×

×
background image

משך הניתוח- שעה עד חמש
מספר ניתוחים- לרוב ניתוח אחד
זמן החלמה- מספר ימים
תוצאות- לפרקי זמן ארוכים

ההליך יתאים לרוב לנשים הסובלות מעודפי שומן בינוניים יחסית עם גמישות ואלסטיות בעור.

שאיבת שומן מחיר

משך הניתוח- שעה עד חמש
מספר ניתוחים- לרוב ניתוח אחד
זמן החלמה- מספר ימים
תוצאות- לפרקי זמן ארוכים

ההליך יתאים לרוב לנשים הסובלות מעודפי שומן בינוניים יחסית עם גמישות ואלסטיות בעור.

שאלת המחיר היא שאלה שתמיד נשאלת לפני כל פעם שאנו רוצים לרכוש דבר מה או לקבל שירות מסוים. ניתוח שאיבת שומן מוגדר כשירות ולא כמוצר סופי ולכן קשה מאוד להשוות בין שירות אחד לאחר ולכן מומלץ לחלק את השירות לגורמים כך שיקל לנו להבין כיצד מתומחר ניתוח שאיבת שומן.

ישנם מרכיבים קבועים בכל ניתוח בהם עלות חדר ניתוח, עלות אשפוז, מחוכים ורצועות אם נדרש, אותם ניתן להשוות כאשר נרצה לבצע ניתוח פלסטי בכלל ושאיבת שומן בפרט אולם ישנם מרכיבים משתנים אותם קשה להעריך, בהם שכר מנתח וסוג הניתוח אותו תעברו.

טיפ מנצח

בגלל סוגי הניתוח השונים, זמני הניתוח ישתנו בין מנתח אחד למשנהו ולכן, קשה לקבוע כמה יעלה הניתוח ללא פגישת ייעוץ. מומלץ להתייעץ עם כמה מנתחים ולקבל החלטה מושכלת, תוכלו לעשות זאת כאן ע״י מילוי טופס פשוט.


כמה עולה ניתוח שאיבת שומן?

לפניכם פירוט המחירים והשפעתם על המחיר הסופי שיעלה ניתוח שאיבת שומן, לא נתחמק מהשאלה וכבר בפתיח נציין כי מחירו של ניתוח שאיבת שומן קטנה ינוע סביב 15,000 ש״ח, שאיבת שומן בינונית תגיע עד לכ- 20,000 ש”ח ומחירה של שאיבת שומן גדולה יכולה להגיע גם ל- 35,000 ש״ח ובמצבים מסוימים כאשר יש עודפי עור משמעותיים זה לא יהיה נדיר לקבל הצעות מחיר בכיוון של 60,000 ש״ח ויותר כאשר לרוב תאלצו לעבור סדרת ניתוחי שאיבת שומן.

טיפ מנצח

בגלל סוגי הניתוח השונים, זמני הניתוח ישתנו בין מנתח אחד למשנהו ולכן, קשה לקבוע כמה יעלה הניתוח ללא פגישת ייעוץ. מומלץ להתייעץ עם כמה מנתחים ולקבל החלטה מושכלת, תוכלו לעשות זאת כאן ע״י מילוי טופס פשוט.


עלויות הניתוח לשאיבת שומן

  • סוג ניתוח שאיבת שומן - כפי שכבר צוין בפתיח, לאופי הניתוח ישנה השלכה משמעותית על המחיר הסופי שיקבע לכם עבור ניתוח שאיבת שומן שכן ניתוח קטן למשל דורש תשלום נמוך יחסית לחדר ניתוח מה שיקטין את עלות הניתוח הכללית. כאשר מעוניינים לעבור ניתוח שאיבת שומן כבר בשלב הייעוץ צריך לדעת לאיזה סוג ניתוח אתם הולכים וכך בסיס ההשוואה אם תרצו למשל להשוות בין שני מנתחים יהיה אחיד.
  • מנתח פלסטי – ישנם מנתחים מנוסים שביצעו אלפי ניתוחים פלסטיים עם וותק רב הגובים פרמיה עבור מומחיותם ומקצועיותם הרבה בהליכים כירורגיים מסוג זה, היוקרה וההכרה המקצועית לה הם זכו בעבודה קשה של שנים וזה כמובן בה לידי ביטוי בעלות שעת ניתוח אותה הם מקבלים, פרמטר זה הוא אחד המשמעותיים במחיר הכללי של ניתוח שאיבת שומן, שעת מנתח מנוסה ומוכר יכולה להגיע לכדי 15,000 ש״ח - מחיר הקרוב מאוד למחיר אותו ידרוש מנתח פלסטי חסר ניסיון עבור כל הניתוח כולל כל ההוצאות הנלוות וכפי שתראו בהמשך יש הרבה כאלה!
  • עלות חדר הניתוח – המחיר הכללי של ניתוח שאיבת שומן נגזר גם ממחירו של חדר ניתוח המושכר לרוב לפי שעת ניתוח, ישנם מרכזים רפואיים בהם ניתן לבצע ניתוחים פלסטיים שעלותם גבוהה משמעותית מחדרי ניתוח אחרים למשל הממוקמים בפריפריה כך שהפערים בעלות שעת ניתוח יכולים לנוע סביב 50% ומאחר וישנם ניתוחי שאיבות שומן ארוכים הנמשכים שעות הרי שפער של 5,000 ש״ח בין חדר ניתוח אחד לאחר זה עניין לא נדיר. ישנה עובדה מעניינת נוספת הקשורה לחדרי הניתוח והיא איכות המכשירים איתם מבצעים שאיבת שומן, ישנם חדרי ניתוח המצויידים בשיא הטכנולוגיה ולכן התוצאות בשימוש מכשירים איכותיים יתרמו רבות להצלחת ניתוח שאיבת שומן, עובדה זו באה לידי ביטוי במיוחד בניתוח שומן ויש לה השפעה מהותית וזו נקודה נוספת שיש לתת עליה את הדעת בעת בחירה במנתח פלסטי אחד לאחר. שעת חדר ניתוח כולל מרדים היא בין 3,500 ש״ח ל- 4,500 ש״ח בחדרי הניתוח היקרים.

שאיבת שומן מחיר  

  • כוח עזר בניתוח שאיבת שומן – ברוב המקרים, מנתחים פלסטיים משתפים פעולה עם הצוות בחדר הניתוח בו הם מנתחים אולם לא כל המנתחים הפלסטיים עובדים באופן הזה. ישנם מנתחים פלסטיים הנוהגים להגיע לחדרי הניתוח עם צוות משלהם הכולל מרדים ואח/אחות חדר ניתוח וצוות סיעוד לעזרה לאחר הניתוח מה שיכול לייקר את עלות הניתוח הכוללת בעוד כמה אלפי שקלים.
  • עלות אשפוז – ישנם חדרי ניתוח הגובים עבור לילה אחד 500 ש״ח וישנם כאלו הגובים יותר מכפול, כאשר יש צורך במספר ימי אשפוז במחלקה הרי שההבדל במחיר יכול להגיע לאלפי שקלים בודדים. במאמר מוסגר כאשר אתם בוחרים במנתח פלסטי דאגו לסגור את סוגיית האשפוז במצבים בהם יש צורך להישאר מעבר ללילה אחד בחדר הניתוח שזה סטנדרטי.
  • צורת התשלום – ישנם מנתחים פלסטיים ומכונים המאפשרים פריסת תשלומים רחבה ויש כאלו שנותנים הנחה על מזומן, לאופן התשלום ישנה השלכה על המחיר הכללי אותו תשלמו, הפערים עלולים להגיע לכדי 20% מערך הניתוח שיופנו לעלויות המימון (הריבית אותה תצטרכו לשלם בסופו של יום).
  • חגורות, מחוכים ואביזרים נלווים לניתוח – ההליך יצריך מכם להצטייד בעזרים הכרחיים לאחר הניתוח בהם תרופות וחגורות מיוחדות. ישנם פלסטיקאים המתמחרים את עלות האביזרים הנלווים ויש כאלו שלא, דעו כי המחיר עבור אביזרים כאלו יכול לעלות יותר מאלף ש״ח וזו עלות שצריך גם כן לקחת בחשבון כאשר משווים מחירים בין מנתחים שונים.

מידע נוסף

המאמר ״שאיבת שומן מחיר״ נכתב ע״י אורי לנדסברג בכפוף לתנאי השימוש בפורטל עדכון אחרון: 31/12/2022

pointer arrow

נפטרים מעודפי השומן! מתחילים כאן