×

×
background image

משך הטיפול - 15 דקות
מספר טיפולים - עשרות
זמן החלמה - אין
תוצאות - לטווח הקצר בינוני

הטיפולים בדריוניק וביונטופורוזיס מתאימים לאנשים הסובלים מהזעת יתר באזור בית השחי, כפות הידיים ובכפות הרגליים.

דריוניק

משך הטיפול - 15 דקות
מספר טיפולים - עשרות
זמן החלמה - אין
תוצאות - לטווח הקצר בינוני

הטיפולים בדריוניק וביונטופורוזיס מתאימים לאנשים הסובלים מהזעת יתר באזור בית השחי, כפות הידיים ובכפות הרגליים.

איונטופורזיס או יונטופורוזיס עם מים זורמים (ריפוי לא פולשני לטיפול בהזעת יתר) הוא תהליך באמצעותו ניתן להעלים הזעת יתר. התהליך מבוצע באמצעות מספר מכשירים שעקרון פעולתם זהה כאשר המכשיר המוביל בישראל נקרא דריוניק. שימוש באלקטרודות טבולות במים מעבירות זרם חשמלי מבוקר ומתמשך על האזורים הבעייתיים בגוף. באופן כללי דריוניק נועד בעיקר לטיפול בהזעת יתר בידיים ובכפות הרגליים אולם ניתן לטפל באמצעות איונטופורזיס גם באזור בית השחי. המטרה העיקרית של הדריוניק היא לווסת את הזעת היתר עד שתגיע לרמות נורמאליות.

הטיפול באמצעות דריוניק מבוצע בבית ע”י טבילת כפות הידיים או כפות הרגליים במים עם אלקטרודות שמייצרות זרם במקומות שהושרו במים (אזורי הטיפול), עוצמת הזרם ניתנת לוויסות. מעבר הזרם החשמלי במהלך הטיפול, מפחית את הזיעה בבלוטות הזיעה וזאת מבלי לגרום לנזק לבלוטות.

לטיפול בהזעת יתר בבית השחי יש אלקטרודות מיוחדות, משתמשים בהן יחד עם ספוגים רטובים לפרק זמן של 10 עד 15 דקות. הזעת יתר בידיים, ברגליים ובבית השחי יכולה להיות מווסתת בצורה משביעת רצון ברוב המקרים תודות לאיונטופורזיס. שני מכשירי האיונטופורזיס גם ה- DC (זרם ישר) וגם ה-PC (זרם פולסי) הוכיחו תוצאות משביעות רצון. יחידת זרם ישר (DC) נמצאת בשימוש רב במספר מדינות ובקליניקות רבות בגלל יעילותה הרבה. יחידת זרם פולסי (PC) משמשת בעיקר אנשים רגישים באופן מיוחד ומתאימה לילדים ולבני נוער. טכנולוגית ה- PC נחשבת לטובה מבין השתיים בגלל נוחות השימוש ובגלל שהיא מונעת אי נוחות הכרוכה בהעברת זרם חשמלי ישר.

ההמלצה שלנו

אם מזיעים בבית השחי ההמלצה היא להזריק בוטוקס, בהנחה וההזעה היא בכפות הידיים או הרגליים יש לשקול אפשרות של ניתוח. חשוב שאת הייעוץ הראשוני תקבלו מרופא שיודע לבצע את כל שיטות הטיפול ושאינו מוגבל רק לשיטה אחת, אנחנו מקשרים לרופאים מומחים שמבצעים את כל הטכניקות, התייעצו איתם עכשיו.

ההמלצה שלנו

אם מזיעים בבית השחי ההמלצה היא להזריק בוטוקס, בהנחה וההזעה היא בכפות הידיים או הרגליים יש לשקול אפשרות של ניתוח. חשוב שאת הייעוץ הראשוני תקבלו מרופא שיודע לבצע את כל שיטות הטיפול ושאינו מוגבל רק לשיטה אחת, אנחנו מקשרים לרופאים מומחים שמבצעים את כל הטכניקות, התייעצו איתם עכשיו.


השימוש בדריוניק

השימוש בדריוניק אם מתמידים מצליח ברוב המקרים אולם הוא מצריך סבלנות ודבקות במטרה! הטיפול הראשוני במכשיר מצריך 15 דקות כל יום למשך שבועיים לפחות. לעיתים יש להמשיך עם הטיפול למשך שבועיים נוספים ועד שהזיעה תפסיק לגמרי.

כאשר הושגה המטרה וזיעת היתר הפסיקה מתחזקים את המצב באמצעות טיפול אחת לשבועיים. למרות שבמרבית המקרים הטיפול מצליח הוא מייסר מטופלים רבים ומצריך השתעבדות של ממש. הנסיון שלנו מוכיח כי מרבית המטופלים מפסיקים בשלב כזה או אחר את השימוש במכשיר שעולה יותר מ- 2,000 ש״ח ומחליפים אותו בטיפולי בוטוקס שמפסיקים את ההזעה לפרק זמן של כשישה חודשים. ההמלצה שלנו היא לא לרכוש מכשירים ביתיים אלא לפנות לטיפול מקצועי במרפאה או אצל רופא מנוסה ובעיקר לעבור את ההליך באמצעות מכשיר מעולה בשם מירה דריי או ע״י הזרקת בוטולינום טוקסין ורק כאשר אין ברירה לעבור ניתוח


ריפוי באמצעות איונטופורזיס

ללא תחזוקה הזיעה חוזרת (שבועיים בערך לוקח לזיעה לחזור). כמובן שאם ממשיכים בטיפול התחזוקתי אפשר לשמור על הזיעה במסגרת שהושגה. התדירות ועוצמת הזרם הדרושה ששומרת על רמת ההזעה תחת שליטה שונה בין המטופלים דהיינו ישנם כאלו שעוברים טיפול עם 5 מילי אמפר כל שישה חודשים וכאלו שמקבלים 25 מילי אמפר כדי להביא את ההזעה לידי שליטה. ישנם מכשירים בעלי עוצמה מכסימאלית של 25 מילי אמפר אך רוב המכשירים המצויים בשוק הם בעלי עוצמה של 2 עד 10 מילי אמפר.

חשוב שתדעו כי שלא ניתן לנבא את משך הטיפול והכל אינדיבידואלי! הזיעה לא תיעלם באופן חד ומהיר והמדובר בתהליך הדרגתי המצריך לפחות 15 טיפולים. בסוף חשוב שתדעו, הזיעה תיעלם לחלוטין אצל רוב האנשים.

השלב הראשון של הטיפול חייב להיעשות בקפידה ועל פי ההוראות. טיפול שיחרוג מההוראות יכשל. בשלב הראשון רוב המטופלים לא ירגישו בשינוי או בירידה בזיעה ואפילו להיפך, ישנם כאלו שיבחינו בעליה. במקרים אלו חייבים להתמיד בטיפולים עד שהידיים או הרגליים יהיו לגמרי יבשות. הסבלנות היא מרכיב חשוב בהליך שכן לעיתים קרובות תדרשו להרבה מאוד טיפולים.

דריוניק  


איזה מכשיר נחשב ליעיל ביותר?

המכשיר הטוב ביותר הוא זה שמייצר זרם פולס PC. במכשיר זה כמעט ולא מרגישים את הזרם שמרגישים במכשירים אחרים, אך אין זה אומר שמכשירים אחרים אינם יעילים! עוצמת זרם גבוה איננה מומלצת לאנשים עם רגישויות, הגירוי אינו מורגש במכשיר של זרם פולסי. מכשיר ה- PC מעביר זרם של פולסים ואילו המכשיר DC מעביר זרם מתמשך ללא הפסקה. הטכנולוגיה החדשה של זרם פולסים מקנה נוחות בזמן הטיפול והיא אינה גורמת לגירויים לאחר מכן וזה מאפשר להגדיל את עוצמת הזרם לטיפול יעיל יותר.

אם משווים בין מכשיר PC בעל עוצמה של עד 25 מילי אמפר לבין מכשיר DC בעל עוצמה של עד 5 מילי אמפר הרי שברור לכל שעוצמת הזרם במכשיר ה- PC היא גדולה בהרבה, וככל שהעוצמה גבוהה יותר התוצאה טובה יותר.

שני המכשירים בסופו של דבר יביאו לאותה תוצאה אך מכשיר זרם פולסי PC מיועד בעיקר לשימוש אצל אנשים עם רגישות גבוהה, בעיקר ילדים ולשימוש בבית השחי. הטיפול מצריך רק מכשיר ומי ברז, אם מתמידים, ופה קבור הכלב אז מגיעים לתוצאות.

pointer arrow

קבלי הצעות מחיר בתהליך פשוט וקל וחסכי הרבה זמן וכסף