×

×
background image

משך הטיפול במירה דריי - כשעה
מספר טיפולים - לרוב שני טיפולים
זמן החלמה - יומיים שלושה
תוצאות - קבועות

יתאימו לטיפול במירה דריי נשים וגברים בריאים בעלי ציפיות ריאליות הסובלים מהזעת יתר בבית השחי.

מירה דריי | miraDry

משך הטיפול במירה דריי - כשעה
מספר טיפולים - לרוב שני טיפולים
זמן החלמה - יומיים שלושה
תוצאות - קבועות

יתאימו לטיפול במירה דריי נשים וגברים בריאים בעלי ציפיות ריאליות הסובלים מהזעת יתר בבית השחי.

מבט לעתיד חדש עם מירה דריי

טרם פוענחו וזוהו הגורמים להופעת הזעת יתר. הסברה הרווחת בין הרופאים היא שכנראה יש שוני בין ציבור הסובלים מהתופעה בהקשר של הסיבות שגורמות להופעת היפרהידרוזיס (הזעה מוגברת).

המזור להזעת היתר בבית השחי (ולא בידיים או בכפות הרגליים) נסמך על הרס של בלוטות הזיעה כאשר הפתרון שהוצע בעבר (וגם היום עדיין ממשיך להיות רלוונטי) היה או באמצעות הזרקת בוטולינום טוקסין שחוסם את האותות העצביים שעוברים לבלוטות וגורמים להפעלתן (שמות מסחריים שונים כגון: דיספורט שמיוצר באנגליה וחומר יחסית חדש שעשה את דרכו לישראל ושמו קסיאומין המיוצר בגרמניה) או ע״י ניתוח (סימפטקטומיה טורסיק אנדוסקופיה בילטראלי) שבמהלכו כורתים חלק מבלוטות הזיעה.

שתי השיטות שתוארו לעיל הן בעיתיות במידה רבה שכן הרעלן בוטוקס ״מחזיק״ כארבעה עד שישה חודשים, עלותו יקרה יחסית ולכן יש לחזור על הטיפול פעמיים בשנה אם רוצים להיות יבשים כל הזמן, תוצאות הניתוח בשונה מהזרקת בוטולינום טוקסין הן לצמיתות אולם הניתוח טומן בחובו סיכונים ותופעות לוואי משמעותיות בהן הזעת יתר מפצה שגורמת לזיעה לפרוץ ממקומות אחרים בגוף ועל כך נאמר מה הועילו חכמים בתקנתם?

עוד לא אבדה תקוותנו! בשנים האחרונות הגיעה בשורה של ממש הבאה לידי ביטוי במכשיר מתקדם ויעיל להפליא בשם מירה דריי ובאנגלית MiraDry עליו תוכלו לקרוא מיד בהמשך.


הפחתת הזעה מוגברת ע״י מירה דריי

הזעת יתר היא מטרד שפוגע באופן לא מבוטל באיכות החיים ולמרות שלזיעה יש תפקיד משמעותי (צינון הגוף), חשוב שתדעו כי אפשר וגם מומלץ לטפל בתופעה הלא סימפטית הזו שגורמת למבוכה רבה. במחקר שפורסם לאחרונה מעבר לים התגלה שפחות מ- 30% מכלל הסובלים מהתופעה מחפשים פתרון מקצועי וזאת למרות הפתרונות המעולים שקיימים היום ובעיקר הכוונה היא לטיפול במכשיר מירה דריי.

הרוב המכריע סבור בטעות שאין פתרון טוב להזעת יתר ולעיתים הבושה או המבוכה מונעת מהם לפנות לטיפול מקצועי ואיכותי כדי למנוע הזעת יתר בבית השחי.

באמצעות מכשיר מירה דריי MiraDry נשיג תוצאות קבועות ואיכותיות שכן נטרול בלוטות הזיעה בבית השחי הוא לצמיתות ואין ״צמיחה״ מחדש של בלוטות זיעה שמספרן בבית השחי נאמד בכ- 80,000! התוצאות שמשיג המכשיר ישפיעו באופן מיידי ועל פי מחקרים שנערכו בשנים האחרונות נצפתה הפחתה של למעלה מ - 80% בכמות הזיעה - הפחתה דרמטית לכל הדעות.


מירה דריי הלכה למעשה

מירה דריי הוא טיפול מרפאתי (אין צורך בחדר ניתוח) מהיר יחסית (שני מפגשים של שעה כל אחד במרווח זמן של כשלושה חודשים), לא פולשני, לא כואב, ללא תופעות לוואי משמעותיות שבסיומו ניתן לחזור לשגרת החיים הרגילה) למעט פעילות ספורט שמערבת את הזרועות אשר תשבית את הפעילות הספורטיבית שלכם למשך מספר ימים בודדים).

יש לגלח את בית השחי מבעוד מועד, רצוי מספר ימים לפני הטיפול ובנוסף יש להצטייד בחולצה / גופייה שמאפשרת טיפול חופשי בבתי השחי. ההליך מתחיל באלחוש מקומי של האזור (או ע״י שימוש במשחת אמלה שנמרחת כשעה לפני ההליך או ע״י זריקת הרדמה קלה המבוצעת עם מחט עדינה). כשהאזור מאולחש, מתחילים בטיפול שאורך כשעה להרס הבלוטות.

מירה דריי (MiraDry) מייצר גלים אלקטרו מגנטיים שממוקדים להרס בלוטות הזיעה בבתי השחי. אנרגיית החום של הגלים גורמת להמסת הבלוטות שגורמות להזעה מוגברת. במקביל לגלים ולחום שמייצר המכשיר, הוא מצנן את האזור (מערכת קירור מושלמת מובנית במכשיר בדומה למכשירים מתקדמים שמסירים שיער למשל למניעת כאבים במהלך הטיפול) ולכן לא תרגישו בכאבים. אנרגיית החום שמייצר מירה דריי פוגעת רק בבלוטות הזיעה ולא בבלוטות הלימפה או בתאי שריר ולכן תופעות הלוואי הן מינוריות יחסית.


תופעות לוואי ומחירים

תופעות לוואי משמעותיות בהליך הן מינימאליות ונדירות. בסיום ההליך אתם עשויים לחודש באי נוחות, רגישות באופן כללי או בכאבים קלים בבית השחי כאשר נוגעים באזור שטופל. הכאב נשלט באמצעות תרופות שיש בכל בית לשיכוך כאבים. עשוי להופיע אודם, נפיחות וגם סימנים בעור עקב פעולת היניקה של המירה דריי שנעלמים לאחר מספר שעות או לכל המאוחר תוך ימים בודדים. עשויות גם להופיע בליטות מתחת לעור (חולף תוך מספר שבועות) ואתם אף עלולים לחוות נשירת שיער באזור בית השחי.

עלות טיפול מירה דריי נקבעת בהתאם למספר הטיפולים שתידרשו לעבור (לעיתים מפגש אחד מספיק כדי לנטרל את ההזעה העודפת). מחיר כל טיפול מירה דריי ינוע סביב ה- 7,500 ש״ח, מחיר לא זול במיוחד אולם כאשר חודבים על שאלת המחיר במונחי זמן מדובר בעלות נמוכה משמעותית מטיפולי בוטולינום טוקסין למשל שיש לחזור עליהם כל חצי שנה (ולהשקיע כ- 2,500 ש״ח לכל הטיפול) כדי להפסיק להזיע ולהדיף ריח רע. צריך להבין כי מחיר הטיפול מגלם רכישת מכשיר מירה דריי יקר מאוד, תשלום לרופא שמפעיל את המכשיר, וערכה אישית שיש להחליף אחרי כל טיפול שעלותה אלפי שקלים בודדים. מחיר מירה דריי אם מסתכלים על כל המכלול הוא האפשרות הטובה ביותר שקיימת היום בשוק.

הערות חשובות

כל המידע לעיל נלקח מסקירה שהעלה לרשת ד״ר לויד קרייגר - רופא מומחה שחבר באיגוד הכירורגים האמריקאי. המלצת רוב הרופאים (כאשר ההזעה היא בבית השחי) היא לעבור טיפול בבוטולינום טוקסין (בוטוקס, דיספורט או קסיאומין) או באמצעות מכשיר מירה דריי MiraDry ורק כאשר ההזעה מופיעה בכפות הידיים או בכפות הרגליים לשקול לעבור ניתוח.

הערות חשובות

כל המידע לעיל נלקח מסקירה שהעלה לרשת ד״ר לויד קרייגר - רופא מומחה שחבר באיגוד הכירורגים האמריקאי. המלצת רוב הרופאים (כאשר ההזעה היא בבית השחי) היא לעבור טיפול בבוטולינום טוקסין (בוטוקס, דיספורט או קסיאומין) או באמצעות מכשיר מירה דריי MiraDry ורק כאשר ההזעה מופיעה בכפות הידיים או בכפות הרגליים לשקול לעבור ניתוח.


מידע נוסף

הסקירה אודות מכשיר מירה דריי (miraDry) תורגם, נערך ונבדק ע״י אהרון סגיסמאן, אורי לנדסברג ואורלי לביא בכפוף לתנאי השימוש בפורטל תאריך עדכון אחרון: 30/05/2023

pointer arrow

קבלי הצעות מחיר בתהליך פשוט וקל וחסכי הרבה זמן וכסף