×

×
background image

משך ההליך - כשעה עד שעתיים
מספר טיפולים - 1 - 5
זמן החלמה - כיומיים
תוצאות - לטווח הבינוני ארוך

הטיפולים יתאימו לנשים וגברים המעוניינים להיפטר ממצבורי שומן טורדניים ללא ניתוח.

המסת שומן ללא ניתוח

משך ההליך - כשעה עד שעתיים
מספר טיפולים - 1 - 5
זמן החלמה - כיומיים
תוצאות - לטווח הבינוני ארוך

הטיפולים יתאימו לנשים וגברים המעוניינים להיפטר ממצבורי שומן טורדניים ללא ניתוח.

לכל אחד ואחת מאיתנו מבנה גוף שונה, לנשים מסויימות יש מותן גבוה ולאחרות ישבן שטוח, כך גם בדיוק עם ריכוזי התאים השומנים. אצל כל אדם, השומן מרוכז בנקודה מסויימת ובצורה אחרת (או בכל האזורים). לכל אדם יש אזורים מסוימים בהם הוא אוגר שומן, אצל נשים באופן כללי, ריכוז השומן נצפה בעיקר באזור הישבן והירכיים, אצל הגברים השומן מצטבר לרוב בבטן.

שילוב של דיאטה ותרגילי ספורט ברוב המקרים עוזרים לשמור על בריאות טובה ומסייעים בהורדת משקל אולם קיימים מאגרי שומן לא רצויים שמסרבים לרדת ונשארים באופן קבוע בגוף. המסת שומן ללא ניתוח אמורה לפתור בדיוק את התופעה הזו.

אם חשקה נפשכם בהליך קצר, ללא סיבוכי הרדמה וללא סיכונים מיותרים אז המסת שומן ללא ניתוח היא בשבילכם. לפניכם הסבר מפורט על מספר טכנולוגיות להמסת שומן המבוצעות ללא סכין מנתחים (סקלפל) באמצעותם תוכלו להיפטר ממצבורי שומן טורדניים מקומיים.

טיפ מנצח

בגלל שקיימות מספר שיטות להמסת שומן ומגוון מכשירים לטיפול בשומנים סוררים, חשוב להתייעץ עם מכון או מרפאה שמסוגלים להציע לפחות שתי אפשרויות טיפול שונות (האופציה הטובה ביותר היא המסת שומן בקור). אנחנו מקשרים למכונים ומרפאות שיכולות להציע מספר אפשרויות, תוכלו לאתר אותן ע״י מילוי טופס קצר.


המסת שומן ללא ניתוח ע”י קור

אחת השיטות החדשניות ביותר להמסת שומן ללא ניתוח היא טכניקת הקור. קור שנפלט מזרועות קירור שמוצמדות לאזור הבעייתי גורמות לפירוק והמסת תאי השומן באופן סופי עד להפרשתם דרך מערכת הלימפה וכלי הדם (באמצעות שתן) מהגוף תוך פרק זמן של חודש עד שישה חודשים. היתרון הגדול של הקפאת שומן הוא היכולת להמיס נקודתית ולפגוע רק ברקמת תאי השומן ולא בכל הרקמות הסובבות לה (עור, נימים וורידים, שרירים וכדומה).

המסת שומן בקור מבוצעת בהצלחה בעולם כבר משנת 2009 באמצעות מגוון מכשירים (מיקול, קולטק, זלטיק, Coolsculpting וכדומה) אולם בישראל היא ממש התחילה לתפוס והפכה ללהיט במהלך השנים האחרונות. ההמלצה שלנו היא לעבור המסה בקור, זו השיטה שהוכיחה יעילות מירבית ועליונות על פני כל השיטות האחרות.

טיפ מנצח

בגלל שקיימות מספר שיטות להמסת שומן ומגוון מכשירים לטיפול בשומנים סוררים, חשוב להתייעץ עם מכון או מרפאה שמסוגלים להציע לפחות שתי אפשרויות טיפול שונות (האופציה הטובה ביותר היא המסת שומן בקור). אנחנו מקשרים למכונים ומרפאות שיכולות להציע מספר אפשרויות, תוכלו לאתר אותן ע״י מילוי טופס קצר.


המסת שומן ללא ניתוח בטכנולוגיית גלי רדיו

תדירות רדיו או טכנולוגיית RF נחשבת לאחת משתי השיטות המתקדמות ביותר בישראל ובעולם להמסת שומן ומבוצעת ללא התערבות כירורגית, בסקאלה של המכשירים שמשתמשים בהם בישראל בגלי רדיו אפשר למצוא את מכשיר הבודי טייט. מכשיר זה משתמש באנרגיה תרמית (חום) מדויקת וממוקדת המקרינה גלי רדיו שממיסים את תאי השומן מהם נרצה להיפטר.

אנרגית החום של גלי הרדיו גורמת גם ליצירת רקמות קולגן מתחת לפני העור ובכך היא תורמת להידוק העור ולמראה אסתטי חלק ויפה שקשה היה להגיע אליו באמצעות ניתוח שאיבת שומן מסורתי שעלול להשאיר “גלים” באזור המנותח.


המסת שומן ללא ניתוח באולטרה סאונד

משומן עודף ניתן להיפטר גם בטכנולוגיית האולטרה סאונד. בישראל קיימים מגוון מכשירים איכותיים לטיפול במצבורי שומן נקודתיים או “כיסים” קטנים של שומן לא רצוי. בגזרת המכשירים היעילים ניתן למנות את האולטרה שייפ, מכשיר שמשגר קרניים אולטרה סונים המכוונים אל תאי השומן וזאת מבלי לגרום נזקים לרקמות באזור הטיפול, התאים השומניים מגיבים לחום שיוצרות הקרניים ומתפרקים לחלוטין ומנוקזים מהגוף באופן טבעי דרך מערכת הלימפה (שתן וצואה).

מכשירים נוספים באמצעותם ניתן לבצע המסת שומן ללא ניתוח הם UltraSculpt ו - Vaser liposelection שעושה שימוש באנרגיית גלי הקול כדי לפרק תאים שומניים.

המסת שומן ללא ניתוח  


המסת שומן ללא ניתוח בזריקה

טכניקה נוספת שמאוד מקובלת בעיקר באירופה היא המסה בעזרת זריקות. מיקרו זריקות אותן רשאי לבצע רק רופא, מכוונות אל מאגרי השומן מהם רוצים להיפטר, התרופות שנמצאות בזריקות, גורמות להרפיה הדרגתית של השומן והופכות אותו לנוזלי, בסוף התהליך השומן נמס ונמוג.

המסה בזריקות מבוצעת בסדרת טיפולים כאשר המרווח בין טיפול לטיפול הוא כחודשיים. הטיפול קצר יחסית ומתאים לכלל האזורים הידועים אולם הוא בעיקר יעיל בפירוק שומנים באזור הסנטר. טיפול ליפוליזיס מבוצע בהצלחה גם באירופה (מאושר לשימוש ע״י ה- CE האירופי) וגם בישראל באישור משרד הבריאות.


המסת שומן ללא ניתוח ע”י מכשירי לייזר

אחת מהשיטות שהיו פופולאריות בעבר להמסת שומן ללא ניתוח היא שיטת הלייזר. בישראל משתמשים בעיקר בשני מכשירים, האחד לייזר מסוג ליפו (פחות שימושי כיום) במכשיר ששמו סמארטליפו והשני הוא מכשיר הליפולייט שמיוצר ע״י חברת סינרון הישראלית. יתרונם של מכשירי הלייזר הוא מיקוד הטיפול לאזורים סוררים עם מינימום הרס של הרקמות הסובבות את האזור המטופל.

מכשיר הלייזר פוגע במצבורי השומן וממיס אותם. השומן מתנקה מהגוף תוך חודש עד שלושה חודשים ע״י מערכת הלימפה ודרך דרכי השתן והצואה. יעילות הטיפולים גבוה, ניתן להמיס עד ליטר וחצי שומן בטיפול אחד שאינו מצריך אשפוז. באמצעות הלייזרים המתקדמים ניתן לפסל את השומנים שהצטברו מתחת לעור ולמצק את העור כך שיתקבל מראה חטוב ויפה. את הטיפולים חייב לבצע רופא ע”פ תקנות משרד הבריאות הקובעות כי שימוש במכשירי לייזר יתבצע ע״י רופאים או בהשגחה רפואית. בכל מקרה היום הכיוון הוא לעבר הצרת היקפים בקור או בגלי רדיו.


מידע נוסף

המאמר ״המסת שומן ללא ניתוח״ נכתב ע״י אורי לנדסברג בכפוף לתנאי השימוש בפורטל עדכון אחרון: 26/12/2022

pointer arrow

נפטרים מעודפי השומן! מתחילים כאן