×

×
background image

משך הטיפול- עד 30 דקות למפגש
טיפולים- סדרה בת 4 עד 6 מפגשים
זמן החלמה- אין
תוצאות- מחזיק מעמד כשנתיים ואף מעבר

ההליך מתאים בעיקר לנשים המעוניינות בפנים רעננות, מתוחות, מוצקות וצעירות יותר.

קליר ליפט למיצוק וחידוש העור

משך הטיפול- עד 30 דקות למפגש
טיפולים- סדרה בת 4 עד 6 מפגשים
זמן החלמה- אין
תוצאות- מחזיק מעמד כשנתיים ואף מעבר

ההליך מתאים בעיקר לנשים המעוניינות בפנים רעננות, מתוחות, מוצקות וצעירות יותר.

ככל שאנחנו מתבגרים מתרחש אובדן נפח בפנים, ועורנו מאבד מגמישותו לאורך השנים. לכן, בטיפולים אסתטיים שמטרתם להצעיר את מראה הפנים, אנחנו בעצם מבקשים לגרום לגוף לייצר אלסטין וקולגן, שאחראים על נפח וגמישות העור על ידי טכניקות שונות ובראשן חימום.

טכנולוגיית קליר ליפט (Clearlift) של חברת Alma Laser הוותיקה והמוערכת בעולם, מאפשרת לעשות זאת באופן מדויק ויעיל יותר מבעבר.

קליר ליפט משלבת את אנרגיית הלייזר הלא באלטיבית (כלומר חימום העור ועידוד ייצור הקולגן, מבלי להסב נזק לשכבת האפידרמיס, על ידי קירור. בשיטה זו ניתן להביא לפגיעה מבוקרת בדרמיס והניצול של אנרגיית הלייזר הנו יעיל ומדויק יותר) Yag עם Pixel Q בעל אורך גל של 1064 ננומטר.


כיצד קליר ליפט פועלת?

טכנולוגיית האור של ClearLift חודרת לרקמה התת עורית העמוקה יותר (בעומק של כ-3 מ”מ) במטרה לעורר את ייצור הקולגן החדש וזאת מבלי להשפיע על שכבת האפידרמיס כאמור. כלומר, כל אפקט הטיפול וקרן הלייזר שהמכשיר מפיק מתרחש בתוך השכבות העמוקות של העור וללא תופעות לוואי.

קליר ליפט מעודד את ייצור הקולגן, המסייע לעור לבנות תמיכה רבה יותר במבנים העוריים. האנרגיה מועברת באמצעות קצה 4D השולט על עומק הלייזר לעור. כל שלבי הריפוי והתיקון בעור מתרחשים מתחת לשכבת האפידרמיס ללא פגע.


יתרונות הטיפול ב- Clear Lift

להתפתחות הקולגן יתרונות בולטים רבים כמו כיווץ והידוק העור והנקבוביות באזורי הפנים והצוואר. טיפולי קליר ליפט חוזרים ונשנים גורמים לשיפור באיכות העור ובשיפור המראה שלו. כל אחד, בכל הגילאים וכל גווני העור יכול ליהנות מהשימוש בקליר ליפט מכיוון שזו דרך בטוחה להשיג מראה פנים מתוח וחלק מבלי לשבש את שגרת היום.

חידוש העור על ידי ClearLift הוא תהליך הדרגתי, כאשר ההידוק וההרמה מתקבלים בתוך מספר שבועות. לכן חשוב להמשיך ולבצע טיפולים בפרקי זמן רצופים במרווחים של כחודש, כך שהתוצאות יעברו אופטימיזציה שוטפת. הנוחות המתאפשרת בטיפולים הופכת את הקליר-ליפט לאחת הדרכים המהירות ביותר לטפל בסימני הזדקנות על הפנים והצוואר. הטכנולוגיה מועדפת מאוד על ידי מי שמעוניין להשיג שיפור באיכות העור ובמרקמו ללא כל אי נוחות הנגרמת כתוצאה מניתוחים פלסטיים וזריקות קוסמטיות. טיפול חדשני זה הפך לפופלרי במיוחד בארה”ב וברחבי העולם, עקב יתרונותיו הרבים, ביניהם –

אין כאבים - הטיפול מתבצע תוך כדי הימנעות מנזק לשכבת האפידרמיס ולכן אינו כואב.

אין זמן החלמה – מדובר בטיפול פשוט שאינו דורש זמן החלמה כאשר ניתן לחזור לשגרה מיד בסיומו.

הליך קצר – הטיפול עצמו קצר ואורך בין 15-30 דקות לכל היותר, מה שאומר שניתן לבצע אותו אפילו בהפסקת הצהריים באמצע יום עבודה.

בטיחות רבה – תכונה יוצאת דופן יחסית לטיפול לייזר, מדובר בטיפול שהינו בטוח לכל סוגי וגווני העור. בניגוד לטיפולי לייזר המיועדים להסרת שיער, ודורשים גוון עור בהיר ושיער ככה, כאן ניתן לבצע את הטיפול לכל סוגי העור.

תופעות לוואי מינוריות – בניגוד לטיפולים דומים בעור הפנים, טיפול ה-Clear Lift אינו משאיר את סימניו על הפנים. רוב האנשים לא יחוו אדמומיות או נפיחות, וגם במקרים בהם אלה מופיעות, הן נעלמות בתוך מספר שעות, מה שמקל על החזרה לשגרה.


קליר ליפט שאלות ותשובות

ש. כמה טיפולים דרושים בכדי לראות תוצאות לאחר טיפול בקליר ליפט לייזר?

ת. על מנת להגיע לתוצאות הרצויות, דרוש יותר מטיפול אחד. מספר הטיפולים המדויק משתנה ממטופל למטופל על פי מצב העור, גיל וכדומה. לכן, לפני הטיפול תתבצע פגישת ייעוץ, במהלכה יבדוק הרופא המטפל את מצב העור וירכיב תכנית טיפול בהתאמה אישית. יחד עם זאת, ניתן לומר כי רוב האנשים יצטרכו כ-6 טיפולים בסך הכל, אחת לכל שלושה עד ארבעה שבועות.

 

ש. לאילו מקרים הטיפול בקליר ליפט מתאים?

ת. ה-קליר ליפט משמש לטיפולי שיקום והתחדשות העור, הכוללים: העלמת קווים דקים וקמטים בפנים ובצוואר, מניעה של סימני הזדקנות, רפיון בעור, העלמת פיגמנטציה וצלקות כהות, טשטוש עיגולים שחורים ושקיות מתחת לעיניים (עפעפיים תחתונות נפוחות) וגם טיפול בנקבוביות גדולות במיוחד.

 

ש. מי מתאים לעבור טיפול בטכנולוגיית קליר ליפט?

ת. אחד היתרונות הייחודיים של-Clear Lift, הוא שהוא מתאים לכל סוגי וגווני העור; עם זאת, לפני הטיפול ובמהלך פגישת הייעוץ תעברו עם הרופא המטפל על ההיסטוריה הרפואית בכדי לאשר שאין מניעה רפואית כלשהי לבצע את ההליך.

 

ש. לכמה זמן מחזיקות תוצאות הטיפול עם Clear Lift?

ת. משך ההשפעה תלוי במצב הספציפי של כל אחד ואחת מאיתנו ובאופן בו הוא או היא מתחזקים את העור אולם ע״פ מחקרים שבוצעו מעבר לים ניתן לומר בוודאות כי תוצאות הטיפול לאחר עבודה עם קליר ליפט ימשכו כשנתיים לפחות. מומלץ לאחר סיום סדרת הטיפולים לעבור טיפול תחזוקה אחד בשנה לשמירה על תוצאות מעולות לאורך שנים.

 

ש. כמה עולה טיפול קליר ליפט?

ת. מחיר טיפול קליר ליפט יעלה בין 600 ל- 1,700 ש״ח לטיפול בודד וזאת כתלות באזור בו יתבצע הטיפול (צוואר או פנים או טיפול משולב בשני האזורים) ובהתאם לאופי הטיפול (חידוש עור הפנים, הסרת פיגמנטציה, טיפול בצלקות אקנה, פיסול פנים וכדומה). מחיר כל סדרת הטיפולים יקבע רק לאחר פגישת ייעוץ ובהתאם למספר הטיפולים שתזדקקו ולמרות זאת נוכל לומר כי מחיר כל הסדרה ינוע החל ב- 2,500 ש״ח ועד ל - 10,000 ש״ח.


הערות חשובות

כל המידע לעיל נאסף מתוך סקירות שהועלו לרשת האינטרנט ע״י הדרמטולוג ב. קרנסון - רופא מומחה החבר באגודת הדרמטולוגים באמריקה. שימי לב, הטיפולים באמצעות טכנולוגיית קליר ליפט לייזר נותנים תוצאות נהדרות. אם תבחרי בסדרת טיפולים חשוב להמתין עד לסיומה, לאחריה עור פנייך יהיה מוצק, מתוח ורענן.

הערות חשובות

כל המידע לעיל נאסף מתוך סקירות שהועלו לרשת האינטרנט ע״י הדרמטולוג ב. קרנסון - רופא מומחה החבר באגודת הדרמטולוגים באמריקה. שימי לב, הטיפולים באמצעות טכנולוגיית קליר ליפט לייזר נותנים תוצאות נהדרות. אם תבחרי בסדרת טיפולים חשוב להמתין עד לסיומה, לאחריה עור פנייך יהיה מוצק, מתוח ורענן.


מידע נוסף

המאמר ״חידוש העור ע״י שימוש במכשיר קליר-ליפט״ הותאם, נערך ונבדק ע״י אהרון סגיסמאן, אורי לביא לנדסברג בכפוף לתנאי השימוש בפורטל האסתטיקה של ישראל תאריך עדכון אחרון: 26/12/2022

pointer arrow

קבלי הצעות מחיר בתהליך פשוט וקל וחסכי הרבה זמן וכסף