לחצו כאן להשוואת מחירים

בוטוקס מחירים

  • לפניכם סקר מחירים אותו ערכנו ביום 11.02.2020 במספר מרפאות מובילות בישראל, המחיר חשוב להדגיש הוא לא הדבר החשוב ביותר שצריך לברר לפני הזרקת בוטוקס. אחד הפרמטרים היותר חשובים היא בחירה ברופא או במכון שמנוסה בסוג הטיפול אותו תעברו, טיפול בוטוקס לא מקצועי יכול לגרום לתופעות לוואי וסיכונים שלא כדאי לקחת. בדקנו עבורכם גם באופן טלפוני (לא הרבה מרפאות או רופאים מוסרים מחירים בטלפון) וגם יצאנו ל״שטח״ כדי לקבל תמונת מצב לגבי כמה עולה טיפול בוטוקס, את הממצאים תוכלו לראות למטה בטבלה המסכמת.
  • בוטוקס מגיע בבקבוקונים סגורים בצורת אבקה, הבוטוקס חייב להישאר בטמפרטורה נמוכה של מינוס חמש מעלות (בפריזר), מבקבוקון בוטוקס שחייב להימהל לפני ההזרקה ניתן להוציא כשישה עד שבעה אזורי טיפול, מכאן שכדי לסיים בקבוקון בוטוקס אחד צריך יותר ממטופל אחד ותיאורטית שישה עד שבעה מטופלים יכולים להיות מטופלים באמצעותו (אזור אחד לכל מטופל). ישנה חשיבות עליונה לכך שהחומר יהיה טרי, הווה אומר לאחר שנפתח הבקבוקון יש לסיים איתו מהר ככל שניתן, שמירת הבקבוקון במקרר לאחר שנפתח ליותר משבוע תפגע באיכות הטיפול ולכן מומלץ לעבור הזרקת בוטוקס במרפאה שיש בה תנועת מטופלים, כך תבטיחו שהחומר יהיה טרי.
  • אזור טיפול אחד מוגדר כאחד מהבאים: מצח, בין הגבות, שני צידי העיניים, צוואר. כאשר סוגרים עם הרופא על יותר מאזור אחד של טיפול, מקובל לתת הנחה שנעה בין 10 עד 15 אחוזים.
  • מהילת בוטוקס חייבת להתבצע שכן לא ניתן להזריק אבקה, המינון בו ישתמש הרופא גם הוא קריטי להצלחת הטיפול, ישנם רופאים ש”חוסכים” על המטופל ולא מדללים את הבוטוקס לפי הוראות היצרן - זו אחת השיטות להוזיל מחירים, על מנת למנוע מצב שכזה, דרשו לקבל אחריות על הטיפול לפחות לתקופה של שלושה חודשים, כך תבטיחו את הצלחת הטיפול.
  • מחירים נמוכים צריכים לעורר סימני שאלה לגבי איכות הטיפול, גם אם מצאתם רופא שמבצע טיפולים בבית (מה שבהחלט לא מומלץ לעשות) יש גבול למחיר אותו תוכלו להשיג, עלות בוטוקס יקרה מאוד וזאת מבלי להתייחס למוניטין של הרופא המטפל או המכון הנבחר.
  • מחירון בוטוקס המובא כאן לפניכם אינו כולל מבצעים והנחות הניתנות ע״י המרפאות מעת לעת, מומלץ לברר על מבצעים שהחברות עורכות ולבצע סקר מחירים לפני הבחירה במרפאה - תוכלו לערוך השוואת מחירים פשוטה כאן בפורטל.
  • הדף בוטוקס מחירים נערך ונבדק ע״י אורי לנדסברג בכפוף לתנאי השימוש בפורטל בתאריך 13/02/2020

  • כאשר אתם מקבלים הצעת מחיר בטלפון דעו כי ניתן כמעט תמיד לקבל הנחה אם החלטתם להגיע לפגישת ייעוץ מקדימה, ישנה תחרות מטורפת על לקוחות, שכן בוטוקס הוא טיפול שלרוב חוזרים ומבצעים אותו עד שלוש פעמים בשנה.
  • אם מצאתם רופא מתאים ואתם מרוצים, נסו להשיג סיכום לפיו טיפולים חוזרים יקנו הנחה גדולה, וודאו שהדבר תועד אם הגעתם לסיכום כזה, ישנם רופאים או מכונים המשווקים “מנוי בוטוקס שנתי” - אם אתם חושבים שטיפולי בוטוקס הם חובה עבורכם, נסו לסגור על מנוי שנתי שיכול להבטיח מחירים אטרקטיביים, גם אתם תהנו וגם הרופא או המכון ישמח לראות אתכם בין לקוחותיו הקבועים.

סוג טיפול בוטוקס מחירים
ייעוץ בנושאי בוטוקס / דיספורט ללא תשלום
בוטוקס מצח אישה 450 - 700
בוטוקס מצח גבר 550 - 850
בוטוקס סביב העיניים 450 - 700
בוטוקס בין הגבות 450 - 700
הרמת גבות בבוטוקס 1,000
בוטוקס בצוואר 1,000
הזעת יתר בבוטוקס במצח 1,200
הזעת יתר בבית השחי ע״י בוטוקס 2,400 - 3,300
הזעת יתר כפות ידיים בוטוקס 4,000 - 5,000
הזעת יתר כפות רגליים בוטוקס 4,500 - 7,000
הזרקת בוטוקס לטיפול מיגרנה 2,400
בוטוקס בשפתיים לתיקוני סימטריה 550
הזרקת בוטוקס שני אזורים 900 - 1,400
הזרקת בוטוקס שלושה אזורים 1,300 - 2,000

 

תודה על פנייתך! פרטיך נשלחו למערכת.