×

×
background image

משך ההליך - כ - 30 דקות
מספר טיפולים - לרוב אחד + ביקורת
זמן החלמה - מספר שעות
תוצאות - שנה עד 4 שנים

יתאימו להליך נשים וגברים להם קמטים בפנים באזורים צידי האף, מסביב לפה וגם לעיצוב עצמות לחיים, עיצוב קו הסנטר וגם כתחליף לניתוח אף.

רדיאס

משך ההליך - כ - 30 דקות
מספר טיפולים - לרוב אחד + ביקורת
זמן החלמה - מספר שעות
תוצאות - שנה עד 4 שנים

יתאימו להליך נשים וגברים להם קמטים בפנים באזורים צידי האף, מסביב לפה וגם לעיצוב עצמות לחיים, עיצוב קו הסנטר וגם כתחליף לניתוח אף.

Ellansé® הוא שתל תת עורי המוחדר בהזרקה ומשמש למילוי קמטים ושקעים בפנים הנובעים ממחסור בנפח ואלסטיות של העור. ייחודם של מוצרי אלנסה נעוץ בכך שהם משתמשים בתגובה הטבעית של הגוף, על מנת לעורר היווצרות קולגן באופן עצמאי. אלנסה מגיע מבריטניה ומיוצר ע״י חברת סינגלר.

תחום הרפואה האסתטית והניתוחים הקוסמטיים ממשיך להתקדם בצעדי ענק, ואת ההשפעה ניתן לראות באופן ברור באופי הטיפולים האסתטיים קליניים המבוצעים. כמעט עבור כל אזור בגוף ומקרה, קיים הליך חלופי לניתוח, שהוא פחות פולשני או לא פולשני כלל, עם תוצאות מעולות (לא פחות מניתוח) שמחזיקות לאורך זמן.

דבר זה מתאפשר הודות לשיפור ולשכלול באיכות חומרי המילוי המעניקים תוצאות מדהימות. כיום משתמשים יותר ויותר בחומרי מילוי המבוססים על פילמור (פוליקפרולקטון) PolyCaproLactone - PCL שהינם בטוחים לשימוש, מספקים גמישות גבוהה, ויתרה מזאת, בעלי אורך חיים מרשים בזכות יכולתם לאפשר לגוף לייצר קולגן.

חומרי מילוי ושתלים ביו-ממריצים משתמשים בתגובה הטבעית של הגוף לגופים זרים ומעוררים את ייצור הקולגן סביב המיקרו-ספרות, מה שעוזר לשתל להחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר. טיפול בהזרקת חומרי מילוי Ellansé, המשמש למגוון טיפולים קוסמטיים, מציע אלטרנטיבה אמיתית לניתוח פלסטי, מאפשר את הגדלת הרקמות הרכות ומשפר את קווי המתאר בפנים.

המטרה היא לא רק להעניק עור חלק יותר, אלא גם לשחזר את המאפיינים הייחודיים של תווי הפנים של המטופל, תוך כדי השגת איזון בין אפקט ההרמה של חומר המילוי, שמאפשר מראה צעיר יותר, לבין החלקים המעוגלים והחלולים בפנים שמשמרים את התווים הייחודיים לכל אחד.

ההמלצה שלנו

לבחירת חומר המילוי יש קשר ישיר להצלחת הטיפול, אחד הגורמים המשמעותיים למשל הוא עובי העור, בחירה לא נכונה, תפגע בתוצאה הסופית ולכן חשוב שהרופא יחזיק מגוון של חומרים, ולא ״ימליץ״ על החומר המילוי שמשתלם עבורו. אנחנו מקשרים לרופאים שמשתמשים במגוון ״פילרים״ (חומרי מילוי) וממליצים לכם להתייעץ איתם, התחילו כאן ע״י מילוי טופס קצר.


יתרונות בהזרקת אלנסה

הודות לתוצאות הטובות שמתקבלות לאחר הזרקת אלנסה, 82% מהמטופלים הביעו שביעות רצון מהטיפול ב- Ellansé® כ-24 חודשים לאחר ההליך, כאשר 78% מהמטופלים רצו לחזור על הזרקת אלנסה.

שלושת היתרונות הגדולים ב- Ellansé:

  1. בעל בטיחות גבוהה שהוכחה קלינית.
  2. יוצר נפח טבעי על ידי עידוד היכולת הטבעית של הגוף לייצר קולגן.
  3. מעניק תוצאות לאורך זמן בשונה למשל מחומצה היאלורונית.

ההמלצה שלנו

לבחירת חומר המילוי יש קשר ישיר להצלחת הטיפול, אחד הגורמים המשמעותיים למשל הוא עובי העור, בחירה לא נכונה, תפגע בתוצאה הסופית ולכן חשוב שהרופא יחזיק מגוון של חומרים, ולא ״ימליץ״ על החומר המילוי שמשתלם עבורו. אנחנו מקשרים לרופאים שמשתמשים במגוון ״פילרים״ (חומרי מילוי) וממליצים לכם להתייעץ איתם, התחילו כאן ע״י מילוי טופס קצר.


הזרקת אלנסה הלכה למעשה

תוצאות טובות וארוכות טווח נובעות כתוצאה של גירוי העור לייצירת קולגן. Ellansé ממריץ את ייצור הקולגן בעור, המספק יתרונות לטווח הארוך, ועוזר לעור להחזיר את אשר אבד באופן טבעי עם הגיל. לפיכך, גם לאחר שתוספי חומר המילוי של Ellansé נספגים באופן טבעי בגוף, ניתן להמשיך ולראות את ההשפעות המועילות וארוכות הטווח מהטיפול.

מה זריקות אלנסה בעצם עושות? אלנסה משמש לתיקון תת-עורי של קמטים וסימני הזדקנות אחרים בפנים. אלנסה מיועד לשימוש בשכבות העמוקות יותר של העור, בכדי לתת את האפקט האופטימלי. הרופא המבצע יאבחן את האזורים בהם מומלץ לטפל, את אזורי ההזרקה (נקודות אליהן הוא עומד להזריק את החומר) ואף יקבע את כמות המילוי שיש להזריק על מנת למלא היטב את הקמטים והקמטוטים. אלו כמובן יכולים להשתנות בין המטופלים, תלוי במידת ההזדקנות והאפקט הרצוי.

מוצרי Ellansé מבצעים מספר פעולות חשובות בו-זמנית, התורמות לא רק לייצור הקולגן אלא לתוצאות שנראות טבעיות מחד, אך בולטות לעין לטובה מאידך.

רדיאס  


זריקות אלנסה שאלות ותשובות

שאלה. באיזה איזורים מטפלים באמצעות אלנסה?

תשובה. מזריקים אלנסה לאזור העיניים כדי לטפל בעור נפול, שקיות מתחת לעיניים וגם לקמטים וקפלים מסביב ובצידי העיניים. הטיפול ב- Ellansé מרכך את הקפלים והקמטים, מעניק אפקט הרמה לעפעפיים התחתונות וגורם לעור להיות אלסטי. מזריקים גם את חומר המילוי לצורך תיקון אבדן נפח בחלק העליון והאמצעי של הפנים, לצורך עיצוב האף והסנטר וגם כדי למלא קפלים וקמטים בצדי האף וזוויות הפה (קמטי צחוק). הפילר (מילוי) מסייע לרופא לעצב מחדש את קווי המתאר של הלסת, מחדש את הנפח באזור הלחיים, מסייע לעיצוב האף והסנטר באופן שיתאים לתווי הפנים הטבעיים ושימורם.

שאלה. מהו משך זמן הטיפול?

תשובה. טיפול טיפוסי ב- Ellansé ייארך כ- 30 דקות ומעלה, תלוי באזור המטופל, כמות החומר בו משתמשים וטכניקת הרופא המטפל.

 

שאלה. האם רואים את התוצאות באופן מיידי?

תשובה. אכן כן. ניתן להבחין בהשפעות מיידיות של הטיפול, כגון עליית הנפח באזורים המטופלים, תיקון קפלים וקמטים ומתאר פנים.

 

שאלה. מה אמור להתרחש לאחר הטיפול ומה לא מומלץ לעשות?

תשובה. לאחר הזרקת Ellansé, הרופא המטפל עשוי לעצב את האזור המטופל בעזרת עיסוי. לא מומלץ לבצע עיסוי נוסף לאזור המטופל. יש להימנע ממריחת איפור באזור המטופל במשך 24 שעות לאחר ההליך, כמו כן יש להימנע מפעילות גופנית נמרצת וחשיפה לשמש וחום במשך 3 ימים לאחר הפרוצדורה. ניתן לצמצם את הסיכוי להיווצרות שטפי דם באמצעות הנחת קרח מיד בסיום הטיפול ואף כמה שעות לאחריו. בכדי לראות את התוצאה הסופית, חשוב להמתין עד התפוגגות כל אחד מהתסמינים הקשורים להזרקה. כמובן שיש לפנות לרופא המטפל במידה ונתקלים בתופעת לוואי כלשהי.

 

שאלה. איזה סוגי פילרים קיימים של אלנסה, האם צריך לחזור על הטיפול ואם כן באיזו תדירות וגם כמה זמן האלנסה ״מחזיק מעמד״?

תשובה. לכל מוצר של ®Ellansé יש משך השפעה משוער. עם זאת, זמן זה יכול להשתנות בהתאם לאופי ומטרת הטיפול (איזור בפנים, סוג הקמט, כמות החומר שהוזרקה ועוד ועוד) ובהתאם לשוני בין מטופלים (סוג העור למשל והעובי שלו ובעיקר קצב ספיגת החומר למשל אשר משתנה בין אדם לאדם). פרק הזמן שמחזיק החומר בפנים משתנה גם בהתאם לחומר שמזריקים כדלקמן: אלנסה אס (s) יחזיק שנה, אלנסה אם (m) שנתיים, אלנסה אל (l) שלוש שנים ואלנסה אי (e) ארבע שנים. כל רופא מרכיב את לוח הזמנים המועדף עליו כדי לפקח על תוצאות ההליך וכמובן מתי צריך לבצע טיפולי תחזוקה על מנת לשמר את המראה הרצוי.

 

שאלה. כמה עולה הזרקת אלנסה?

תשובה. אלנסה יקר יותר מחומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית שעלותם נעה החל מ -1,200 ש״ח ועד ל - 1,800 ש״ח לכמות של אחד סמ״ק שמכיל כל מזרק. מחיר אלנסה דומה יותר למחיר של חומר מילוי פופולרי אחר בשם רדיאס ואפילו מעט יקר יותר. מחירו מתחיל מ- 2,500 ש״ח והוא עשוי לעלות אף מעבר לכך כתלות בניסיון הרופא שמבצע את ההליך. ניתן להתגמש במחיר כאשר הטיפול מצריך שימוש במספר מזרקים ולא במזרק אחד בודד וכאשר אזור הטיפול גדול יותר וגם כאשר הקמטים עמוקים יותר. נהוג לקבל הנחת כמות כאשר תדרשו לשני מזרקים, שלושה ואף מעבר לכך.

pointer arrow

עושים סוף לקמטים! התחילי כאן