×

×
background image

משך ההליך- עד 40 דקות
מספר טיפולים- אחד
זמן החלמה- מספר שעות
תוצאות- עד שנה

בעיקר נשים (וגם גברים) הסובלות מקמטים בפנים באזורים - צידי האף, מעל השפה העליונה, מסביב לפה וגם לעיצוב עצמות לחיים ושפתיים.

אמאליאן

משך ההליך- עד 40 דקות
מספר טיפולים- אחד
זמן החלמה- מספר שעות
תוצאות- עד שנה

בעיקר נשים (וגם גברים) הסובלות מקמטים בפנים באזורים - צידי האף, מעל השפה העליונה, מסביב לפה וגם לעיצוב עצמות לחיים ושפתיים.

סדרת מוצרי אמאליאן שפותחה ע״י החברה הגרמנית S&V מציעה מגוון טיפולים אסתטיים להשגת מראה צעיר ורענן המבוסס על חומצה היאלורונית שהוא חומר אנדוגני (חומר שמצוי בגוף האדם). באמצעות חומרי המילוי של אמאליאן, ניתן להפחית קמטוטים דקים, לגרום לחידוש עור הפנים (שיפור הלחות בעור), להחליק קמטי עור עמוקים, לעבות שפתיים, להחליק ולהעלים צלקות, להדגיש עצמות לחיים ולטפל בפגעי עור.

הזרקת Amalian תחזיר לעור גמישות ומוצקות שתמנע הזדקנות וריפיון בעור שמתחילים להבחין ולהרגיש אותו כבר בעשור השלישי בגלל ״בריחה״ של קולגן ואלסטין שאחראיים על גמישות העור. הזרקת Amalian תגרום גם לשינוי משמעותי בווליום ובקווי המתאר של הפנים כתוצאה משינוי שיתרחש ברקמת העצם.

חומצה היאלורונית אמאליאן, שמשווקת בישראל ע״י חברת נובוגולד, מתאימה כאמור לטיפול במגוון קמטי עור, לעיבוי שפתיים ולעיצוב עצמות לחיים הופכת במהלך הזרקתה מג׳ל לנוזל ולכן ההזרקה נוחה וקלה יותר. הפילר אמאליאן מתפזר בצורה אחידה ולאחר פרק זמן קצר הוא מחזיר לעור הפנים את הנפחים המלאים - תכונה שמכונה תיקסוטרופיה ובאנגלית Thixotropya - בניעור או בחימום הג׳ל הופך לנוזל לכל דבר ועניין, וכאשר מקררים או מרגיעים הוא חוזר מנוזל למצב של ג’ל וכל זאת בשל טכנולוגיית CIS ייחודית שיש לאמאליאן. אפקט הטיפול אורך כשמונה חודשים עד שנה וחצי מתום פעולת ההזרקה ע״פ היצרן.

ההמלצה שלנו

אמאליאן הוא אחד מחומרי המילוי הבטוחים והאיכותיים שמשווקים כיום בישראל, התוצאות שמתקבלות מחומר המילוי נהדרות והמחיר שבו הוא נמכר מצדיק כל שקל. אם את מחפשת רופאים מומלצים ומנוסים להזרקת Amalian? מעוניינת בייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, מלאי טופס קצר עכשיו.


הטיפול ב- Amalian הלכה למעשה

זריקות אמאליאן מקובל לבצע בחדר טיפולים והן מתאימות למטופלות (וגם לגברים) החל מגיל 18 לעיבוי שפתיים ובדרך כלל מגילאי 25 ומעלה לצורך מילוי קמטים ונפחים באזורים שונים בפנים. הפרוצדורה סבילה לחלוטין ומסתיימת תוך דקות בודדות עד לכ- 40 דקות כאשר משתמשים במספר מזרקי אמאליאן. בסיום ההליך תוכלי לחזור לשגרת החיים הרגילה שלך וללא כל הגבלה למעט שתיית אלכוהול כ- 24 שעות מההליך. בנוסף מומלץ להימנע מחשיפה למקור חום גבוה כמו סאונה כשבוע לאחר ההליך וגם מומלץ שלא ליטול נוגדי קרישה למשך כשבוע.

ישנן מספר טכניקות להזרקה אולם למרות הקדמה, יותר ויותר רופאים מעדיפים להשתמש בשיטה המסורתית (באמצעות מזרק) ולא בטכניקות מתקדמות כגון הזרקה באמצעות מיקרו קנולה (צינורית דקיקה שצריך להחדיר הרבה פחות מאשר את המחט ולכן הסבירות לפגיעה בכלי דם קטנים ושטפי דם נמוכה הרבה יותר) שנחשבת לחדשה באופן יחסי.

שלב א׳ – הרופא בוחר בנקודה אחת או יותר לכל אזור טיפול ולאחר מכן מתבצע חיטוי של העור בחומר אַנְטִיסֶפְּטִי שמונע זיהום.

שלב ב׳ – הרופא קובע כמה ג׳ל חומצה היאלורונית אמאמליאן יש להזריק על מנת להקנות נפח מתאים להחלקת הקמטים בעור (אחד סמ״ק חומר יש בכל מזרק).

שלב ג׳ – הרופא מבצע הזרקה של האמאליאן מתחת לעור כאשר לפילר יש תכונות זרימה מעולות, למרות צמיגותו הגבוהה של החומר (הכי גבוה 24). הטכנולוגיה הייחודית של האמאליאן מאפשרת לג׳ל להתפזר באחידות ובמהירות בתוך העור.

ההמלצה שלנו

אמאליאן הוא אחד מחומרי המילוי הבטוחים והאיכותיים שמשווקים כיום בישראל, התוצאות שמתקבלות מחומר המילוי נהדרות והמחיר שבו הוא נמכר מצדיק כל שקל. אם את מחפשת רופאים מומלצים ומנוסים להזרקת Amalian? מעוניינת בייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, מלאי טופס קצר עכשיו.


אמאליאן - יתרונות וחסרונות

 1. תופעות לוואי מינוריות (אדמומיות) ונפיחות קלה שעלולה להופיע ובאופן כללי כל תופעות הלוואי חולפות.
 2. אמאליאן נושא את תו התקן המחמיר של האיחוד האירופי - CE וכמובן מצוייד באישורי אמ״ר של משרד הבריאות הישראלי.
 3. תאימות ביולוגית גבוהה, החומצה היא טהורה ונטולת חלבונים המופקת מתסיסה ביולוגית וללא שימוש בכלל במרכיבים מהחי המבטיחה סטריליות מוחלטת.
 4. רואים את תוצאות ההזרקה מיד בסיום ההליך.
 5. תוצאות הפרוצדורה הן הפיכות, אם לאחר ההזרקה את מרגישה ״מנופחת״ או אם משהו לא נראה לך בפנים (סימטריה למשל), ניתן להזריק חומר מפרק בשם היאלרונידאז שיפרק את החומצה וישיב את המצב לקדמותו.
 6. מפגש אחד ברוב המקרים מספיק ואין צורך בסדרת מפגשים עד שתקבלי את התוצאה הסופית והמיוחלת, למרות זאת נהוג להזמין את המטופלת לפגישת ביקורת לאחר מספר ימים.
 7. החסרון הכמעט די יחידי של ה- Amalian הוא משך הזמן שאפקט ההליך נמשך, Amalian מחזיק מעמד כשמונה חודשים עד שנה וחצי, תלוי בסוג הטיפול - בדומה לרוב חומרי המילוי שקיימים בענף הדרמואסתטיקה ועל מנת שתראי היטב יש לחזור אחת לשנה לערך לטיפולי תחזוקה.

אמאליאן  


סוגי אמאליאן

 • Amalian balance – ג׳ל חומצה היאלורונית שמוזרק לדרמיס העליון לצורך הצערת העור ולהידרציה של אזורי הצוואר, הידיים ועור הפנים.
 • Amalian SF 16 - ג׳ל חומצה היאלורונית שמתאים לטיפול לאחר הזרקת אמאליאן 24 וגם לטיפול בקמטים עדינים, לעיבוי שפתיים, לקמטים במצח ובצוואר כאשר החומר מתפזר בצורה שווה והוא אינו גורם לתופעות לוואי כגון נפיחות.
 • Amalian III expert-volume – חומצה היאלורונית (דו פאזית) חזקה ויעילה במיוחד להדגשת קו הלסת, לעיצוב הסנטר ולעיצוב עצמות לחיים.
 • Amalian SF 20חומר מילוי קמטים שמתאים לקמטים בינוניים ולא עמוקים במיוחד המתפזר לאחר ההזרקה בצורה הומוגנית וע״י כך הוא ממלא באופן אחיד את כל הקמטוטים בפנים. באמצעות הג׳ל ניתן גם לעצב שפתיים.
 • Amalian SF 24 advanced – ג׳ל חומצה היאלורונית שמתאים לקמטים עמוקים כולל לתיקון והעלמת צלקות אקנה ואחרות. באמצעות אמאמליאן 24 ממלאים את קמטי המריונטה (הקווים שיורדים מהאף לכיוון הפה) והוא גם מתאים להצערת גב כפות הידיים.

כמה עולה אמאליאן?

טיפול באמאליאן הוא לא כל כך זול אבל שווה את המחיר! הזרקת אמאליאן מעלימה את הקמטים מידית ואת תיראי היטב 8 חודשים עד שנה וחצי (תלוי כאמור בסוג הטיפול אותו עברת ואופי הקמטים שממנו את סובלת). מחיר מזרק אמאליאן נע בין 1,300 ש”ח ומאמיר עד לכדי 1,700 ש”ח למזרק של 1 מל׳ כתלות בסוג המזרק וכתלות ברופא שמבצע את ההליך (רופא מנוסה ומיומן ידרוש יותר מרופא מתחיל). כאשר הקמטים עדינים או בינוניים תאלצי לשלם רק עבור מזרק אחד אולם אם הקמטים עמוקים וצריך למלא נפחים גדולים יותר תדרשי לשני מזרקים ואף יותר. נהוג לקבל הנחה על קניית מספר מזרקים.

pointer arrow

עושים סוף לקמטים! התחילי כאן