המסת שומן בלייזר ליפו

סמרטליפו לייזר להמסת שומן הוא המכשיר היעיל, המתקדם והחדשני ביותר ולא פחות חשוב הבטוח מבין כל הטכניקות האחרות בהם משתמשים מנתחים פלסטיים לרבות שאיבת שומן. המסת שומן בלייזר היא בוודאות השיטה אותה עליכם לשקול לפני שאתם מתכוונים לבצע המסת שומן או שאיבת שומן. טכנולוגיית הלייזר היא מה שמייחד את הסמרטליפו מבין כל השיטות האחרות. פרוש המילה לייזר הוא הגברת אור על ידי גירוי פליטת אור. היום, מכשירי הלייזר המתקדמים עובדים על ידי יצירת מקור אור עוצמתי, מדויק ובטוח המותאם באופן ספציפי באמצעות טווחי תדר.

ההמלצה שלנו

הטיפול המוביל היום בישראל הוא המסת שומן בעזרת מכשיר הבודי טייט, אנחנו ממליצים לעבור את ההליך באמצעותו שכן ע״פ הידוע לנו הוא נותן את האפקט הטוב ביותר מבין כל המכשירים.

 


המסת שומן בלייזר בשיטת סמרטליפו

המסת שומן בלייזר סמרטליפו שונה מהגדרה זו בכך שהוא כוייל באופן שבו הוא מסוגל לבצע המסת שומן בלייזר דרך השכבות העליונות בעור המטופל. קרן הלייזר במכשיר מבקעת את תאי השומן וגורמת להם להיהפך כתוצאה מכך לנוזל דמוי שמן המוסר מהגוף באמצעות חתכים זעירים אותם מבצע המנתח. קרן לייזר, גורמת לכך, שלאחר ביצוע ההליך, האזור יהיה הרבה פחות מדמם, נפוח וחבול מאשר בניתוח שאיבת שומן בשיטה המסורתית אשר מבוצעת באמצעות החדרה של קנולה (צינורית דקה) לעור וזאת לאחר ביצוע חתכים באזור המטופל ושאיבת השומן דרך צינורית זו למיכל ריקון ע״י מכשיר שאיבה. מחקרים אשר בוצעו במטופלי המסת שומן בלייזר באמצעות מכשיר ה- סמרטליפו הראו כי מעט שומן אם בכלל נקלט חזרה לתוך הגוף לאחר ביצוע הפרוצדורה. כאשר מתכוונים לפרוצדורה של שאיבת שומן ללא ניתוח בעצם מכוונים להליך המסת שומן בלייזר, אגב קיימים מספר מכשירים יעילים להמסת שומן בלייזר בהם מכשיר הליפולייט מבית סינרון עליו תוכלו לקרוא בהרחבה כאן בפורטל.

 


תהליך המסת שומן בלייזר

המסת שומן בלייזרהמסת שומן בלייזר הוא הליך פולשני מינימאלי המאפשר למטופלים מרווח בטחון גדול הן מבחינת הסיכונים והן מבחינת תופעות הלוואי וזאת בהשוואה לניתוח שאיבת שומן כמו גם תוצאות מידיות אשר מושגות ונראות לעין מיד לאחר ההליך ועד שלושה חודשים לאחר שהסתיים. בנוסף, חשוב להזכיר ולציין כי המסת שומן בלייזר מבוצעת תחת הרדמה מקומית בלבד בשונה מניתוח שאיבה מסורתי אותו יש לבצע בחדר ניתוח ולרוב בהרדמה כללית. המסת שומן בלייזר איננה מחייבת מנתח פלסטי השייך לאיגוד הישראלי והיא יכולה להתבצע ע״י כל רופא שעבר הדרכה על המכשיר (סמרטליפו מיוצר באיטליה וההדרכה לרוב ניתנת שם). מספר דקות לאחר סיום הטיפול במכשיר הסמרטליפו (smartlipo) יתחיל תהליך ההתאוששות, תלוו לחדר התאוששות או לחדר הקבלה, שם תקבלו הוראות שלאחר הטיפול ובהתאם לאזור בו טופלתם, בעיקר מדובר על אופן הטיפול בפצעים שנוצרו לאחר ההליך ודרכי הטיפול המומלצות. המסת שומן בלייזר איננה מצריכה מנוחה ארוכה, מספיקים יומיים וחזרה לעבודה.

 


מיד לאחר המסת שומן בלייזר

כשעתיים לאחר ביצוע המסת שומן משתחררים הביתה. כדאי להצטייד בתרופות נוגדי כאבים מסוג אופטלגין למשל. אתם גם תקבלו תחבושות לחץ שהן קריטיות לתהליך ההתאוששות, שימוש בתחבושות לחץ מעודד את קצב ההחלמה על ידי מניעת תזוזה מהרקמות הפגועות לאחר ביצוע המסת שומן בלייזר, כמו כן שימוש בתחבושות לחץ יכול למנוע את קרישת הדם לאחר ההליך. הרופא המבצע ימליץ להימנע מתזוזות חריגות ופעילות ביום שלאחר המסת שומן בלייזר. להזכירכם, אין ליטול תרופות מדללות דם כשבוע ויותר לאחר ההליך כדוגמת אספירין, מומלץ גם להפסיק לעשן מספר ימים לאחר הפרוצדורה שכן העישון (גם עישון פאסיבי) מאט את קצב ההחלמה מהטיפול בסמרטליפו.