כמה עולה טיפול בבוטולינום

  • לפניכם סקר מחירים אותו ערכנו ביום 17.08.2020 במספר מרפאות מובילות בישראל, המחיר חשוב להדגיש הוא לא הדבר החשוב ביותר שצריך לברר לפני ההזרקהבוטולינום. אחד הפרמטרים היותר חשובים היא בחירה ברופא או במכון שמנוסה בסוג הטיפול אותו תעברו, טיפול בוטולינום לא מקצועי יכול לגרום לתופעות לוואי וסיכונים שלא כדאי לקחת. בדקנו עבורכם גם באופן טלפוני (לא הרבה מרפאות או רופאים מוסרים מחירים בטלפון) וגם יצאנו ל״שטח״ כדי לקבל תמונת מצב לגבי כמה עולה טיפול בוטולינום, את הממצאים תוכלו לראות למטה בטבלה המסכמת.
  • בוטולינום מגיע בבקבוקונים סגורים בצורת אבקה, הבוטולינום חייב להישאר בטמפרטורה נמוכה של מינוס חמש מעלות (בפריזר), מבקבוקון בוטולינום שחייב להימהל לפני ההזרקה ניתן להוציא כשישה עד שבעה אזורי טיפול, מכאן שכדי לסיים בקבוקון בוטולינום אחד צריך יותר ממטופל אחד ותיאורטית שישה עד שבעה מטופלים יכולים להיות מטופלים באמצעותו (אזור אחד לכל מטופל). ישנה חשיבות עליונה לכך שהחומר יהיה טרי, הווה אומר לאחר שנפתח הבקבוקון יש לסיים איתו מהר ככל שניתן, שמירת הבקבוקון במקרר לאחר שנפתח ליותר משבוע תפגע באיכות הטיפול ולכן מומלץ לעבור הזרקותבוטולינום במרפאה שיש בה תנועת מטופלים, כך תבטיחו שהחומר יהיה טרי.
  • אזור טיפול אחד מוגדר כאחד מהבאים: מצח, בין הגבות, שני צידי העיניים, צוואר. כאשר סוגרים עם הרופא על יותר מאזור אחד של טיפול, מקובל לתת הנחה שנעה בין 10 עד 15 אחוזים.
  • מהילת החומר חייבת להתבצע שכן לא ניתן להזריק אבקה, המינון בו ישתמש הרופא גם הוא קריטי להצלחת הטיפול, ישנם רופאים ש”חוסכים” על המטופל ולא מדללים את החומר לפי הוראות היצרן - זו אחת השיטות להוזיל מחירים, על מנת למנוע מצב שכזה, דרשו לקבל אחריות על הטיפול לפחות לתקופה של שלושה חודשים, כך תבטיחו את הצלחת הטיפול.
  • מחירים נמוכים צריכים לעורר סימני שאלה לגבי איכות הטיפול, גם אם מצאתם רופא שמבצע טיפולים בבית (מה שבהחלט לא מומלץ לעשות) יש גבול למחיר אותו תוכלו להשיג, עלות החומר יקרה מאוד וזאת מבלי להתייחס למוניטין של הרופא המטפל או המכון הנבחר.
  • המחירון המובא כאן לפניכם אינו כולל מבצעים והנחות הניתנות ע״י המרפאות מעת לעת, מומלץ לברר על מבצעים שהחברות עורכות ולבצע סקר מחירים לפני הבחירה במרפאה - תוכלו לערוך השוואת מחירים פשוטה כאן בפורטל.
  • הדף בוטולינום טוקסין מחירים נערך ונבדק ע״י אורי לנדסברג בכפוף לתנאי השימוש בפורטל בתאריך 17/08/2020

  • כאשר אתם מקבלים הצעת מחיר בטלפון דעו כי ניתן כמעט תמיד לקבל הנחה אם החלטתם להגיע לפגישת ייעוץ מקדימה, ישנה תחרות מטורפת על לקוחות, שכן בוטולינום הוא טיפול שלרוב חוזרים ומבצעים אותו עד שלוש פעמים בשנה.
  • אם מצאתם רופא מתאים ואתם מרוצים, נסו להשיג סיכום לפיו טיפולים חוזרים יקנו הנחה גדולה, וודאו שהדבר תועד אם הגעתם לסיכום כזה, ישנם רופאים או מכונים המשווקים “מנוי בוטולינום שנתי” - אם אתם חושבים שטיפולי בוטולינום הם חובה עבורכם, נסו לסגור על מנוי שנתי שיכול להבטיח מחירים אטרקטיביים, גם אתם תהנו וגם הרופא או המכון ישמח לראות אתכם בין לקוחותיו הקבועים.

סוג טיפול בוטולינום מחירים
ייעוץ בנושאי בוטולינום / דיספורט ללא תשלום
החלקת מצח אישה 450 - 700
החלקת מצח גבר 550 - 850
החלקת קמטים סביב העיניים 450 - 700
בוטולינום טוקסין בין הגבות 450 - 700
הרמת גבות בזריקות 1,000
זריקות למתיחת הצוואר 1,000
הזעת יתר בבוטולינום במצח 1,200
הזעת יתר בבית השחי ע״י רעלן 2,400 - 3,300
הזעת יתר כפות ידיים ברעלן 4,000 - 5,000
הזעת יתר כפות רגליים בבוטולינום 4,500 - 7,000
זריקות לטיפול מיגרנה 2,400
זריקות בשפתיים לתיקוני סימטריה 550
הזרקה לשני אזורים 900 - 1,400
הזרקה לשלושה שלושה אזורים 1,300 - 2,000

 

תודה על פנייתך! פרטיך נשלחו למערכת.