×

×
background image

משך הניתוח- בין שעה לשעתיים
מחיר- החל מ- 14,000 ועד 19,000 ש״ח
זמן החלמה- כעשרה ימים
תוצאות הניתוח- עשרות שנים

יתאימו להגדלה נשים בריאות ויציבות בדעתן, בעלות חזה קטן או בינוני המעוניינות בחזה שופע וסקסי.

דברים שאת חייבת לדעת על הגדלה

משך הניתוח- בין שעה לשעתיים
מחיר- החל מ- 14,000 ועד 19,000 ש״ח
זמן החלמה- כעשרה ימים
תוצאות הניתוח- עשרות שנים

יתאימו להגדלה נשים בריאות ויציבות בדעתן, בעלות חזה קטן או בינוני המעוניינות בחזה שופע וסקסי.

על פי נתונים של האיגוד האמריקאי לניתוחים פלסטיים בארה״ב, בשנת 2021 כ- 400,000 נשים עברו ניתוח הגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון או שתלים שמכילים מי מלח. הפופולאריות של הגדלת חזה יותר משולשה מאז שנת 1997 שבה ביצעו כ - 100,000 הגדלות. הנתונים חושפים גם שקרוב ל- 90,000 ניתוחים בוצעו לצורך החלפת השתלים שהפך לאחרונה לניתוח מאוד פופולארי בשל בעיות עם משתלי סיליקון שונים ותופעות נלוות לשתלים עליהן פורסמו לאחרונה מאמרים רבים.

בישראל לא מתפרסמות סטטיסטיקות רשמיות על מספר הניתוחים הפלסטיים שמבוצעים מידי שנה אולם ע״פ מדגם לא מייצג של מספר פלסטיקאים המצב בישראל לא שונה בהרבה מהמצב בארה״ב מבחינת הגידול ביחס בין השנים במספר המנותחות שעוברות הגדלת חזה, כאשר האומדנים מצביעים על כך שמידי שנה מבוצעים כ - 12,000 הגדלות.

למרות שהנושא נלעס כבר בכל מקום אפשרי כולל ברשת האינטרנט, קיים בלבול גדול ומידע סותר אודות הניתוח, לפניכן 8 עובדות שינסו לעשות לך סדר בראש ויעזרו לך להבין קצת יותר טוב את הנושא לפני שאת מתמסרת להליך.

המלצה חשובה

מעוניינת בשינוי משמעותי שיעשה לך טוב? חשוב לתכנן מראש בכמה תגדילי, הקשיבי לעצת המנתח, שתלים גדולים מידי עשויים לגרום לבעיות בעתיד לעומתם, שתלים קטנים יגרמו למפח נפש ואולי לניתוח חוזר, התייעצי עם המומחים שלנו עכשיו, מלאי טופס קצר וקבלי הצעות מחיר ותשובות תוך דקות.

המלצה חשובה

מעוניינת בשינוי משמעותי שיעשה לך טוב? חשוב לתכנן מראש בכמה תגדילי, הקשיבי לעצת המנתח, שתלים גדולים מידי עשויים לגרום לבעיות בעתיד לעומתם, שתלים קטנים יגרמו למפח נפש ואולי לניתוח חוזר, התייעצי עם המומחים שלנו עכשיו, מלאי טופס קצר וקבלי הצעות מחיר ותשובות תוך דקות.


8 עובדות שחשוב שתדעי על הגדלת חזה

ההגדלה הראשונה שלך לא תהיה בהכרח גם האחרונה!

הסבר כ- 20 אחוז מהמנותחות עוברות ניתוח חוזר לאחר כעשר שנים לצורך החלפת השתלים. למרות שעולם השתלים עבר מהפכה של ממש בשנים האחרונות והמעטפת הסיליקונית יציבה לחלוטין מסיבות כאלה ואחרות (ירידה במשקל, הריון, שינוי בגודל שאת רוצה לבצע, דליפה חלילה וכדומה) תאלצי/תירצי להחליף שתלים.

 

תאלצי להיעדר בין שבוע לעשרה ימים בלבד מהעבודה.

הסבר. אם את עוסקת בעבודה משרדית ולא בעבודה פיזית תוכלי לחזור לעבודה כבר לאחר 7 ימים, ההתאוששות היא הרבה יותר קלה ממה שאת חושבת למעט במצבים בהם החדרת השתלים בוצעה מאחורי השריר וגם אז החזרה לשגרה היא כעשרה ימים מתום הניתוח.

 

המגע בשדיים עם שתלי סיליקון שונה מאשר מגע בשדיים אמיתיים.

הסבר. לשדיים אמיתיים יש תחושה שונה מאשר לשדיים עם שתלים. מרגישים בשתלים חד וחלק, שלא יהיו לך אשליות! ככל שהחזה המקורי קטן יותר התחושה בחזה החדש תהיה ברורה, אם הייתה לך רקמת שד ולא היית שטוחה יהיה קשה יותר להרגיש בשתלים. כאשר השתלים מוחדרים מתחת לשריר יהיה הרבה יותר קשה לגלות שעברת הגדלה (אם זה מעניין אותך בכלל להסתיר את קיומו של הניתוח).

 

תוכלי להעריך את גודל החזה החדש שלך באמצעות הדמיה ביתית פשוטה.

הסבר. ניתן בקלות להעריך את גודל החזה החדש שלך באמצעות מבחן האורז לקביעת גודל החזה שלך, קחי גרביון מניילון ומלאי אותו באורז, בהתחלה תכניסי 300 סיסי שזה שווה ערך ל- 300 גרם (השתמשי במשקל כדי שההדמיה תהיה מדויקת ככל שניתן) לאחר מכן שטחי את האורז בתוך כל גרביון (את צריכה שניים כן?) ומקמי אותו בחזייה לא מרופדת, עכשיו, מה נראה לך? צריך להוסיף, להוריד? קחי בחשבון שכך פחות או יותר יראו השדיים שלך לאחר הניתוח, השיטה עובדת מצוין ואת תגלי שזה חוסך ממש הרבה מאוד התלבטויות.

דברים שאת חייבת לדעת על הגדלה    

על תצפי לגדול במידת החזייה שלך מקאפ A לקאפ D.

הסבר. יש לתאם ציפיות! חשוב להגדיר מטרות מציאותיות, הגוף וגם העור צריך להסתגל למצב החדש ולכן שינוי משמעותי עשוי להיות טראומתי. הקשיבי למנתח, תמיד תוכלי להחליף לשתלים גדולים יותר למרות שזה יעלה לך אבל היי, על תקפצי גבוהה מידי, לשתלים גדולים במיוחד יש חסרונות, כוח הכבידה עובד ולכן את יכולה למצוא את עצמך בתוך ניתוח גדול הרבה יותר בגלל צניחת שדיים.

 

תוכלי להניק ללא כל חשש לאחר ניתוח הגדלת חזה.

הסבר. באופן עקרוני לא צריכה להתעורר כל בעיה בהנקה. העיקרון שמנחה מנתחים פלסטיים הוא בראש ובראשונה לא לפגוע בצינורית החלב הראשית שמגיעה לפטמה. אם את מאוד חוששת שלא תצליחי להניק בקשי מהמנתח להימנע מביצוע חתך בגבול הקוטב התחתון של העטרה, טכניקה שכמעט ולא מבוצעת יותר שכן קיים סיכוי קטן שהחתך ינתק את הצינורית הראשית. בכל אופן אם את רוצה לנטרל גם את הסיכון הקלוש הזה תוכלי לבקש מהמנתח שיחדיר את השתלים בקו התת-שדי או דרך בית השחי ואז אין בכלל סיכוי לפגוע בצינורית שתמנע ממך להניק.

 

את עלולה לאבד תחושה בפטמות לאחר הניתוח!

הסבר. אחת מתופעות הלוואי שיש בניתוחי חזה היא אובדן התחושה בפטמות. תופעת הלוואי עשויה להתרחש במספר תנאים והיא תלויה גם בצורת השדיים שלך וגם באופי הניתוח אולם קשה לצפות מראש מי תיפגע ובכל מקרה התופעה מתרחשת בפחות מאחוז אחד מהמקרים. בכל אופן, גם אם תאבדי את התחושה בפטמות הן יגיבו לקור וכמובן שהן יזדקרו במצבים שונים גם אם לא תוכלי להרגיש בזה.

 

את יכולה לבחור מבין שני סוגי שתלים שונים.

הסבר. תוכלי לבחור מבין שני סוגי שתלים, סיליקון ומי מלח. ע״פ סטטיסטיקות לא רשמיות כ - 80% מהנשים עוברות הגדלת חזה עם שתלי סיליקון. שתלי הסיליקון מגיעים בצורות שונות (עגול, אנטומי) ובפרופילים שונים, חשוב להתייעץ עם המנתח ולבחור בשתל שמתאים במיוחד עבורך, לכל אישה צריך להתאים שתל מתאים (לא רק מבחינת הגודל).

pointer arrow

הגשמת החלום מתחילה כאן!