרים חריגים מרדימים מקומית) שלאחר מכן המטופל יוכל לחזור לחיים נורמאליים לחלוטין. ניתן גם לבצע הזרקת חומרי מילוי (חומצה היאלורונית) כדי לתקן אסימטריה בחזה.


המלצות לאחר הגדלת חזה ללא ניתוח

לא מומלץ לבצע פעילות גופנית מואצת כחמישה שבועות מסיום הטיפול. כמו כן חשוב להדגיש כי החומר המוזרק אינו נשאר לצמיתות, השפעתו משמרת בחלקה הגדול את כושר הרמת הרקמות אך האורגניזם של הגוף מפנה אותו באופן הדרגתי. כדי לשמר את התוצאות מומלצת הזרקה אחת שנה (בתום השנה הראשונה לאחר ההליך מאבדים כ -40% מהנפח), כמובן שהטיפולים לאחר מכן יצריכו פחות חומר מאשר בהתחלה.

הגדלת חזה ללא ניתוח  


מחומצה היאלורונית לשומן גוף עצמי

מעבר לאסתטיקה, התהליך שתואר משלים פעולה קלינית. התוצאות הנוגעות לניתוחי שיקום טובות ביותר וההזרקות שנוספו באו כדי לטפל בשומן שחסר או שהתנוון בזרועות וברגליים עקב תאונות או ניתוחים מסוגים אחרים או דפורמציות מלידה.

לחומצה היאלורונית יש גם מתחרה ושמו שומן. ניתן לשקם חזה על ידי השתלת שומן גוף עצמי. השוני בין שתי השיטות נובע בגלל ההשפעה של גידול מחדש של השומן שהושתל על העור. שיקום חזה בעזרת שומן מושתל הוא תולדה של עבודה ומחקר משותף, עד היום, ברפואה הפלסטית, בשיקום של איבר ניזוק, יש צורך ברקמות ממקומות אחרים, ולכן צריך היה לגרום נזק למקום בריא כדי לשקם מקום פגוע.

האלטרנטיבה היא משאבים של פרוטאינים - חומרים סינטטיים שמפשטים את התהליך ושלעיתים רחוקות יכולים לגרום לאלרגיות או לדחייה.


הגדלת חזה בשומן עצמי

טכניקה המבוססת על הזרקת שתלים שומניים לנשים שעברו כריתת שד כתוצאה מסרטן השד (לעיתים רחוקות משתמשים בשיטה גם להגדלת חזה), מצליחה לשקם את הרקמות החסרות או אלו שניזוקו. מדובר בשיטה כירורגית די פשוטה המבוצעת בעזרת קנולות מיוחדות (צינוריות איתם מבצעים שאיבת שומן), באמצעותן דולה המנתח את השומן להשתלה מתחת לעור, באזור כלשהו בגוף.

כאשר המנתח מוציא את השומן ומעבד אותו (הליך שנקרא טיהור), הוא מוזרק לאזור שניזוק עקב כריתת שד וללא צורך בגרימת צלקת נוספת בחזה. כמו כן, הנזק באזור ממנו הוצאו שתלי השומן הוא מינימאלי עם צלקת של פחות מ – 3 מילימטרים.

ההליך נמשך כשעתיים וזמן ההחלמה ביחס לטכניקות המסורתיות הוא קטן בהרבה, שיקום מראה השדיים מושלם, מדובר על הליך שלא רק משפר את מראה ואיכות העור שנפגעו כתוצאה מהקרנות וצלקות שנגרמו כתוצאה מכריתת השד, אלא גם מאפשר לתת “טאצ׳ מושלם” על ידי שימוש בטכניקות אחרות לשיקום השד. כדי לשמור על התוצאה, תצטרכי לחזור על התהליך מחדש.

pointer arrow

הגשמת החלום מתחילה כאן!