×

×
background image

משך ההליך- שעה עד שעתיים
מחיר שוק- 14,000 עד 19,000 ש״ח
זמן החלמה מהניתוח- כשבועיים
תוצאות- עשרות שנים

הגדלת חזה מתאימה לנשים בריאות ויציבות בנפשן, בעלות ציפיות ראליות מהניתוח המעוניינות להגדיל את החזה.

כמה עולה הגדלת חזה?

משך ההליך- שעה עד שעתיים
מחיר שוק- 14,000 עד 19,000 ש״ח
זמן החלמה מהניתוח- כשבועיים
תוצאות- עשרות שנים

הגדלת חזה מתאימה לנשים בריאות ויציבות בנפשן, בעלות ציפיות ראליות מהניתוח המעוניינות להגדיל את החזה.

בכדי לענות על השאלה כמה עולה ניתוח הגדלת חזה יש לתת את הדעת על מספר מרכיבים שיכולים לשנות את מחיר הניתוח כאשר הפערים במחירים מגיעים לכדי 70% (שבעים אחוזים!!!) בין מנתח פלסטי אחד לאחר. קשה מאוד לענות על השאלה כמה עולה במדוייק ניתוח הגדלת חזה וזאת מבלי לעבור פגישת ייעוץ, אולם במאמר זה ננסה להסביר כיצד נקבע המחיר הסופי ללקוחה המעוניינת בניתוח הגדלת חזה והמחיר אותו היא תאלץ לשלם כדי להגשים את החלום.


הגדלת חזה מחירים לפי המרכיבים השונים:

  • הגדלת חזה מחירים לפי חדרי הניתוח - הגדלת חזה יכולה להתבצע בבית חולים פרטי או בבית חולים ציבורי, ברוב המקרים בישראל מבוצעים ניתוחים פלסטיים בבתי חולים פרטיים כדוגמת המרכז הרפואי רמת אביב, בית חולים TLV, אלישע, אסותא, נארא, בית הרופאים, המרכז הרפואי עתידים וכדומה. מחיר ניתוח הגדלת חזה אותו גובה בית החולים הפרטי נקבע בשתי שיטות, האחת היא תשלום עבור שעת ניתוח והשנייה על פי מחיר פיקס לניתוח הגדלת חזה, אפשרויות אלו נסגרות בין בתי החולים לבין המנתחים הפלסטיים או המכונים (לדוגמא רשת פרופורציה) שמבצעים את הניתוח. ישנם בתי חולים פרטיים הנחשבים למובילים ומרכזיים והמחירים בהתאם. ככלל, מחיר שעת הרדמה בחדר ניתוח נע בין 3,000 ש״ח ל-4,500 ש״ח, ניתוח הגדלת חזה אורך לרוב כשעה ולכן זהו המחיר אותו ישלם מי שמבצע את הניתוח לבית החולים.
  • הגדלת חזה מחירים לפי סוג ההרדמה - ניתוח הגדלת חזה יכול להתבצע בהרדמה מקומית או בהרדמה כללית. ישנם מנתחים (ומנותחות) שמעדיפות הרדמה מקומית הנחשבת לזולה יותר ויש כאלה שמבצעים את הניתוח בהרדמה כללית שמצריכה יותר זמן ולכן עולה יותר, ההבדל בין שתי ההרדמות מהבחינה הכספית הוא עד 1,000 שקלים.
  • מי מרדים אותך? - ישנם מנתחים פלסטיים שעובדים עם מרדים קבוע שמקצועיותו גבוה ולכך יש עלות כמובן, ישנם מנתחים פלסטיים שמשתמשים במרדים אותו מספק חדר הניתוח ולכן עלות המרדים כבר משוקללת למחיר חדר הניתוח.
  • איזה צוות פוסט ניתוחי מטפל בך? - אחיות חדר ניתוח צמודות עולות כסף ומחירן נקבע על פי מקצועיותן כמו בכל מקצוע, המחיר שמשולם להן משתנה בין רופא אחד לאחר ויש כאלה (רובם) שאינם משתמשים בצוות פוסט ניתוחי מעבר למה שמספק חדר הניתוח, צוות נוסף/מיוחד גורם לעליית המחיר הסופי של הניתוח.
  • הגדלת חזה מחירים לאחר האשפוז – ישנם מנתחים שאחר ניתוח הגדלת חזה משחררים את המטופלת הביתה (לאחר כשש שעות) ויש כאלה שהמדיניות שלהם היא להשאיר ללילה אשפוז ואף יותר, מחיר אשפוז בחדר ניתוח ינוע בין 1,000 ש״ח ל - 1,200 ש״ח ללילה.

כמה עולה הגדלת חזה?  

  • שתלי סיליקון - בניתוח הגדלת חזה משתמשים כמובן בשתלי סיליקון, ישנן מספר חברות שמוכרות שתלים כאשר לכל חברה המחירים שלה, לאיכויות השתלים חשיבות עליונה, ישנן שלוש חברות ייצור שתלים מסיליקון המאושרים לשימוש ע״י מינהל התרופות, מומלץ לבחור בשתלים איכותיים ולא לחסוך במחיר השתל (ישנם מנתחים המשתמשים בשתלי סיליקון זולים כאשר חברת השתלים יכולה להעלם בכל רגע ואין אחריות לשתלים ועל כך יש לתת את הדעת). ישנם שתלי סיליקון אנטומיים שמחירם בדרך כלל כפול ממחירם של השתלים העגולים ומכאן כמובן ההפרשים בין מחירי השתלים בניתוח הגדלת חזה שיכולים לנוע מ- 1,000 ש״ח לשתלים מחברות לא מוכרות ועד לשבעת אלפים שקלים לשתלים אנטומיים מסוגים שונים.
  • צורת תשלום - אופן התשלום יכול להיות מגוון, שיקים, כרטיס אשראי, מזומן, הוראת קבע. מקובל שברגע שמשלמים עבור הגדלת חזה במזומן, המרפאות והרופאים נותנים הנחת מזומן. ככלל, ככל שרמת אי הוודאות סביב התשלום עולה, כך גם עולה מחיר הניתוח. ישנן צורות תשלום אחרות בהם המועמדת לניתוח מקבלת אשראי חוץ בנקאי דרך חברות מימון שונות (מימון ישיר למשל) שגובות ריבית עבור ההלוואה אותה הן מעמידות עבור המנותחות, עלות זאת מתווספת כמובן למחיר הגדלת חזה.
  • מי מנתח אותך? - מיהו המנתח כמובן, מהו ניסיונו, כמה זמן הוא כבר מנתח, איזה שם יש לו? לפרמטר הנ״ל יש את החשיבות הגבוה ביותר מבחינת המחיר. ישנם מנתחים פלסטיים הגובים עבור שעת ניתוח תעריף הגבוה ב- 100% ויותר ממנתחים פלסטיים פחות מנוסים או חסרי יחסי ציבור, עובדה המשחקת תפקיד בשוק הניתוחים בישראל.
  • לסיכום, הנתונים היבשים של מחיר ניתוח הגדלת חזה ינועו בין 14,000 ש״ח ל-19,000 ש״ח, תוכלי לקבל הצעת מחיר כאן בפורטל ע״י טובי המנתחים בכל רמות המחירים, מומלץ להיפגש עם מספר רופאים ואז לגבש את ההחלטה אצל מי לעבור ניתוח הגדלת חזה כאשר לסוגיית המחיר יש משמעות לא מבוטלת אולם רצוי שהיא לא תהווה את השיקול העיקרי בבחירת המנתח.

המלצה חשובה

אחד הגורמים המכריעים האם לעבור את הניתוח ואצל מי הוא שאלת המחיר, למרות שמדובר במרכיב קריטי עבור רובנו, אין להקל ראש בשאר מרכיבי הבחירה, יש לשקלל את כלל הגורמים ביחד ולא לבחור במנתח הזול ביותר שכן זול בהרבה מקרים בסוף יוצא יקר!

המלצה חשובה

אחד הגורמים המכריעים האם לעבור את הניתוח ואצל מי הוא שאלת המחיר, למרות שמדובר במרכיב קריטי עבור רובנו, אין להקל ראש בשאר מרכיבי הבחירה, יש לשקלל את כלל הגורמים ביחד ולא לבחור במנתח הזול ביותר שכן זול בהרבה מקרים בסוף יוצא יקר!


מידע נוסף

המאמר ״הגדלת חזה מחירים״ נכתב ע״י אורי לנדסברג רו״ח בכפוף לתנאי השימוש בפורטל עדכון אחרון: 27/12/2022

pointer arrow

הגשמת החלום מתחילה כאן!