×

×
background image


נשים עם חזה קטן שאינן מעוניינות בניתוחים כירורגיים יכולות לנטול גלולות הגדלה שמכינים ממרכיבים טבעיים שמפעילים את בלוטות החזה, מגרים את הרקמות בחזה ומגדילים אותו.

גלולות להגדלת חזה


נשים עם חזה קטן שאינן מעוניינות בניתוחים כירורגיים יכולות לנטול גלולות הגדלה שמכינים ממרכיבים טבעיים שמפעילים את בלוטות החזה, מגרים את הרקמות בחזה ומגדילים אותו.

נשים רבות אינן שבעות רצון ומתוסכלות מגודל החזה, הן אינן מודעות כי קיימות שיטות טבעיות חלופיות לניתוח שמעניקות בצורה בטוחה ויעילה הגדלת חזה ומיצוקו. בין הטיפולים הללו ניתן למצוא קרמים על בסיס צמחי שמורחים על החזה לפרקי זמן מסויימים, גלולות להגדלת חזה עם מרכיבים טבעיים כתוסף למזון, סדרת תרגילים מיוחדים שמעצבים את מערכת השרירים ושומרים על חזה מוצק וקשה ועוד. גלולות להגדלת חזה הן מהטיפולים המבוקשים ביותר היות והן מעניקות (“יש אומרים”) תוצאות טובות בזמן קצר, מגרות באופן טבעי את רקמות החזה העדינות ומגדילות באופן מתקדם ומתגלגל את החזה הנשי תוך הקניית מראה יפה ובריא - ספויילר! על תצפי לגדולות ונצורות.

ההמלצה שלנו

למרות שזה נשמע מאוד מפתה, בליעת גלולות בטוח שלא תגדיל את החזה לגודל שאת מפנטזת עליו, התייעצי עם המנתחים המומחים שלנו שידעו להגשים לך את החלום רק באמצעות ניתוח פלסטי בחזה, התחילי כאן ע״י מילוי הפרטים האישיים שלך.


כיצד פועלות גלולות להגדלת חזה?

הגלולות להרמה ולהגדלת החזה עשויות ממרכיבים טבעיים, מפעילות את בלוטות החזה כאשר למרכיבים שלהן יש איפיונים אסטרוגנים שמגרים את הרקמות העדינות בחזה ונותנים תוצאה של חזה גדול יותר ועם יותר נפח.

חזה קטן הוא תולדה שמקורה בגורמים הורמונאליים או בגלל חוסר בוויטמינים ומינראליים באורגניזם בשלב בו צומח החזה, כתוצאה מגורמים אלו, עלולה להיווצר צמיחה לא נכונה של החזה עצמו מה שיגרום לחזה קטנטן. גלולות להגדלת חזה מספקות את ערכי התזונה הדרושים כדי שהחזה יצמח בצורה טבעית וללא תופעות לוואי, ללא צורך בניתוח כאשר התוצאות מתחילות להיראות לאחר השבועות הראשונים (אנחנו לא מאמינים שהחזה גודל אפילו במילימטר אחד אבל זה מה שהיצרנים שמרוויחים מה כסף מבטיחים).

הגדלת חזה טבעית ע״י גלולות נחשבת לבטוחה היות וכל מרכיבי הגלולות הם טבעיים, היצרנים בנוסף מעידים כי התוצאות קבועות (על תאמינו שיש בכלל תזוזה בגודל של החזה). בשוק כיום אפשר למצוא סוגים רבים של גלולות להגדלת חזה שמפעילות מחדש את בלוטות החזה ומגרות את צמיחתו ועושה אותו גדול יותר וטבעי יותר באופן מתקדם.

ההמלצה שלנו

למרות שזה נשמע מאוד מפתה, בליעת גלולות בטוח שלא תגדיל את החזה לגודל שאת מפנטזת עליו, התייעצי עם המנתחים המומחים שלנו שידעו להגשים לך את החלום רק באמצעות ניתוח פלסטי בחזה, התחילי כאן ע״י מילוי הפרטים האישיים שלך.


ממה מורכבות גלולות להגדלת חזה?

החומרים העיקריים מהם מורכבות הגלולות הם צמחים כמו שֻׁמָּר, חִלְבָּה, גַּרְגְּרָנִית יְוָנִית או נקבת גינסנג. השֻׁמָּר הוא בן משפחה קרוב של הסלרי והגזר, ומצד שני הוא גם מאותה משפחה בוטנית של נקבת הגינסנג. השמר והגינסנג אובחנו עוד קודם לכן כיעילים בהגדלת ההפרדה התאית והתפתחות רקמות החזה. מקורות עתיקים רבים מצביעים עליהם כעל הצמחים שנועדו לבריאות ולפוריות הנשית. החִלְבָּה במסורת היה קיים בשימוש נרחב המגרה את ייצור החלב אצל הנשים המיניקות.

התשובה לשאלה האם החזה נעשה גדול יותר על ידי גלולות, נמצאת במרכיבים הפעילים שלהם על בסיס צמחי. אובחן כי קיימים אסטרוגנים צמחיים שנמצאים בהם ופועלים באותה מידה כמו הורמונים נשיים אסטרוגנים. תרכיב זה ממקור צמחי הוא אחד מהחומרים העיקריים של גירוי הצמיחה של רקמת החזה ואשר הצמחים שהוזכרו קודם לכן מכילים אותו.


גלולות להגדלת חזה לעומת ניתוח

הגלולות על בסיס צמחי צוברות פופולאריות כמו כל השיטות האחרות באמצעותן מבצעים הגדלה ללא ניתוח. אחת מהסיבות היא שהרבה יותר קל וזול לרכוש בקבוקון המכיל גלולות להגדלת חזה והן הרבה יותר קלות להשגה מאשר לעבור ניתוח הגדלת חזה קלאסי.

הניתוח הפלסטי נעשה בהשתלה של תמיסת מלח (נדיר היום) או שתלים מסיליקון שעלולים לגרום לסיכונים בריאותיים (למרות שהשכיחות לכך היא קרוב לאפסית) וזמן החלמה ארוך יחסית, לעומתן, הגלולות הצמחוניות להגדלת חזה הן בטוחות תודות למרכיבים הטבעיים אותן הן מכילות ללא חומרים משמרים או מגרים.

חלק מהמרכיבים בגלולות להגדלת החזה מועילים ביותר, ישנם צמחים כמו הקוץ המבורך, שקיבל גם אישור לשימושים הקשורים להגדלת חזה. צמחים אחרים הראו תועלתיות מרובה אולם אין ראיות רפואיות! ישנן נשים שהמרכיבים בגלולות להגדלת החזה באמת משפיעים עליהן אבל ההשפעה היא יותר פסיכולוגית.

הגדלת חזה היא תעשיה גדולה וענפה. ישנן נשים שרוצות לעשות זאת באופן טבעי, בשיטה שאינה כירורגית ולכן יעדיפו את הגלולות. מוצרים ותחליפי מזון חדשים צצים חדשות לבקרים בשוק עם ראיות לא מבוססות בנוגע ליעילותן ולבטיחותן. רוב הגלולות להגדלת חזה מכילות אסטרוגנים צמחיים, וגם כאלה שעשויים מסויה, מומחים רבים מאמינים כי השימוש בתחליפי מזון אלו עלול להגדיל את הסיכון לסרטן השד.

גלולות להגדלת חזה  


האם הגלולות להגדלת חזה באמת פועלות?

האם הגלולות להגדלת חזה הן אינן גרסה מודרנית לתרופות העתיקות נגד קרחת המבוססות על שמן נחשים? האם דעה זו הינה בתודעתן של נשים רבות, היות ועקב האמונה כי אין פתרון קסם שמגדיל את החזה כמו שעושה הניתוח באופן דרסטי. מחקר חדש שהסתיים לא מזמן מאשר כי הגלולות או לפחות חלקן הגדול אינן פועלות, ומה שגרוע יותר הוא שהן עלולות אף להזיק, לפי המחקר לא נמצאו נתונים מדעיים המוכיחים את יעילותן של המרכיבים של הגלולות אשר אמורים לחקות את השפעת האסטרוגנים.

נשים שלא מרוצות מהחזה שלהן אינן היחידות שצורכות גלולות על בסיס צמחי, ישנם רבים מאוד בעולם שמשתמשים בוויטמינים, מינראלים ומוצרים אחרים שהכריזו על עצמם כמו תרופות נגד סרטן, נגד אין אונות, נדודי שינה וזיכרון קצר, וה- FDA האמריקאי מונה את התלונות באלפים, אך הדבר אינו מונע מהרבה מאוד אנשים להמשיך ולבלוע וויטמינים או תחליפי מזון. שלא לדבר על המחיר, שכנראה יהיה ללא תמורה להרבה כאלו ששואפות להשוות את החזה שלהן לזו של פמלה אנדרסון. חודש אחד של גלולות יכול להסתכם ב- 400 שקל שלפי כל הסימנים היה טוב יותר לו בוזבז על פרחים.

יצרני הגלולות מציעים אותן כפתרון קסמים להגדלת החזה, אך האם באמת הם פועלים? היצרנים טוענים שכן, אך ישנן דעות מכל הסוגים ולכן ההמלצה היא שיש לנהוג בזהירות. יש לקבל עצות רפואיות בנוגע ללקיחת גלולות ולוודא שכל המרכיבים שלהן מאושרים לשימוש.

הימנעי מכל משמר מרכישת כדורים, קפסולות או גלולות להגדלת חזה ברשת האינטרנט, זה מסוכן ולא חכם! אנחנו מקשרים דרך טופס הצור קשר רק למנתחים פלסטיים ולא מוכרים כדורים, קפסולות או כל מוצר אחר שהוא אינו ניתוח פלסטי

pointer arrow

הגשמת החלום מתחילה כאן!