×

×
background image

משך ההליך- עד 40 דקות
מספר טיפולים- אחד
זמן החלמה- מספר שעות
תוצאות- עד שנה

נשים וגברים להם קמטים באזור הפנים באזורים - צידי האף, מעל השפה העליונה, מסביב לפה וגם לעיצוב עצמות לחיים ושפתיים.

אליאקסין

משך ההליך- עד 40 דקות
מספר טיפולים- אחד
זמן החלמה- מספר שעות
תוצאות- עד שנה

נשים וגברים להם קמטים באזור הפנים באזורים - צידי האף, מעל השפה העליונה, מסביב לפה וגם לעיצוב עצמות לחיים ושפתיים.

סדרת מוצרי אליאקסין שפותחה ע״י החברה השוויצרית IBSA מהמובילות בעולם בפיתוח מוצרים אסתטיים לענף הדרמואסתטיקה נחשבת ע״י רופאים לפורצת דרך וחדשנית. משתמשים בחומצה היאלורונית אליאקסין כדי להחזיר לעור הפנים לחות וגמישות שתורמות רבות למראה צעיר ורענן של העור. חומצה היאלורונית אליאקסין, המוזרקת לשכבות השונות בעור מעודדת ייצור סיבי קולגן ואלסטין שתפקידם לחבר בין רקמות העור וע״י כך להחזיר לעור גמישות ומוצקות שמונעים הזדקנות וריפיון של העור. הזרקת אליאקסין תגרום גם לשינוי משמעותי בנפח ובקווי המתאר בפנים עקב שינוי שיתקבל ברקמת העצם כתוצאה מההזרקה.

אליאקסין, שמיובאת ע״י חברת מדיקל נובה הישראלית (Medical nova), מתאימה לטיפול במגוון קמטים ולעיבוי שפתיים והיא מבוססת על נוסחא ייחודית של חומצה היאלורונית כמעט טהורה שמיוצבת מחומר טבעי שנמצא בגוף האדם. בסדרת מוצרי אליאקסין, הגודל של המולקולה הוא פחות מאחד מיקרון חומצה היאלורונית ולכן, לאחר הזרקת החומר מתאפשרת אינטגרציה מושלמת של האליאקסין אל תוך הרקמות שאליהן היא מוזרקת.

מזריקים אליאקסין גם לשכבות העמוקות יותר בעור וגם לקמטים שטחיים יותר כאשר תכנון הפעולה מתבצע ע״י הרופא תוך התחשבות בסמיכות של החומר. הזרקת אליאקסין איננה משנה את ההבעה ו/או משפיעה על תנועות הפנים בשונה מבוטוקס שמשתק את פעולת השריר. האליאקסין הוא ג’ל טהור שמחדירים לעור כדי להעניק לעור מראה טבעי וצעיר, עור זוהר כאשר אפקט הטיפול נמשך כשנה מסיום ההזרקה.

ההמלצה שלנו

אליאקסין הוא אחד מחומרי המילוי הבטוחים והאיכותיים שקיימים היום בישראל, התוצאות שמתקבלות ממנו נהדרות והמחיר שבו הוא נמכר מצדיק כל שקל. אם את מחפשת רופאים מומלצים ומנוסים להזרקת אליאקסין? מעוניינת בייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, מלאי טופס קצר עכשיו.


הטיפול באליאקסין הלכה למעשה

הזרקת אליאקסין מבוצעת במרפאה ומתאימה למטופלים בגילאים 25 וצפונה אם כי עיבוי שפתיים באליאקסין אפשר לבצע בגיל צעיר הרבה יותר. ההליך סביל לחלוטין ומסתיים תוך דקות בודדות כאשר בסיומו תחזרי לשגרת חיים רגילה ובלי כל מגבלה. ישנן מספר טכניקות באמצעותן ניתן להחדיר את החומר כאשר הבולטת שבהן מבוצעת ע״י מיקרו קנולה (צינורית דקיקדה ולא מחט).

שלב ראשון – המטפל בוחר בנקודה אחת או יותר לכל אזור טיפול ולאחר מכן מתבצע חיטוי של העור ע״י חומר אַנְטִיסֶפְּטִי למניעת זיהומים.

שלב שני – המטפל יקבע כמה חומר צריך להזריק כדי למלא או ליישר את הקמט (החל מ 1 סמ״ק שמכיל כל מזרק בסדרה).

שלב שלישי – מזריקים את האליאקסין מתחת לעור, כאשר התנהגות החומצה בעור דומה לפעולה של מגנט רק שבמקרה שלנו היא סופחת מים שעוזרים לשמור על הווליום המחודש של העור.

ההמלצה שלנו

אליאקסין הוא אחד מחומרי המילוי הבטוחים והאיכותיים שקיימים היום בישראל, התוצאות שמתקבלות ממנו נהדרות והמחיר שבו הוא נמכר מצדיק כל שקל. אם את מחפשת רופאים מומלצים ומנוסים להזרקת אליאקסין? מעוניינת בייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, מלאי טופס קצר עכשיו.


אליאקסין - יתרונות וחסרונות

 1. אין תופעות לוואי שלא חולפות, סדרת מוצרי אליאקסין נחשבת לבטוחה ואיכותית במיוחד.
 2. אליאקסין מאושר לשימוש ע״י משרד הבריאות הישראלי וה-CE האירופי.
 3. מעבירים את החומצה ההיאלורונית אליאקסין תהליך כימי שנקרא צילוב מולקולות (קרוס לינקינג) באמצעות שימוש בחומר בשם B.D.D.E. בריכוז נמוך במיוחד בהשוואה לפילרים אחרים שקיימים בשוק ולכן הוא קרוב להיות טהור.
 4. מבחינים בתוצאות הטיפול מיד בתום ההזרקה.
 5. תוצאות ההליך הן הפיכות, אם לא מרוצים מהתוצאה, ניתן להמתין עד שהחומר נספג (כשנה) או לבקש מהרופא לפרק את החומצה ע״י הזרקת היאלרונידאז שיעלים קליל את הפילר תוך דקות.
 6. מפגש בודד מספיק ולא צריך סדרת מפגשים עד שתתקבל התוצאה הסופית, במקרים מסוימים רופאים אוהבים להזמין לפגישת ביקורת למרות שברוב המקרים אין בכך כל צורך.
 7. מתקבל מרקם עור חלק במיוחד שכן הגמישות של האליאקסין וההתמזגות המעולה שלו בשכבות העור מפחיתים את הסיכויים להתפתחות גושים שאופיינית לחומרי מילוי אחרים שמצריכים לעיתים עיסוי של הרקמות.
 8. החיסרון הגדול ואולי היחידי של Aliaxin הוא פרק הזמן שהטיפול נמשך,Aliaxin מחזיק מעמד כשנה - כמו רוב הפילרים שקיימים בשוק וכדי שתראי במיטבך, מומלץ לחזור ולבצע טיפולי תחזוקה אחת לתקופה של 12 חודשים.

אליאקסין  


סוגי Aliaxin

 • ALIAXIN® EV – חומר אידיאלי לטיפול בפגמים בעור. מתאים במיוחד לקמטים הנאזולביאליים (הקמטים שיורדים מהאף לכיוון הפה). אליאקסין מתאים גם לטיפול בצלקות אקנה. משתמשים ב- EV להקניית נפח בלחיים, לעיצוב עצמות הלחיים ולחוסר סימטריה בסנטר. תוצאת ההזרקה תלויה בסוג העור ובאופי הקמט.
 • ALIAXIN® GP - אידיאלי לטיפול בקמט שבין הגבות, לקמטים שבין האף לפה ולקמטים שבזוויות הפה (מכונים גם קווי המריונטה). הערכה מכילה שני מזרקים (כל אחד מכיל 1 סמ״ק), מדבקות של המוצר ומספר מחטים באמצעותם מזריקים את החומר.
 • אליאקסין ליפ – חומצה היאלורונית שתפקידה למלא שפתיים. הזרקת הליפס מגדירה קווי מתאר ומגדילה את עוצמת השפתיים. לחומר יש צמיגות אידיאלית שמבטיחה דיפוזיה הומוגנית ברירית. הג׳ל מתפזר היטב בקרום הרירי הלביאלי ומבטיח תוצאה אסתטית מעולה כולל הגדרה הרמונית לגבול הורמיליון. הזרקת החומצה מתבצעת באמצעות מחט מיוחדת שמגבירה את הנוחות למתרפא.
 • ALIAXIN® SR – חומר מילוי שמתאים לשליש התחתון של הפנים ולטיפול בעיקר בחוסר סימטריה וקונטור. הזרקת החומר מתבצעת לאזורים נרחבים בפנים. הטיפול מונע רפיון בעור והוא מאיץ וממריץ את העור לייצר קולגן חדש. כתוצאה מהטיפול העור נראה טבעי וחלק הרבה יותר.

כמה עולה אליאקסין?

טיפול באליאקסין הוא בהחלט לא זול אבל שווה את המחיר! הזרקת אליאקסין תעלים את הקמטים במהירות ואת תראי במיטבך על פני חודשים ועד שנה. עלות מזרק אליאקסין היא בין 1,300 ש”ח ועד ל- 1,700 ש”ח לאחד סמ”ק. ברוב המקרים מזרק אחד אמור להספיק לטיפול בקמט בינוני אבל ככל שהקמט עמוק וארוך יותר צריך להזריק יותר חומר שמייקר את המחיר הסופי שתאלצי לשלם עבור ההליך. מתמחרים את הטיפול כתלות בכמות המזרקים שצריך להזריק כאשר מקובל לתת הנחה משמעותית כאשר תזדקקי ליותר ממזרק אחד.

pointer arrow

עושים סוף לקמטים! התחילו כאן