×

×
background image

משך הניתוח- שעה עד חמש
מספר ניתוחים- אחד ולעיתים יותר
זמן החלמה- כשבועיים
תוצאות- קבועות

שאיבת שומן תתאים לאנשים בריאים עם ציפיות ריאליות בעלי משקל גוף תקין, עם מצבורי שומן נקודתיים ולא כתחליף לדיאטה.

שאיבת שומן

משך הניתוח- שעה עד חמש
מספר ניתוחים- אחד ולעיתים יותר
זמן החלמה- כשבועיים
תוצאות- קבועות

שאיבת שומן תתאים לאנשים בריאים עם ציפיות ריאליות בעלי משקל גוף תקין, עם מצבורי שומן נקודתיים ולא כתחליף לדיאטה.

שאיבת שומן הוא הניתוח שנמצא בפסגת הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ובצמוד לניתוח הגדלת חזה וניתוח אף. במדריך לשאיבת שומן תוכלו לקרוא האם אתם מועמדים טובים לניתוח, לקבל מושג לגבי כמה שומן ניתן לשאוב בהליך, איך מבוצע ניתוח שאיבת שומן, טיפים, הכנות שיש לבצע לפני ואחרי הניתוח וגם לקבל תמונת מצב על המחיר אותו תאלצו לשלם עבור הפרוצדורה.

קריאת המדריך תוכל לעזור לכם להחליט על סוג ההליך אותו אתם אמורים לעבור ולמה צריך לצפות לאחר הבחירה. חובה כמובן לקבוע פגישת ייעוץ עם מומחה בכירורגיה פלסטית על מנת שישלים לכם את התמונה וגם את זה תוכלו לבצע כאן בפורטל ע״י הגשת טופס הצור קשר שלאחריה יחזרו אליכם טובי המומחים הפלסטיים בישראל.


מהלך הניתוח, סיכונים וצלקות

הכירורג הפלסטי מבצע חתכים זעירים באזור הניתוח אליהם מוחדרת קנולה בגודל מתאים ובהתאם לאופי הניתוח (צינורית קטנה) שמחוברת למכשיר השואב תאי שומן אל מחוץ לגוף. הכירורג, ע״י תנועות מניפה מגיע עם הקנולה לכל המוקדים הבעייתיים ומוריק את תאי השומן יחד עם פסולת אחרת (דם והפרשות) למיכל ריקון הנמצא בצידו השני של מכשיר השאיבה.

החתכים הזעירים שנוצרו לא נתפרים בסיום הניתוח, דואגים לחבר אליהם נקזים המאפשרים לדם ופסולת להתנקות מהגוף. המאמר הבא מסביר כיצד מבוצע הניתוח הלכה למעשה, מהם הסיכונים והסיבוכים שיכולים להיגרם כתוצאה מהניתוח, איזה צלקות נשארות לאחר ההליך? וגם, טיפים שכדי לקרוא להחלמה מהירה לאחר ניתוח שאיבת שומן.

לקריאת המאמר ניתוח שאיבת שומן


המועמד שמתאים לשאיבה

אם אתם חולמים להראות חטובים ורזים וחושבים שהפתרון יהיה בניתוח פלסטי אחד אז אתם טועים ובגדול! לניתוח שומן לא מתאימים אנשים שסובלים ממשקל עודף. שאיבת שומן מתאימה לאנשים שקרובים למשקל גופם האידיאלי, בעלי גמישות ועור אלסטי מתאים, גיל מתקדם (מעל לגיל 55) עלול לפסול אתכם מלעבור את הניתוח ולהשיג תוצאות איכותיות.

קראו מיהו המועמד האידיאלי לניתוח שאיבת שומן? מה חובה לשאול במהלך פגישת הייעוץ את המנתח הפלסטי? מה אסור להסתיר מהמנתח? האם ניתוחים פלסטיים נועדו לאנשים שמנים? האם שאיבת שומן מחליפה דיאטה? גלו עוד לגבי מידת התאמתכם לניתוח שאיבת שומן.

לקריאת המאמר על אנשים שניתוח שאיבת שומן מתאים עבורם


כמה שומן מותר להוציא?

השאלה שהפלסטיקאי תמיד נשאל במהלך פגישת הייעוץ והשאלה שמטרידה רבים מהמנותחים העתידיים היא מכמה שומן ניתן להיפטר בניתוח. התשובה לשאלה כמה אפשר לשאוב תלויה בכמות השומן שיש לכם בנקודות מסויימות בגוף. זה המקום להדגיש כי בניתוח שאיבת שומן גדול ניתן לשאוב מקסימום 5.5 ליטרים של שומן. מדובר בכמות גדולה במיוחד כאשר ממוצע הכמות אותה שואבים היא נמוכה משמעותית ועומדת על פחות מחצי ברוב המקרים.

את ניתוחי השאיבה ניתן לחלק לשלוש, שאיבה קטנה (עד ליטר וחצי) שאיבה בינונית (עד שלושה ליטרים) ושאיבה גדולה עד חמישה או שישה ליטרים. ישנם מצבים בהם שואבים יותר שומן. היכנסו למאמר וגלו מכמה שומן ניתן להיפטר בניתוח אחד בודד.

כמה שומן ניתן לשאוב במהלך ניתוח שאיבת שומן אחד?


כל האמת על שאיבת שומן

לפני שאתם רצים להתייעץ עם הפלסטיקאי וודאי שמעתם כל מיני שמועות אודות הורדת שומן, במאמר שלפניכם תוכלו לאסוף מידע שימושי רב אודות הפרוצדורה ובנוסף תוכלו להפריך וגם לאשר מיתוסים רבים שנקשרו סביב הניתוח להורדת שומן בהם: האם ניתן להצר מותניים בעזרת ניתוח פלסטי? האם ניתן למצק את זרועות הידיים המדולדלות? באיזה אזורים לא ניתן לבצע שאיבת שומן? האם תוצאות ההליך טובות יותר כאשר המנותח עובר את הניתוח בעמידה? עד כמה כואבת באמת שאיבת שומן?

לכניסה למאמר האמת על שאיבת שומן


טכניקת Pal

אחת מהשיטות החדשניות באמצעותן מבצעים שאיבת שומן היא ע״י PAL - קנולות (צינוריות) רוטטות המסירות שומן בכמות ובנפחים גדולים וזאת מבלי לגרום לנזק לרקמות הסמוכות לאזור הניתוח. השימוש בשאיבת שומן PAL מקצר את משך הניתוח, מפחית את תופעות הלוואי ומשיג תוצאות איכותיות משמעותיות ובשל כך מועדפת על פני שיטות אחרות מסורתיות אחרות באמצעותן מבצעים את ההליך.

לכניסה למאמר שאיבת שומן PAL

שאיבת שומן  


שאיבת שומן ללא ניתוח

אחד המונחים החדשים שנכנסו לעולם האסתטיקה הרופאית לאחרונה הוא המסת שומן בקור, המסת שומן בקור או בהקפאה הוא הליך חדשני שנועד לטפל במצבורי שומן סוררים וזאת מבלי להידרש לניתוח על כל המשתמע מכך.

במאמר הבא תוכלו לקרוא על הטכניקה המעולה והיעילה ביותר באמצעותה ממיסים שומנים המתנקים מהגוף דרך מערכת הלימפה ולא ע״י ריקון דרך מיכל המחובר למשאבת שומן. דרך המאמר תוכלו להגיע לטכניקות נוספות באמצעותן שואבים שומן ללא ניתוח בהם מכשיר הבודי טייט המבוסס על גלי רדיו.

קראו עוד על שאיבת שומן ללא ניתוח והמסת שומן בהקפאה


שאיבה ועיצוב הישבן

הישבן נחשב בתרבויות רבות לחלק המושך ביותר בגוף האישה, נשים רבות אינן מרוצות ממבנה הישבן ומצורתו, טכניקות לחיטוב, עיצוב וניתוח ישבן היו פרימיטיביות יחסית בעבר ולכן נשים רבות, ודי בצדק מבחינתן “סבלו בשקט”.

בשנים האחרונות טכניקות עיצוב הישבן השתכללו ולכן יותר ויותר נשים בוחרות לעבור ניתוח לעיצוב ושאיבת שומן בישבן. לפניכן טכניקות להגדלת ישבן ע״י הזרקה של חומצה היאלורונית או העברת שומן גוף עצמי ממקום תורם לאזור הישבן המכונה הרמת ישבן ברזילאית.

לכניסה למאמר בנושא עיצוב וחיטוב הישבן בטכניקות מתקדמות


שאיבת שומן בזרועות

הגפיים העליונות מייצגות חלק חשוב במיוחד בתפקוד הגוף אבל משפיעות גם על האסתטיקה הכללית שלו. בגלל הפופולאריות של הניתוחים לשינוי ועיצוב היקפי הגוף, נוצר מצב שלאחר ירידה דראסטית במשקל, נרשמת עליה ניכרת במספר הניתוחים למיצוק ומתיחת הזרועות בתקופה האחרונה.

ניתוח מתיחת זרועות הידוע גם בשמו הלועזי Brachioplasty הוא ניתוח אסתטי שבאמצעותו ניתן להסיר עור עודף מהזרועות כך שהעור ייראה יותר מתוח ויותר מוצק במקביל לצמצום מצבורי השומן בזרועות. מדובר בניתוח שמתאים יותר לנשים המבוצע בהצלחה מזה שנים רבות.

להמשך קריאת המאמר שאיבת שומן ומתיחת זרועות


שאיבת שומן שאלות ותשובות

לפניכם מאמר המנוסח בצורת שאלה ותשובה כאשר כל שאלה המופיעה במאמר מקבלת מענה קצר המקיף מכל זווית אפשרית את הנושא הנשאל. במאמר תוכלו לקבל תשובה על מי רשאי לבצע ניתוחי שאיבות שומן? מהם האזורים המבוקשים ביותר בניתוח שאיבת שומן? האם התוצאות לאחר ההליך נשארות לתמיד? האם חובה ללבוש מחוך או חגורה לאחר הפרוצדורה? וגם מתי רואים תוצאות סופיות.

לקריאת המאמר המלא - שאיבת שומן השאלות החשובות


טיפים והכנות חשובות

ההכנות לפני שאיבת שומן מחייבות היערכות, מומלץ כי לאחר פגישת הייעוץ עם המנתח הפלסטי ולאחר קביעת המועד לניתוח שאיבת שומן, תקבלו מהרופא המנתח הוראות מקדימות בכתב, פרט להוראות אלו מוגשת לכם רשימת מטלות שבאם תמלאו אחריה, תרגישו שביצעתם את כל ההכנות הנדרשות ולא פספסתם כלום וגם טיפים חשובים לפני ואחרי הניתוח שיעזרו לכם לצלוח את ההליך בקלות.

הכנות שיש לבצע לפני ניתוח שאיבת שומן וטיפים חשובים לאחר הניתוח


שאיבת שומן מחירים

למרות שבפורטל ישנו מחירון ניתוחים פלסטיים הכולל מחירים ממוצעים על ניתוח שאיבת שומן הרי שחשוב לפרק את מרכיבי העלות בניתוח וזאת על מנת שנוכל לבצע השוואת מחיר חכמה בין מנתחים פלסטיים בהם נרצה לבחור בסופו של יום. שאלת המחיר מאז ומתמיד היוותה מכשול עבור רבים החולמים לעבור ניתוח שאיבת שומן, לפניכם מאמר השופך אור על הסודות במקצוע שרבים היו רוצים להסתיר.

לכניסה למאמר שאיבת שומן מחירים

הערות חשובות!

המידע שלפניך נאסף מתוך מאמר שכתב ד״ר דן ימיני - חבר המועצה האמריקאית לכירורגיה פלסטית. המאמר תורגם והותאם לשפה העברית. הסיבוכים והסיכונים בניתוח שאיבת שומן תורגמו מאתר האגודה האמריקאית למנתחים פלסטיים. בגלל סוגי הניתוח השונים, זמני הניתוח ישתנו בין מנתח אחד למשנהו ולכן, קשה לקבוע כמה תעלה במדויק שאיבת שומן ללא פגישת ייעוץ.

הערות חשובות!

המידע שלפניך נאסף מתוך מאמר שכתב ד״ר דן ימיני - חבר המועצה האמריקאית לכירורגיה פלסטית. המאמר תורגם והותאם לשפה העברית. הסיבוכים והסיכונים בניתוח שאיבת שומן תורגמו מאתר האגודה האמריקאית למנתחים פלסטיים. בגלל סוגי הניתוח השונים, זמני הניתוח ישתנו בין מנתח אחד למשנהו ולכן, קשה לקבוע כמה תעלה במדויק שאיבת שומן ללא פגישת ייעוץ.


מידע נוסף

המאמר ״שאיבת שומן״ תורגם, נערך ונבדק ע״י אהרון סגיסמאן, אורי לנדסברג ואורלי לביא בכפוף לתנאי השימוש בפורטל עדכון אחרון: 31/12/2022

pointer arrow

נפטרים מעודפי השומן! מתחילים כאן