×

×
background image

משך ההליך - עד שעה
מספר טיפולים - לרוב אחד + ביקורת
זמן החלמה - מספר שעות
תוצאות - כשנתיים

יתאימו להליך נשים וגברים להם קמטים בפנים באזורים צידי האף, מסביב לפה וגם לעיצוב עצמות לחיים וכתחליף לניתוח ופיסול אף.

רדיאס

משך ההליך - עד שעה
מספר טיפולים - לרוב אחד + ביקורת
זמן החלמה - מספר שעות
תוצאות - כשנתיים

יתאימו להליך נשים וגברים להם קמטים בפנים באזורים צידי האף, מסביב לפה וגם לעיצוב עצמות לחיים וכתחליף לניתוח ופיסול אף.

רדיאס (רדיאנס) הוא פילר (חומר מילוי) הנחשב מזה מספר שנים למוביל בעולם וגם בישראל לטיפול במילוי קמטים. רדיאס שייך לקבוצת חומרי המילוי המתפרקים ללא כל צורך בהתערבות לאחר ההזרקה.

רדיאס מכיל קלציום (הידרוקסיאפטיט) שהוא למעשה אחד מהמרכיבים של העצמות שלנו בגוף וגם חומר שנמצא בשיניים. ריכוז הקלציום ברדיאס הוא 30% כאשר שאר החומר המגיע בצורת ג׳ל מורכב מגליצרין ומים. רדיאס הוא חומר מילוי ביו-קומפטיבלי, לא רעיל, לא אלרגי שמפחית את מראה הקמטים ואת קפלי העור מסביב לפה והאף וממלא צלקות מסוימות.

הרדיאס קיבל את אישור ה- FDA האמריקאי למילוי רקמות רכות בכל מיקום אנטומי ובהזרקות לטיפול בפה, פנים ולאזור קו לסת אותו ניתן לעצב גם ע״י מילוי או לחילופין כאשר באזור יש שומנים באמצעות טיפול שונה לחלוטין ע״י הזרקת חומצה דאוקסיכוליק. רדיאס זכה גם לאישור בהשתלות פנים.

ההמלצה שלנו

לבחירת חומר המילוי יש קשר ישיר להצלחת הטיפול, אחד הגורמים המשמעותיים למשל הוא עובי העור, בחירה לא נכונה, תפגע בתוצאה ולכן חשוב שהרופא יחזיק מגוון של חומרים, ולא ״ימליץ״ על החומר המשתלם ביותר עבורו. אנחנו מקשרים לרופאים שמשתמשים במגוון ״פילרים״ (חומרי מילוי) וממליצים לכם להתייעץ איתם, התחילו כאן ע״י מילוי טופס קצר.


תהליך הזרקת הרדיאס

הזרקת רדיאס מבוצעת במרפאה תחת הרדמה מקומית קלה (לא מחייב). המטופל יחווה אי נוחות מסוימת כתוצאה מהזריקות. התהליך אורך כ- 15 דקות עד שעה תלוי בעומקי הקמטים אותם רוצים להעלים. לאחר הטיפול אין הגבלות כלשהן וחוזרים לשגרה רגילה מיידית.

התהליך כולל הזרקת תרכובת קלציום הידרוקסילאפטיט מיקרו-ספרים שמהול ונמצא בג׳ל מסוג Carboxymethylcellulose. יונים של קלציום ופוספטים שנמצאים באופן טבעי בגוף מייצרים את חלקיקי ההידרוקסילאפטיט. הג׳ל מכיל תרכובת אורגנית של פחמן, מימן וחמצן, כמו כן גם גליצרין ומים סטריליים, רקמות קישור דקות מתחילות להיווצר מסביב למיקרו-ספרים כך שהם פועלים כמילוי ש”מושתל” דרך קבע באזור שבו ממקמים אותו.

 • שלב א – הרופא יבחר מקום אחד או יותר כנקודת הזרקה ויחטא את המקום באנטיספטי.
 • שלב ב – הרופא יזהה את המינון הנכון של רדיאס לביצוע המילוי.
 • שלב ג – מזריקים מילוי רדיאס מתחת לעור ומתחת לדרמיס ולשכבת תת העור.

ההמלצה שלנו

לבחירת חומר המילוי יש קשר ישיר להצלחת הטיפול, אחד הגורמים המשמעותיים למשל הוא עובי העור, בחירה לא נכונה, תפגע בתוצאה ולכן חשוב שהרופא יחזיק מגוון של חומרים, ולא ״ימליץ״ על החומר המשתלם ביותר עבורו. אנחנו מקשרים לרופאים שמשתמשים במגוון ״פילרים״ (חומרי מילוי) וממליצים לכם להתייעץ איתם, התחילו כאן ע״י מילוי טופס קצר.


רדיאס - יתרונות

 • הזרקת רדיאס נותנת אפקט טבעי.
 • תוצאות הטיפול ברדיאס נראות לעין מיד בתום הטיפול.
 • תוצאות הטיפול ברדיאס בהנחה ואין שביעות רצון מהטיפולים הן הפיכות.
 • הזרקת רדיאס מתאימה מאוד לטיפול בגברים להם עור עבה יחסית משל נשים.
 • רדיאס הוא חומר המילוי היחידי בו מטפלים באף למילוי שקעים המחליף ניתוח אף.
 • אין צורך לחזור על הטיפול מספר פעמים, מפגש אחד מספיק כדי למלא קמטים בפנים.
 • רדיאס מתאים במיוחד לקמטים ושקעים עמוקים שקשה לטפל בהם בחומרים אחרים.
 • כמות החומר המוזרקת קטנה ביחס לפילרים אחרים שכן רדיאס לא מתפזר באזור ההזרקה.
 • רדיאס מאושר ע״י מינהל התרופות והמזון האמריקאי (FDA) כבר משנת 2006 לביצוע מספר פרוצדורות רפואיות בהן מילוי פטמה שקועה, עיצוב עצמות לחיים, עיצוב הסנטר ועוד. 
 • ע”פ הסטטיסטיקה בוצעו רק בארה”ב נכון להיום יותר מחמישה מיליון הזרקות עם רדיאס, תופעות הלוואי לאחר ההזרקה לעולם לא גרמו לגרנולומות כפי שעלול להתרחש בהזרקת חומרים קבועים ומכאן שהרדיאס נחשב לחומר בטוח ואיכותי.
 • ניתן להזריק רדיאס דרך מחט דקיקה ביותר וזאת מאחר ולחומר קוטר גרנולות זעירות (כדוריות בגודל של עד 45 מיקרומטר), מה שמפחית את רמת הכאבים בזמן ההזרקה.
 • האפקט לאחר ההזרקה נמשך זמן רב יחסית לחומרי מילוי מתפרקים ונאמד בכשנתיים!
 • אין צורך בבדיקה התאמה קודם להזרקת החומר כפי שמקובל לבצע בחומרים אחרים שכן הזרקתו איננה יכולה לגרום לאלרגיה.

רדיאס - חסרונות

 • אחד החסרונות הבודדים של הזרקת רדיאס היא מחירה הגבוהה יחסית, עלות מזרק רדיאס שנפחו גדול מהמזרקים האחרים בשוק (1.2-1.5 סמ”ק) נעה בין 2,200 ל - 3,000 ש”ח כתלות ברופא המזריק וניסיונו.
 • הזרקת רדיאס אינה מתאימה למילוי קמטים שטחיים ולמטופלים בעלי עור דק.

רדיאס  


אזורים בהם מזריקים רדיאס

הזרקת רדיאס מתאימה כאמור לקמטים עמוקים כאשר האזורים בהם מומלץ להשתמש ברדיאס הם: זוויות הפה, הקמטים שבין האף לפה, שקעים בלחיים, עיצוב ומילוי עצמות לחיים, לקמט שבין הגבות כטיפול משלים להזרקת בוטולינום טוקסין, הזרקת החומר מתאימה גם לתיקון פגמים אסתטיים באזור האף המחליפה ניתוח אף או במקום תיקון ניתוח אף, לטיפול בנשים הסובלות מפיטמה שקועה ולעיצוב הסנטר במקום שתל בסנטר המבוצע ע״י ניתוח פלסטי. לא מקובל לבצע הזרקת רדיאס בקמטים שנמצאים מעל השפה או לעיבוי שפתיים.


סיכונים, סיבוכים ותופעות לוואי

באופן כללי מדובר בהליך המבוצע בקלות כאשר ביותר מ - 99% מהמקרים אין תופעות לוואי משמעותיות אולם תיתכן נפיחות מינימאלית שנעלמת לאחר כיומיים ותיתכן גם אי נוחות וחבורות. אפשר לטפל באי הנוחות על ידי תרופות, ולחזור לפעילות נורמאלית כבר באותו יום, אך רצוי להישמר מחשיפה לשמש. סיבוך נדיר שעלול להתרחש הוא הופעת קִשְׁרִית שמצריכה טיפול בסטרואידים או ניתוח. על כאבים חזקים ובלתי נסבלים או כל סימפטום לא רגיל צריך לדווח לרופא ללא כל דיחוי.


כמה עולה הזרקת רדיאס?

המרחב של התהליך יכול לכלול אזור אחד או מספר אזורים בפנים, והמינון הנכון לכל אזור טיפול אינו אחיד ומשתנה בהתאם למקום והחלטת הרופא המטפל, מה שמקשה על קביעה מדויקת או הערכה סבירה של המחיר עד לבדיקה מקיפה של הרופא. המחיר הממוצע של טיפול ברדיאס נע בין 2,200 עד ל- 3,000 ש״ח למזרק. ברוב המקרים תדרשו למזרק אחד בלבד (המכיל 1.3 סמ”ק).

pointer arrow

עושים סוף לקמטים! התחילו כאן